Milka

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Мілка (англ. Milka) — бренд молочного шоколаду, що належить компанії Kraft Foods.

символ бренду Milka

1901 року швейцарець Філіпп Сушард (нім. Philippe Suchard), власник шоколадної фабрики, випустив молочний шоколад, який отримав назву Milka. Назва Milka утворилася з двох німецьких слів — Milch (молоко) і Kakao (какао), за назвами основних інгредієнтів, проте спочатку вважали, що шоколад названий на честь знаменитої хорватської співачки-сопрано Мілки Терніної.

Фірмовий бузковий колір вирізняв шоколад Сушарда від продуктів інших виробників. Корова Мілка стала символом торговельної марки в 1972 році, хоча з'явилася на упаковці шоколаду практично відразу. Спочатку корова була білого кольору, а фон — фіолетового. Для реклами продукту раніше використовувалася справжня корова, яку фарбували в бузковий колір з розпилювача, а потім змивали фарбу. Найпопулярнішою рекламною моделлю була корова Ластівка з рекламної кампанії 90-х. Її утримання обходилося виробникові в 6000 франків на рік.

Після проведення такої прибуткової кампанії інші країни світу були здивовані неймовірним смаком та ніжністю шоколаду Milka. З тих самих пір, наприклад, Японія практикує свої зусилля для того, щоб повторити такий самий за смаком шоколад. Проте, поки що їхні зусилля марні, оскільки ідеальний рецепт знають лише швейцарці. Сам Філіп Сушард був дуже задоволений такою могутньою кампанією, що призвела до його неймовірного кар'єрного зросту. Прибуток лише однієї його фабрики становив мільярди на місяць, проте, він не зупинився на цьому і придбав декілька фабрик водночас. Це дало йому змогу проголосити своє ім'я та ім'я компанії на увесь світ. Тепер шоколад Milka - один з найбільш популярних і має честь стояти на першому місці серед усіх.

Посилання[ред. | ред. код]