Global Office

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Global Office
Тип фірма
Засновано 2015
Штаб-квартира Київ
Ключові особи Мустафа Найєм, Оксана Мовчан, Оксана Нечипоренко
globaloffice.org.ua

Global Office – громадська організація, покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Організація виникла на базі ініціативи GoGlobal, заснованої на початку 2015 року, й сьогодні[коли?] об'єднує партнерів, серед яких посольства, державні органи центральної влади, міжнародні організації, культурні центри, мовні школи, аналітичні центри.

Global Office працює над ініціюванням та реалізацією проектів, які сприяють інтеграції внутрішній та зовнішній у загальносвітовий контекст та створення умов для виховання нового покоління України згідно з цінностями вільного світу[1].

Напрями діяльності[ред. | ред. код]

Global Office реалізовує проекти відповідно до двох напрямків діяльності:

 • GoGlobal (популяризація вивчення іноземних мов, волонтерського руху в Україні, сприяння міжкультурному діалогу та громадянській дипломатії);
 • GoEast (інформаційна, інфраструктурна та політична інтеграція прифронтових територій Донецької та Луганської областей у всеукраїнський простір).

GoGlobal[ред. | ред. код]

GoGlobal — це ініціатива громадської організації Global Office, що об'єднує людей навколо розуміння необхідності вивчення іноземних мов в Україні.

GoGlobal взяла на себе відповідальність бути рупором у популяризації іноземних мов в Україні, ініціювати зміни у системі вивчення мов у школах та ВНЗ, а також запровадження іноземної у систему державної служби[2]. Мета ініціативи — зробити іноземну мову нормою для кожного українця. GoGlobal підтримується Національною Радою Реформ України[3].

GoGlobal реалізовує проекти в рамках чотирьох напрямків:

 • GoCamp — новий формат пришкільних мовних таборів з залученням іноземних волонтерів[4].
 • Global Goverment — ініціатива по впровадженню знання іноземної мови в системі державної служби. Метою проекту є нова якість держслужби, в якій іноземна мова стає обов'язковою.
 • Go Teaching — підвищення рівня викладання англійської мови в школах.
 • Global Content — PR-активності, спрямовані на популяризацію вивчення іноземних мов в Україні.

GoCamp[ред. | ред. код]

GoCamp — це новий формат пришкільних мовних таборів з залученням іноземних волонтерів.

У таборах GoCamp вивчення мови — це не мета, а засіб, за допомогою якого діти перебувають у багатокультурному середовищі, вчаться працювати в команді, критично мислити і бути толерантними до інших. Водночас учителів будуть залучати до розробки міждисциплінарних програм, які наближають навчання до реального життя. Мета GoCamp — виховати нове покоління всебічно розвиненої й освіченої молоді, яка готова до життя у XXI столітті, вільно володіє іноземними мовами і відкрита до інших культур і досвідів[5].

У 2016 році участь у пілотному проекті GoCamp взяли 9000 дітей з 126 шкіл з усієї України. 80 % таборів проходили у містечках та селах і лише 20 % — в обласних центрах. Зі школярами працювали волонтери, які за власний рахунок прилетіли до України із 38 країн світу, серед яких США, Велика Британія, Канада, Німеччина, Швейцарія, Мексика, Іспанія, Бразилія, Австралія, Китай, Індія, Сінгапур та інші[6].

У 2017 до GoCamp долучилося близько 500 волонтерів та 60 000 дітей з 611 шкіл по всій Україні. 

Навчання в мовних таборах відбувалося за одним з чотирьох напрямків:

 • STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво і математика);
 • Громадянська освіта;
 • Лідерство і кар'єра;
 • Спорт і здоров'я[7].

GoCamp Afterschool[ред. | ред. код]

У 2017-18 навчальному році 50 шкіл з різних областей візьмуть участь у проекті GoCamp Afterschool — позашкільному інтерактивному навчанні, ініційованого громадською організацією Global Office за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив. Формат GoCamp Afterschool є новим для українських шкіл, і поєднує звичне позакласне навчання із новітньою методикою викладання іноземної мови та залученням іноземного волонтера, котрий виконує роль ментора для школярів та допомагає їм подолати мовний і культурний бар'єри. Програма проекту включає роботу над суспільно-корисним проектом, розмовні, кіно- клуби, ігри, відвідування волонтером уроків англійської мови (або іншої іноземної) та інших предметів, спільні екскурсії, подорожі.

GoCamp Afterschool є продовженням пришкільних літніх мовних таборів GoCamp, які вже два роки поспіль проходять у всіх регіонах України. Пілотний GoCamp Afterschool відбувся навесні 2017 року у 22 школах Києва та Київської області. В рамках проекту 18 іноземних волонтерів працювали разом зі школярами над реалізацією екологічних проектів, покликаних змінити екосистему їх населеного пункту.

GoCamp East[ред. | ред. код]

У зв'язку із нестабільною ситуацією в Донецькій та Луганській областях, в липні 2016 року для дітей з цього регіону було організовано виїзний мовний табір у форматі GoCamp на базі школи-інтернату в місті Володарка Київської області. Участь у таборі взяли понад 300 школярів із восьми шкіл Маріуполя, Костянтинівки, Димитрова, Сєвєродонецька, Попасної, Новопскова та Кремінної.[8]

« Я був би дуже радий, щоб діти з окупованих територій взяли участь в програмі GoGlobal. Вони знаходяться в жахливих гуманітарних умовах, де нема їжі, грошей, шкіл, дитячих садків, пенсій, ліків. Єдине, що вони мають, це російська пропаганда. І коли вони дістануться нашої території, неокупованої території, вони зрозуміють, що Україна зовсім інша. Саме тому, ваша участь також сприятиме поверненню миру на нашу землю »

— Президент України Петро Порошенко про GoCamp East, [9].

Благодійний POP-UP STORE[ред. | ред. код]

Завдяки ідеї благодійного розпродажу одягу команді GoGlobal спільно з Шаповалова Дар'я та Kiev Fashion Institute у 2017 році вдалося зібрати 689 500 гривень на благодійних розпродажах одягу та аксесуарів. Три хвилі Charity Pop-up store, які відбулися протягом року, об'єднали всю сферу модного бізнесу, понад 50 українських відомих дизайнерів, інтернет-магазин Kasta та навіть київських школярів задля благодійності на навчання дітей іноземних мов.

Усі зібрані у 2017 році кошти підуть на організацію мовних таборів GoCamp-2018, де міжнародні волонтери зі всього світу вчитимуть школярів англійської, німецької та французької мов, а також критичному мисленню та лідерству.

Досягнення[ред. | ред. код]

 • 16 листопада 2015 року указом Президента України 2016 рік був оголошений роком англійської мови в Україні[10];
 • 68 вчителів пройшли програму професійної перепідготовки в рамках спільного проекту GoGlobal та Британської Ради «Вчителі англійської мови — агенти змін»[11];
 • 400 кіносеансів мовою оригіналу в українських кінотеатрах;
 • Англійська мова входить у систему держслужби. З 2015 року англійська є обов'язковою при прийомі на керівні посади в Адміністрацію Президента та низку інших державних структур;
 • 28 травня 2016 року було проведено найбільший урок англійської мови в Україні. У ньому одночасно взяли участь 6000 людей у 65 містах[12];
 • 31 серпня 2016 року у Маріуполі відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг. Відкрили ЦНАП Президент України Петро Порошенко та Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович. Global Office розробив дизайн центру та проектно-коштористну документацію для його побудови[13].

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Home main. Global office. Архів оригіналу за 30 серпня 2018. Процитовано 12 жовтня 2016. 
 2. GoGlobal. goglobal.com.ua. Архів оригіналу за 15 вересня 2016. Процитовано 20 вересня 2016. 
 3. Go Global | Національна Рада Реформ. reforms.in.ua. Архів оригіналу за 23 вересня 2016. Процитовано 22 вересня 2016. 
 4. GoCamps Ukraine. Архів оригіналу за 12 жовтня 2016. Процитовано 12 жовтня 2016. 
 5. В Інституті Горшеніна відбудеться презентація проекту, до якого залучена рекордна кількість волонтерів. LB.ua. Архів оригіналу за 12 жовтня 2016. Процитовано 12 жовтня 2016. 
 6. В Україні стартує проект вивчення англійської з рекордною кількістю іноземних волонтерів. Українська правда _Життя. Архів оригіналу за 11 жовтня 2016. Процитовано 12 жовтня 2016. 
 7. GoCamps Ukraine. Архів оригіналу за 12 жовтня 2016. Процитовано 12 жовтня 2016. 
 8. Top 25 Volunteers Who Change Ukraine. uatoday.tv. Архів оригіналу за 12 жовтня 2016. Процитовано 12 жовтня 2016. 
 9. Ініціатива GoGlobal по навчанню дітей англійської мови сприятиме поверненню миру на нашу землю – Президент — Офіційне інтернет-представництво Президента України. Процитовано 21 вересня 2016. 
 10. 2016 - рік англійської мови в Україні| Міністерство освіти і науки України. Архів оригіналу за 19 вересня 2016. 
 11. Програма "Вчителі англійської мови - агенти змін" | British Council Україна. www.britishcouncil.org.ua. Архів оригіналу за 19 вересня 2016. Процитовано 19 вересня 2016. 
 12. Заявка на Гіннеса: найбільший мовний урок у світі проведуть на 55 локаціях в Україні. Архів оригіналу за 19 вересня 2016. Процитовано 19 вересня 2016. 
 13. Посол США почала знайомство з Україною з Маріуполя - 31.08.2016 17:47 — Новини Укрінформ. Архів оригіналу за 12 жовтня 2016. Процитовано 12 жовтня 2016.