Elsevier

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Elsevier
Тип Компанія
Заснування 1880
Галузь Видавництво
Операційний прибуток € 551 млн (2006)[1]
Співробітники 6900
Холдингова компанія RELX Group[d]
Дочірні компанії Churchill Livingstone[d], Saunders[d], Knovel[d], Current Opinion[d] і Cell Press[d]
Сайт www.elsevier.com

Elsevier — одна з найбільших видавничих компаній світу, яка щорічно випускає близько чверті всіх статей, що видаються у наукових журналах. Заснована у 1880 році в Амстердамі (Нідерланди). Свою назву носить від прізвища родини Ельзевір, видавців з Нідерландів (Lodewijk Elzeverius, Elzevier). Тепер належить до видавничого холдингу Reed Elsevier.

Річний оборот у 2008 році холдингу Reed Elsevier становив понад 26 млрд доларів США [2]. За цим показником він займав 340-е місце в списку найбільших компаній світу за версією рейтингу FT 500. Reed Elsevier представлений також в рейтингу FT 500 у своїй галузі (Media), перебуваючи на сьомій позиції за розмірами ринкової капіталізації [3].

Elsevier є провідним у світі комерційним видавцем науково-технічної інформації, випускає понад 2000 наукових журналів і надає доступ до 9,5 мільйонів наукових статей на своєму електронному інтернет-порталі ScienceDirect. Elsevier випускають такі наукові журнали як The Lancet з медицини та Cell з біології та підручник з анатомії Анатомія Грей[4].

Примітки[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Сигма Це незавершена стаття про видавництво.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.