Файл:Logo LOSC Lille.svg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(SVG-файл, номінально 173 × 300 пікселів, розмір файлу: 19 КБ)

Опис Емблема футбольного клубу «Лілль»
Джерело http://www.losc.fr/
Час створення 2012
Автор зображення «Лілль»
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.


Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис Емблема футбольного клубу «Лілль»
Джерело http://www.losc.fr/


Мета використання

Ілюстрація статті про футбольний клуб

Замінність

Неможлива


Обсяг використаного матеріалу Вся
Низька роздільність?

Так, 173 × 300

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний14:08, 7 листопада 2012Мініатюра для версії від 14:08, 7 листопада 2012173 × 300 (19 КБ)YarikUkraine (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Емблема футбольного клубу «Лілль» |Опис=Емблема футбольного клубу «Лілль» |Автор=«Лілль» |Джерело=http://www.losc.fr/ |Час ство...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Такі сторінки використовують цей файл:

Метадані