Куперівське орнітологічне товариство

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Cooper Ornithological Society)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Куперівське орнітологічне товариство
Cooper Ornithological Society
Тип неурядова організація,
наукове товариство
Галузь орнітологія
Країна Flag of the United States.svg США
Дата відкриття 1893
Керівник Кім Салліван
Координати
Сайт: http://www.cooper.org

Ку́перівське орнітологі́чне товари́ство (англ. Cooper Ornithological Society, COS) — некомерційна організація, яка об'єднує понад 2 тисячі вчених і аматорів-орнітологів зі всього світу[1]. Одне з найбільших і найвпливовіших орнітологічних товариств[2][3].

Організація була заснована 22 червня 1893 року в містечку Сан-Хосе в Каліфорнії, США, невеликою групою осіб і організацій які були зацікавлені у вивченні птахів, як Куперівський орнітологічний клуб[2]. Товариство було назване на честь американського хірурга і натураліста, біолога доктора Джеймса Греяма Купера[en][1]. У травні 1952 року клуб перейменований на Куперівське орнітологічне товариство аби точніше відобразити академічну і наукову спрямованість організації[2].

Куперівське орнітологічне товариство ставить за мету заохочувати і підтримувати наукові дослідження птахів, поширювати в суспільстві інтерес до орнітології, заохочувати і підтримувати збереження птахів і диких тварин в цілому, сприяти розповсюдженню наукових знань з орнітології за допомогою публікацій, конференцій і прямого спілкування між вченими-орнітологами[1].

З 1899 року видає орнітологічний журнал The Condor. Товариство проводить щорічну нагороду Loye and Alden Miller Research Award, яка видається науковцям за їхній внесок до орнітологічних досліджень[1].

Примітки[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]