Myrmekiaphila neilyoungi

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Myrmekiaphila neilyoungi
Біологічна класифікація
Царство: Тварини (Animalia)
Тип: Членистоногі (Arthropoda)
Клас: Павукоподібні (Arachnida)
Ряд: Павуки (Araneae)
Підряд: Мігаломорфні (Mygalomorphae)
Родина: Cyrtaucheniidae
Bond et Platnick, 2007
Рід: Myrmekiaphila
Вид: M. neilyoungi
Distribution.myrmekiaphila.neilyoungi.1.png
Посилання
Commons-logo.svg Вікісховище: Category:Myrmekiaphila neilyoungi
Wikispecies-logo.svg Віківиди: Myrmekiaphila neilyoungi

Myrmekiaphila neilyoungi — вид мігаломорфних павуків з родини Cyrtaucheniidae, названий на честь канадського співака Ніла Янга. Довжина головогруди дорослих самок — 6,2-7,8 ​​мм, самців — 7,2-8,0 мм[1]. Засадні хижаки, що зустрічаються в вистелених павутиною норках[2]. Широко поширені на території штату Алабама, також зустрічаітся на північному заході Флориди[1].

Історія відкриття[ред.ред. код]

Вид був описан у 2007 році американськими арахнологами Джейсоном Бондом і Норманом Платником за кількома фіксованим особинам, зібраним у різні роки в штатах Алабама і Флорида[1]. Первинне виділення виду на підставі особливостей будови статевого апарату в подальшому було підтверджено даними молекулярної біології[2]. Поряд з деякими іншими видами роду, Myrmekiaphila neilyoungi входить до групи видів «fluviatilis». Дослідники назвали новий вид павука на честь відомого канадського музиканта Ніла Янга, за його громадську діяльність щодо захисту миру[1].

Примітки[ред.ред. код]

  1. а б в г Bond, J. E., Platnick, N. I., (2007). A Taxonomic Review of the Trapdoor Spider Genus Myrmekiaphila (Araneae, Mygalomorphae, Cyrtaucheniidae). American Museum Novitates 3596: 1-30. Анотація, текст (англ.) (Перевірено 18 листопада 2010)
  2. а б Bryner, J. (2008). Sneaky spider named for rocker Neil Young. Live Science. Animals (англ.) (Перевірено 18 листопада 2010)