Христинівська сорока (газета)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Христинівська сорока
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Тип тижневик
Видавець КП РХМГ «Христинівська сорока»

Засновано 2008
Власник КП РХМГ «Христинівська сорока»
Головний редактор Каріна Кревсун
Головний офіс 20001, Черкаська область, м. Христинівка, вул. В'ячеслава Чорновола, 9, офіс 310
Передплатний індекс
(Укрпошта)
37659

«Христинівська сорока» — щотижнева міська газета м. Христинівка Черкаської області.

Газета «Христинівська сорока» є популярним регіональним тижневиком, який поширюється серед читачів м. Христинівка та Христинівського району Черкаської області. Не маючи підтримки з бюджету, газета позиціонує себе як незалежне видання, досить часто критикуючи Христинівську райдержадміністрацію, районну раду та українську владу в цілому, оскільки є нікому непідконтрольною. Внаслідок цього між представниками влади (зокрема частиною депутатського корпусу Христинівської міської ради, які бажають контролювати місцевий інформаційний простір) та редактором газети періодично виникали конфлікти.

Заснована у 2008 році, як приватна газета, в 2010 році «Христинівська сорока» була подарована засновником та власником спеціально створеному для прийняття прав засновника та випуску газети Комунальному підприємству Редакція Христинівської міської газети «Христинівська сорока».

Початком нової епохи в житті газети бтало призначення редактором Каріну Кревсун 1 березня 2018 року. Також працюють кореспондент Євгеній Фіголь та бухгалтер Павло Двореченець.

Газета виходить щочетверга на 4 сторінках.

Посилання[ред. | ред. код]