Marshall Amplification

From Вікіпедія
Jump to navigation Jump to search
Marshall Amplification
Тип бізнес
компанія-виробник музичних інструментівd і підприємство
Форма власності Акціонерне товариство
Засновано 1962
Засновник(и) Джим Маршалл
Штаб-квартира Лондон
Сайт marshall.com

CMNS: Marshall Amplification на Вікісховищі
3 x 6 стек з гітарних кабінетів на головній сцені Tuska Open Air в 2008. Цей стек належить Jeff Hanneman з гурта Slayer.

Marshall Amplification — англійська компанія з виробництва музичних звукових підсилювачів і акустичних систем, заснована Джимом Маршаллом в 1962 році. Підсилювачі Marshall загальновідомі та дуже популярні серед гітаристів. В наші дні вигляд та звук маршалловського стеку є канонічним образом в популярній культурі. Спочатку підсилювачі Marshall створювались як пряма копія підсилювачів Fender, але скоро додали характерних рис, які зробили їх сприятливими для гітаристів, що шукають більш важкий звук.

Історія[edit | edit source]

Джим Маршалл вперше спробував себе в бізнесі на початку 60-х років за маленькою крамницею в Hanwell, Лондон, торгуючи барабанами, цимбалами та аксесуарами для барабанів. Джим Маршалл також викладав гру на барабанах. За словами Джима, Річі Блекмор, Піт Тауншенд та інші гітаристи часто заходили в крамницю та питали чому Джим не продає чи виготовляє обладнання для гітар.[1] Пізніше Marshall Ltd. розширилось та почало продаж гітар та підсилювачів, найвидатнішими з яких на той час були підсилювачі від Fender імпортовані з Америки. Вони були дуже популярні серед гітаристів та бас-гітаристів, але також дуже дорогими, це наштовхнуло Джима Маршалла на думки про виготовлення подібної продукції за меншу ціну.

Посилання[edit | edit source]

  1. Jim Marshall Interview. Архів оригіналу за 13 грудень 2010. Процитовано 29 липень 2008. 

Ресурси Інтернету[edit | edit source]