Google Cloud Print

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Віртуальний принтер Google (англ. Google Cloud Print) – це технологія, яка з’єднує принтери з Інтернетом. За допомогою служби Google Cloud Print можна зробити свої домашні та робочі принтери доступними для вас і вибраних вами людей із програм, якими ви користуєтеся щодня. Google Cloud Print працює на телефоні, планшетному ПК, Chromebook, персональному комп’ютері та будь-якому іншому під’єднаному до Інтернету пристрої, з якого ви хочете друкувати.

Особливості[ред. | ред. код]

Інтеграція з іншими продуктами Google[ред. | ред. код]

Віртуальний принтер Google інтегрується з мобільними версіями Gmail і Google Docs, дозволяючи користувачам друкувати з мобільних пристроїв. Віртуальний принтер Google котируються в списку доступних принтерів в Print Preview сторінці веб-браузера Google, Google Chrome версії 16 і вище.

Історія[ред. | ред. код]

Google представила Cloud Print у квітні 2010 року, як майбутнє рішення для друку з Chrome OS. Тоді вони зробили документ проекту і попередній варіант вихідного коду в наявності. Віртуальний принтер Google досяг стадії бета-тестування на 25 січня 2011. Додатки можуть друкувати через веб-інтерфейс або API. Потім служба спрямовує роботу на принтері зареєстровано на службу. Cloud принтери (які підключаються безпосередньо до мережі і не вимагають комп'ютера для налаштувань) може безпосередньо підключатися до Google Cloud Print.

Друк через Google Cloud Print від Google Chrome 16 був включений. Станом на 14 грудня 2011, Віртуальний принтер Google дозволяє користувачам спільно використовувати принтери в манері, що нагадує Google Docs. На 23 липня 2013 Google оновив сервіс, що дозволяє друкувати з будь-якого додатку Windows, якщо Google Cloud Print встановлений на машині. Ще одна нова функція Google Cloud Print Service, який може працювати як служби Windows, так адміністратори можуть додавати принтери для Google Cloud Print в їх бізнес.

Безпека[ред. | ред. код]

Google Cloud Print дуже серйозно ставиться до безпеки ваших файлів. Документи передаються через захищене веб-з’єднання HTTPS. Щойно завдання друку завершується, документ видаляється з наших серверів. Окрім того, завдання друку та їх історію можна будь-коли видалити на сторінці керування Google Cloud Print.

Зручність[ред. | ред. код]

За допомогою веб-доступних принтерів можна одразу користуватися службою Google Cloud Print. Такі веб-доступні принтери самостійно реєструються безпосередньо в службі Google Cloud Print через домашню чи офісну бездротову мережу. Тому вони доступні завжди. А оскільки вони завжди під’єднані до Інтернету, вони можуть оновлювати свої драйвери та програмне забезпечення без вашого втручання. Служба Google Cloud Print працює також зі звичайними принтерами, які не підтримують цю технологію.

Уже на Chromebook[ред. | ред. код]

Будь-яку відкриту на Chromebook вкладку можна роздрукувати за допомогою Google Cloud Print, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl+P або пункт "Друк" у меню інструментів.

Рішення для підприємств[ред. | ред. код]

Служба Google Cloud Print використовується в межах компанії Google для доступу до понад тисячі принтерів. Кількість принтерів можна змінювати відповідно до потреб вашої організації. Ця служба може доповнити чи навіть замінити існуючу інфраструктуру друку. Google Cloud Print полегшує роботу як системним адміністраторам, так і користувачам.

Посилання[ред. | ред. код]