Файл:KF Laçi Logo.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

KF_Laçi_Logo.png(175 × 300 пікселів, розмір файлу: 17 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Емблема ФК «Лачі»
Джерело http://de.wikipedia.org/wiki/Datei:KF_Laçi_logo.svg
Час створення 31.07.2010
Автор зображення невідомий
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.


Обґрунтування добропорядного використання для статті «Лачі (футбольний клуб)» [?]
Опис Емблема ФК «Лачі»
Джерело http://de.wikipedia.org/wiki/Datei:KF_Laçi_logo.svg


Мета використання

Для добропорядного використання в статті Лачі (футбольний клуб).

  1. Це зображення — логотип футбольного клубу низької роздільності.
  2. Це зображенння не обмежує власника авторських прав в можливості отримувати вигоду з оригінального джерела, і не послабить значення чи впізнаваність зображення, як логотипу цього футбольного клубу.
  3. Це зображення покращує статтю, оскільки краще сприймається читачем ніж просто текстовий виклад.
  4. Використання логотипу візуально ідентифікує компанії і її продукти, і відповідає всім критеріям Вікіпедія:Критерії добропорядного використання.
Замінність

немає


Обсяг використаного матеріалу логотип
Низька роздільність?

низька

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний11:05, 31 липня 2010Мініатюра для версії від 11:05, 31 липня 2010175 × 300 (17 КБ)Vprypin (обговорення | внесок) == Опис файлу == {{Зображення |Назва= ФК «Лачі» |Опис= Емблема ФК «Лачі» |Автор= невідомий |Джерело= http://de.wikipedia.org/wiki/Datei:KF_Laçi_logo.svg |Час створення=
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані