CiteScore
CiteScore (CS) академічного журналу — це показник, що відображає середньорічну кількість цитат останніх статей, опублікованих у цьому журналі. Цей показник оцінювання журналу був впроваджений у грудні 2016 року Elsevier як альтернатива загальновживаним факторам впливу JCR (IFs). Хоча коефіцієнт впливу CiteScore та JCR подібні за своїм визначенням, CiteScore базується на цитатах, записаних у базі даних Scopus, а не в JCR, і ці цитати збираються для статей, опублікованих у попередні три роки замість двох чи п'яти.
Наприклад, CiteScore 2020 року = кількість цитування у 2020 році ділиться на кількість документів, що були опубліковані протягом останніх 3-х років (2019, 2018, 2017).[1]
Примітки[ред. | ред. код]
- ↑ Показник CiteScore та його роль у наукометрії?/Наука та метрика. Архів оригіналу за 9 серпня 2020. Процитовано 23 квітня 2020.
Див. також[ред. | ред. код]
Джерела[ред. | ред. код]
Мрихіна Олександра Борисівна. Індекси цитування наукових праць: інструменти, особливості та недоліки. Наша Перспектива. Архів оригіналу за 15 серпня 2020. Процитовано 29 листопада 2019.
На цю статтю не посилаються інші статті Вікіпедії. Будь ласка, скористайтеся підказкою та розставте посилання відповідно до прийнятих рекомендацій. |