Хермаван Картаджайя

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Гермаван Картаджайя
англ. Hermawan Kartajaya
Y7A5956 copy.jpg
Народився 18 листопада 1947(1947-11-18) (70 років)
Сурабая, Східна Ява, Індонезія
Громадянство Flag of Indonesia.svg Індонезія

Гермаван Картаджайя (англ. Hermawan Kartajaya; нар. 18 листопада 1947) — індонезійський письменник, фахівець в галузі маркетингових досліджень. Відомий також під псевдонімом Tan Tjioe Shiok. Співзасновник Азійської Федерації маркетингу, президент Індонезійської ради суб'єктів малого підприємництва (ICSB) і президент Азійської ради для суб'єктів малого підприємництва (ACSB).

Життєпис[ред.ред. код]

Картаджайя є автором п'яти книг, написаних у співавторстві з Філіпом Котлером - батьком сучасного маркетингу. Його остання книга "Маркетинг 3.0" широко визнана в усьому світі і переведена на 23 мови світу. Маркетингові концепції Картаджайя можна знайти в глобальному управлінні маркетингом і ввійшли в підручники багатьох країн. Для того, щоб допомагати молодим компаніям в Південно-Східній Азії, він заснував компанію MarkPlus, Inc.

Гермаван Картаджайя також є міжнародно визнаним оратором і лектором. Він відвідував програму Гарвардської школи бізнесу за методом аналізу конкретних ситуацій і був слухачем навчання в Бостоні і Пекіні, спеціально призначеного для старших викладачів та деканів університетів у Китаї та Сингапурі.

З 2006 року Картаджайя відвідує лекції по Nanyang MBA і програми Nanyang Fellows в Сингапурі.

Декілька років тому він став першим спікером на 2012 World Marketing Summit в Дацці, Бангладеш, а також на World Marketing Summit 2014 в Токіо, Японія. Картаджайя також був основним доповідачем на QSP Summit 2012 у Порто, Португалія та рекомендованим the Kellogg Innovation Network Global Summit 2012 у Еванстон, США.

Премії, визнання та нагороди[ред.ред. код]

У 2003 році був внесений Королівським інститутом маркетингу Великої Британії у список «50 гуру, які сформували майбутнє маркетингу», до якого також увійшли Філіп Котлера, Девід Аакер, Гарі Гемел, Том Пітерса та Сет Ґодін.

У 2009 році отримав видатну глобальну премію лідерства від Тихоокеанської Бізнес Асоціації в Університеті Небраски-Лінкольна. Він також отримав Achievement Award в галузі маркетингу від Jawa Pos і почесного доктора ITS Surabaya.

Бібліографія[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]