Шаблон:Uw-joke2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Іконка інформації Дякуємо Вам за Ваш внесок, але ми тут намагаємось писати енциклопедію, тож будь ласка, стежте за тим, аби Ваші редагування відповідали фактам та були нейтральними. Наші читачі очікують знайти тут серйозні статті, тож жартівливі редагування навряд чи видадуться їм кумедними. Пам'ятайте, що Вікіпедію широко використовують як довідковий ресурс, тож ми маємо ставитися до того, що тут робимо, з усією серйозністю. Якщо Ви хотіли б поекспериментувати з редагуванням, скористайтеся натомість пісочницею. Дякуємо.Шаблон:Z176


{{i}} Документація шаблону

Це — документація стандартизованого шаблону {{Templatesnotice}}, яку використовує кілька багаторівневих шаблонів-попереджень для користувачів чи шаблонів-попереджень про недоліки. Вона розташована на сторінці Шаблон:Templatesnotice/inner(редагувати обговорення посилання історія)

Використання:

{{subst:Uw-joke2}}
{{subst:Uw-joke2|стаття}} посилається на конкретну статтю
{{subst:Uw-joke2|стаття|додатковий текст}} додає текст наприкінці повідомлення замість «Дякую»
  • Цей стандартизований шаблон базується на настановах вікіпроєкту, присвяченого попередженням для користувачів у англійській Вікіпедії. Візуальний вигляд цих стандартизованих шаблонів (наприклад, зображення у верхньому лівому кутку) можна обговорити на сторінках обговорення конкретних шаблонів, на сторінці обговорення основного шаблону, чи де-небудь у Кнайпі.
  • Будь ласка, звіряйтеся з індексом шаблонів повідомлень, перш ніж використовувати будь-який шаблон для попередження користувача. Використання найкращого з доступних шаблонів для конкретного випадку може допомогти зменшити збентеження користувача від надісланого Вами повідомлення.
  • При використанні багаторівневих шаблонів, у деяких випадках необов'язково починати з попередження найнижчого, першого рівня. Перший рівень попередження призначений для користувачів, щодо яких Ви припускаєте добрі наміри. Якщо ж очевидні погані наміри — то можна почати, скажімо, з попередження третього рівня.
  • Будь ласка, не забувайте підставляти шаблони за допомогою {{subst:Uw-joke2}} замість {{uw-joke2}}.
  • Аби більш деталізувати своє повідомлення, можете додати стаття та якийсь додатковий текст наприкінці шаблону.
Частина серії попереджень для користувачів uw-joke
Рівень 1 Рівень 2 Рівень 3 Рівень 4 Рівень 4im
{{uw-joke1}} {{uw-joke2}} {{uw-joke3}} {{uw-joke4}} {{uw-joke4im}}