Google Trends

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Google Trends — це публічний web-додаток корпорації Google, заснований на пошуку Google, який показує, як часто певний термін шукають по відношенню до загального обсягу пошукових запитів у різних регіонах світу і на різних мовах. На горизонтальній осі основного графіка представлено час (починаючи з деякого моменту в 2004), а на вертикальній — як часто термін шукали по відношенню до загального числа пошукових запитів в усьому світі. Під основним графіком відображається розподіл популярності за регіонами, містами і мовами. 5 серпня 2008 Google запустив Google Insights for Search, більш складну і передову службу відображення тенденцій пошуку.

Довідкова інформація[ред. | ред. код]

Google Trends також дозволяє користувачеві порівнювати обсяг пошукових запитів за двома або більше пошуковими фразами. Додаткова особливість Google Trends полягає у його здатності відображати новини, пов'язані з пошуковими фразами, накладаючи їх на графік, що показує, як нові події впливають на пошукову популярність.

Джеремі Гінсберг та інші надали докази того, що дані Google Trends можуть бути використані для відстеження захворюваності на грип серед населення. Може бути представлена ​​оцінка щотижневої активності грипу, оскільки відносна частота певних запитів значною мірою пов'язана з відсотком відвідувань лікаря, при якому у пацієнта виявляються симптоми грипу. Тобіасом Прейсом та іншими було показано, що існує кореляція між даними Google Trends за назвою компаній і обсягу відповідних біржових угод на щотижневому масштабі часу. Крім того, Google Trends все частіше використовується маркетологами з метою оцінки сезонності трендів та планування стратегій просування.

Google Hot Trends[ред. | ред. код]

Google Hot Trends є доповненням до Google Trends, яке відображає 20 найкращих, «гарячих», тобто з найшвидшим зростанням, пошукових запитів за останню годину у Сполучених Штатах. Для кожного з пошукових термінів, він забезпечує 24-годинний графік обсягу пошукових запитів, а також записів блогів, новин і результатів пошуку в Інтернеті. Hot Trends має функцію відображення історії для охочих переглянути минулі «гарячі» пошукові запити. Hot Trends також можуть бути встановлені як гаджет iGoogle.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]