Файл:Acdsee.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Acdsee.jpg(320 × 101 пікселів, розмір файлу: 9 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Логотип "Acdsee"
Джерело http://www.acdsee.com/
Час створення 2014
Автор зображення acdsee
Ліцензія

див. нижче

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті ACDSee. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис Логотип "Acdsee"
Джерело http://www.acdsee.com/


Мета використання

Проілюструвати статтю ACDSee

Замінність

Неможлива, бо логотипа немає у вільному доступі


Обсяг використаного матеріалу Вся
Низька роздільність?

Низька

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний17:35, 23 травня 2014Мініатюра для версії від 17:35, 23 травня 2014320 × 101 (9 КБ)YarikUkraine (обговорення | внесок)Низька роздільність
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані