Web of Science

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — пошукова платформа, яка об'єднує бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters . В листопаді 2016 роws відділення IP &Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analitycs. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиної платформи є Web of Science Core Collection WoS(CC), яка включає в себе понад 17500 провідних журналів, розміщені в трох ключових індексан наукової літератури: SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів з 1900 року, SSCI (Social Science Citation Index ) – 2900, архів з 1900 AHCI(Art and Humanities Citation Index) – 1600 видань, архів з 1975. У 2015 році WoS(CC) розширена новим індексом ESCI (Emerging Source Citation Index індекс видань, що з’являються) в якому буде до 5000 видань. Також у WoS(CC) входять матеріали вибраних конференцій Conference Preceding Citation Index (окремо природничих та соціо-гуманітарних наук), індекс цитувань наукових книжок Book Citation Index (також окремо з природничих та соціо-гуманітарних наук) два хімічні індекси Index Chemicus та Current Chemical Reaction.

В Web of Science індексуються видання як традиційної бізнес моделі так і журналт відкритого доступу

Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

У 2015 р. у Journal Citation Report аналітична надбудова на платформі Web of Science проіндексовано 15 українських видань [1]. Для таких видань розразовується імпакт фактор. Та 28 представлено в ESCI - для них імпакт фактор розраховуватися не буде.

Ресурси на платформі Web of Knowledge[ред.ред. код]

Бази даних:

Аналітичні інструменти:

Див. також[ред.ред. код]

Інтернет-ресурси[ред.ред. код]