Burn Up!

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Burn Up!
Burn Up DVD Cover.jpg
Жанр Наукова фантастика, Комедія
OVA
Burn Up W
Режисер Ясунорі Іде
Продюсер Ватанабе Кін'я
Міура Тору
Сценарист Кандзакі Дзюн
Студія Японія Anime International Company
Дата виходу 21 березня, 1991[1]
Тривалість 45 хв.
Кількість серій 1

Burn Up! (яп. バーン ナップ) — односерійні OVA-аніме, випущене в 1991 році. Сюжет оповідає про поліціянта боївки під назвою «Воїни», якому доручають особливо важливі завдання.

Пізніше було знято два аніме, продовжують сюжет Burn Up! — Burn Up W, що складається з 4 серій, та Burn Up Excess, що складається з 13 серій. Також було знято аніме Burn Up Scramble, що не має відношення до сюжетної лінії попередніх частин. У ньому збереглися багато персонажів з оригінальної серії, однак їх зовнішність була змінена.

Сюжет[ред.ред. код]

У поліційному департаменті проходить нарада, яку відвідують Кендзі та його партнер Банба. Вони дізнаються, що викрадачі дівчат, які орудують у місті, можуть бути пов'язані з Семюелем МакКоєм, якому належить мережа ресторанів і нічних клубів. Однак ніяких доказів цього зв'язку не було.

Кендзі повідомляє Макі інформацію про МакКоя, а заодно призначає їй побачення. Побачення, однак, довелося перервати, коли з'явився Банба і повідомив останні новини. Виявляється, зниклі дівчата відвідували нічний клуб Sartrait 7, який належить МакКоєві. Кендзі забороняє Макі починати розслідування, посилаючись на ризик. Однак арештованого викрадача дівчат знаходять мертвим у камері. Тепер команда змушена почати розслідування у клубі за браком інших доказів.

Юка приходить в клуб під виглядом звичайної відвідувачки. Вона зауважує самотньо сидить дівчину і вирішує подружитися з нею. Дівчина каже, що її кинув хлопець, Юка з міркувань безпеки пропонує дівчині скласти компанію. Незабаром невідомий нападає на Юку і приголомшує її.

Макі та Ремі слідують за бандитом і затримують його. Все йде добре, як раптом з'являється Ґоннак і неймовірно швидко атакує отруйними голками. Дівчата втрачають свідомість.

У лікарні дівчата приходять у себе. До них приходить Кендзі і повідомляє, що вони не можуть почати офіційне розслідування викрадення Юкі за відсутністю доказів.

Обурена Макі вирішує взяти ситуацію у свої руки. Вона таємно проникає в арсенал і бере спорядження. Ремі тим часом відволікає службу безпеки за допомогою сигналізації. Вони крадуть поліцейську штурмову машину і рухаються до особняка МакКоя.

Юка опам'ятовується і виявляє, що вона в камері з трьома іншими дівчатами. Вони підтверджують, що їх готують для сексуального рабства. Юку призводять до Рюдзо, який кидає на підлогу її поліційний значок і під тортурами намагається з'ясувати, що вона робила в клубі. Юка, попри очевидність ситуації, стверджує, що прийшла просто розважитися.

Макі та Ремі під'їжджають до особняка і вступають в бій з охороною. Вони знаходять Юку та інших полонянок і звільняють їх. Юка за розпорядженням Макі веде дівчат у безпечне місце, Маки та Ремі відправляються до МакКоя, який разом з Рюдзо намагається врятуватися з обложеного особняка. А тим часом приходить підкріплення. Кендзі і Банба проникають в особняк, вбивають Рюдзо і заарештовують МакКоя.

Перелік персонажів[ред.ред. код]

Головні персонажі

Макі — член загону «Воїнів», в сутичці завжди бере ситуацію під контроль. Дуже не любить, коли хлопці намагаються до неї чіплятися, в подібних випадках застосовує навички рукопашного бою.

Сейю: — Юміко Сібата

Юка — член загону «Воїнів», комп'ютерний експерт. Вона була взята в заручники під час виконання завдання.

Сейю: — Куміко Нісіхара

Кендзі — лідер загону «Воїнів». Полягає в романтичних стосунках з Макі.

Сейю: — Хірокадзу Хірамацу

Ремі — чорнява дівчина, подруга Макі. Приходить у лють, якщо хтось зашкодить електронні пристрої, які вона бере на завдання (це пов'язано з тим, що вона повинна за них платити, проте не може собі цього дозволити).

Сейю: — Мікі Іто

Другорядні персонажі

Семюель МакКой — лідер банди, яка займається захопленням у полон молодих дівчат, промиває їм мізки та продає в рабство багатим клієнтам.

Сейю: — Норіо Вакамото

Саяка — молода дівчина, що працює на банду МакКоя. Вона обманом заманила Юку в пастку, та вона була захоплена. Абсолютно байдуже ставиться до страждань захоплених бандою дівчат.

Сейю: — Юрі Сіраторі

Бамба — офіцер поліції. Завдяки відмінним навичкам стрільби він запобігає втечу Семюеля МакКоя з особняка, який оточила поліція. Розумний, уважний, на роботі проявляє дисципліну та професіоналізм. Співпрацює з Кендзі.

Сейю: — Соітіро Акебосі

Рюдзі — член банди МакКоя, займається промиванням мізків полонянок. Він катує Юку, намагаючись з'ясувати, з якою метою вона прийшла в його клуб.

Сейю: — Хідеюкі Умедзу

Ґоннак — МакКоїв охоронець. Дуже сильний і швидкий.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]