Helia

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Helia
Основна інформація
Жанр Пост-хардкор, транскор, електрокор, металкор
Роки 2007 - по теперішній час
Країна Італія
Місто Ріміні
Склад Мет Лебінез (Matt Labinaz)
Джекі (Jackie)
Джиммі (Jimmy)
Анджело (Angelo)
Рікі (Ricky)
http://www.facebook.com/HELIATHEBAND

Helia - це італійський гурт, що сформувався в 2007 році у найсвітлішій республіці Сан-Марино [1][2][3]. Стиль виконання колективу можна описати як пост-хардкор, металкор з елементами трансу або так званий транскор/електрокор [4].

Історія гурту[ред. | ред. код]

2007 рік був першим в історії колективу. Хлопці розпочинають свої репетиції, результатом яких став перший ЕР під назвою «Delorean». Стиль релізу насичений елементами таких жанрів як транс, скрімо та хардкор-панк. Перший сингл «Memory Flash» завдяки соціальній мережі MySpace мав великий успіх (60 000 прослуховувань за перший тиждень) і практично одразу став візитівкою гурту.

У лютому 2008-го до колективу приєднується Рікі (Ricky), який зайняв місце барабанщика. У серпні цього ж року група записує два нових треки: «Straight To North-East Lights» та «Push it!» (Feat. Becko from Hopes Die Last).

2009-ий рік відзначився для Helia студійними записами повноформатного альбому «Shivers» [5]. Вокальну партію виконує Josh з To Kill. Після студійної роботи, колектив відіграв численні тури в найрізноманітніших куточках планети і видає альбом в Японії. У цей же період група записує кавер на пісню Lady Gaga «Alejandro», що стала одним з головних хітів Helia.

У 2010-му році хлопці з Helia роблять кліп на пісню «Str8 to North-East Lights», після чого вокаліст Раель (Rael) залишає колектив. Його місце посідає Енді (Andy).

13 вересня 2011-го року виходить EP під назвою «2036» [6]. У релізі відчуваються експерменти із звуком, зокрема "важчання" звучання, поєднання елементів металкору, пост-хардкору, мейнстрім деткору тощо. Проте, чистий вокал та трансова електроніка також присутні. Тематику EP «2036» учасники гурту Helia прокоментували так [7]:

« Уявіть життя в 2036 році, після третьої світової війни. Час перевернувся. Звичні нам речі зникли. У нас не залишилося нічого, окрім справді істинних цінностей, які ще підтримують існування та допомагають нам жити в мирі
Оригінальний текст(англ.)
Imagine the life in 2036, post-World War III. Time reverses. Useless things we had before, disappear. You have nothing but few true values which keep you alive and help you live in peace.
»

Також, 22 серпня 2011 року світ побачив кліп "Timetravel".

В 2013-му році гурт покидає гітарист Matteo. З'являється новий вокаліст Мет Лебінез (Matt Labinaz). Також виходить кліп «Gaia» [8]. У плані звуку Helia продовжують взяту лінію звучання формату «2036», проте відчувається вплив дабстепу.

Поточний склад гурту[ред. | ред. код]

Мет Лебінез (Matt Labinaz) - вокал (@mattlabinaz)
Джекі (Jackie) - гітара, бек-вокал (@big_jackie)
Джиммі (Jimmy) - гітара (@jimmyburrow1)
Анджело (Angelo) - бас-гітара (@angelohelia)
Рікі (Ricky) - барабани (@rickyhelia)

Дискографія[ред. | ред. код]

  • «Delorean» (2007)
  • «Shivers» (2009)
  • «2036» (2011)

Посилання[ред. | ред. код]