Animal Diversity Web

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Animal Diversity Web
Дата створення / заснування 1995
Головний предмет твору зоологія
Мова твору або назви англійська
Ліцензія Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 Unportedd[1]
Статус авторських прав захищено авторським правомd[1]
Офіційний сайт(англ.)

Animal Diversity Web — онлайн база даних з інформацією про класифікацію, характеристики видів, збереження, поширення й ін. про тисячі видів тварин і кілька сотень статтів про вищі таксономічні групи. Вебсайт містить тисячі фотографій, сотні звукових кліпів та віртуальний музей.

ADW був створений 1995 року Філіпом Маєрсом, колишнім професором біології в Університеті Мічигану[2]. Наповнення інформацією переважно забезпечується студентами магістрантами. ADW співпрацювала з 30 коледжами та університетами по всій території Сполучених Штатів. Студенти магістрантів часто подають звіти про види як частину вимог до курсу. Кожен звіт досліджується й редагується як професорами, так і співробітниками ADW. Це надає можливість студентам відчути реальні приклади переплетення навичок письма та біології, а також додає ефективного внеску на сайт. Експерти з Університету Мічигану та інших країн також пропонують вміст до статей про вищі таксономічні рівні[3].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б https://animaldiversity.org/about/use_conditions/
  2. Erickson J (2013). Revamped Animal Diversity Web reaching millions worldwide 18 years after launch. Архів оригіналу за 21 квітня 2021. Процитовано 25.12.2020. 
  3. Parr C. S., Espinosa R., Dewey T., Hammond G., Myers P. Building a biodiversity content management system for science, education, and outreach // Data Science Journal. — 2006. — Вип. 4. — С. 1–11. — DOI:10.2481/dsj.4.1.

Зовнішні посилання[ред. | ред. код]