Nemiroff

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Nemiroff — горілчана компанія, заснована в 1992 році в Україні. Сьогодні це провідний світовий виробник високоякісного алкоголю і один з лідерів світового ринку алкоголю, відомий в 80-ти країнах світу. Близько 40% всієї експортованої з України горілки - виробництва Nemiroff. Компанія входить в топ-3 постачальників горілки в магазинах безмитної торгівлі Duty Free в світі.

Географія[ред.ред. код]

Виробництво і розлив продукції Nemiroff здійснюється на власних потужностях заводу в місті Немирові (Вінницька область України), а також за ліцензійною угодою на сучасних виробничих комплексах в Росії і Білорусії (ВАТ «Росспиртпром», ВАТ «Башспірт», РУП «Мінськ Кристал»).

Продукція[ред.ред. код]

MedNem.jpg

Асортиментний портфель Nemiroff включає в себе більше 60 видів продукції в усіх цінових категоріях.

Найбільшою популярністю користуються торгові марки: Nemiroff «Українська медова з перцем», Nemiroff «Оригінал», Nemiroff «Українська березова особлива», Nemiroff «Delikat м'яка», «Немирівська брусничний лист», Nemiroff Premium і LEX.

У 2013 році компанія Nemiroff розширила асортиментну лінійку, запропонувавши споживачеві Nemiroff «Гостра полуниця».

У 2016 році компанія презентує оновлену преміум-лінійку. Класична горілка Premium De Luxe і ягідна Premium Cranberry позиціонуються як ідеальні складові коктейлів під слоганом «Життя - не тільки будні».

У 2016 році виходить Nemiroff Exotic Collection - серія смакових горілок для експорту: апельсин, кокос, манго, ананас, персик і лимон, груша, яблуком. Уже в 2017 році продукт доступний в Україні: персик, груша і яблуко.

Історія[ред.ред. код]

Назву маленького українського містечка Немирів зараз знають практично в будь-якому куточку світу, а сформувало цю популярність місцеве виробництво справжньої української горілки Nemiroff.

Перша письмова згадка про «немирівську» горілку датується ще 1752 роком. З 1872 року до початку двадцятого століття виготовленням і продажем спиртних напоїв в Немирові завідувала княгиня Марія Щербатова (уроджена графиня Строганова). Їй вдалося розвинути виробництво до таких масштабів, що кожного дня Немирівський винокурний завод виробляв 5 тис. півлітрових пляшок. Місцева горілка стала спочатку конкурентним, а потім і експортним товаром. Вона поставлялася далеко за межі Російської імперії. Досягти такого успіху вдалося завдяки відмінній якості спирту. У той час як на державні горілчані заводи поставлявся дешевий спирт з картопляної сировини, завод в Немирові продовжував традиційне виробництво зернового спирту найвищої якості. Цей хід виявився правильним, про що говорить історія успіху місцевої продукції. На всіляких виставках і ярмарках продукція з Немирова отримує незмінно високі оцінки і нагороди.

Принципи управління і налагоджена робота підприємства продовжили нести славу лікеро-горілчаного заводу в Немирові навіть в радянські часи. Цінителі, котрі розуміються на якість продукції, прагнули вибирати горілку Немирівського заводу.

У 1992 році завод отримав друге дихання під брендом Nemiroff - так в Україні з'явилося одне з перших підприємств з іноземними інвестиціями з виробництва горілки. Напрацьовані поколіннями рецепти заграли по-новому, запущені на надсучасних німецьких виробничих лініях Krones. Втім, місце народження Nemiroff досі більше нагадує спа-курорт, ніж виробництво. Недарма саму місцевість називають «краєм чистих озер». Найчистіша вода ідеально підходить для створення м'якого природного смаку Nemiroff, а місцевий чорнозем - для зростання злакових і високоякісного врожаю пшениці. Надсучасне виробництво покликане зберегти природу в первозданному вигляді.

У 1998 році вперше в світі Nemiroff випускає на ринок горілку з унікальною рецептурою «Українська медова з перцем», що підкорила багато країн і яку прийнято возити з собою за кордон в якості національного сувеніра.

Відмінна якість продукції Nemiroff поширювалася далеко за межі України і, як результат, - Nemiroff першим з українських і пострадянських горілчаних брендів був включений в Світовий клуб мільйонерів (Велика Британія), в який входять алкогольні бренди, річний обсяг продажів яких перевищує мільйон кейсів (9-літрових ящиків).

У 2016 році на заводі була проведена модернізація виробництва із застосуванням сучасних, в тому числі і цифрових технологій. Результатом стало підвищення ефективності роботи і якості продукції. Процеси компанії сертифіковані відповідно до найкращих світових практик. Nemiroff в своїй роботі регулярно підтверджує вимоги системи управління якістю - ISO 9001, безпеки харчових продуктів - ISO 22000, технологічного маркування - ISO 14024. Додамо до цього авторські унікальні рецепти, розроблені для Nemiroff, і вийде те, що в сучасній барній культурі називають «крафтовим» напоєм.

Сьогодні близько 40% всієї продукції, що експортується з України горілки - виробництва Nemiroff. Компанія входить в топ-3 постачальників горілки в магазинах безмитної торгівлі Duty Free в світі, а її продукція лише за останні 10 років завоювала більше 60 медалей і нагород.

Офіційна заява акціонерів щодо завершення корпоративного конфлікту.

Діяльність[ред.ред. код]

 • Близько 40% всієї експортованої з України горілки – виробництва Nemiroff.
 • Компанія входить в топ-3 постачальників горілки в магазинах безмитної торгівлі Duty Free у світі. 
 • За результатами моніторингу роздрібних мереж, який регулярно проводиться компанією MRC Brand, міжнародний бренд Nemiroff дев'ятий місяць поспіль залишається лідером продажів горілчаної продукції в Україні. Не знижуючи темп зростання частки ринку, Nemiroff, у портфелі якого один бренд і безліч суббрендів, зберігає 1-е місце з продажів у декалітрах і в грошовому вираженні. У серпні поточного року частка продажів міжнародного бренду в мережевій роздрібній торгівлі склала 19,1% в об’ємі і 18,7% у грошах. Порівняно з серпнем минулого року обсяги продажу продукції Nemiroff виросли на рекордні 82,7% при загальному падінні сегмента на 12,9%.

Нагороди, досягнення[ред.ред. код]

Назва конкурсу/рейтингу Дата проведення Продукт Призове місце / нагорода
Перемоги напоїв міжнародного бренду Nemiroff на міжнародних конкурсах
1 Тестування науково-дослідницького центру споживацьких экспертиз «ТЕСТ» [1] 22 лютого 2010 гроку (дата релізу «Немирівська Пшениця українська відбірна» «Відмінно» (отримала максимальну кількість баллів — 10: 2 балли за зовнішній вигляд, 4 — за смак і 4 — за запах)
2 San Francisco World Spirits Competition (США) [2] 14 березня 2010 року Lex Ultra, Delikat «Подвійне Золото» в категорії «білі горілки» — найвищі нагороди
3 Міжнародний дегустаційний конкурс «Superior Taste Award»[3] 20 травня 2010 року Nemiroff Delikat Дві зірки — нагорода за «ВІДМІННИЙ» смак
4 Міжнародний дегустаційний конкурс «The Vodka Masters» (Лондон, Велика Британія) [4] 23 вересня 2010 року, нагородження — 18 жовтня 2010 року, в період проведення міжнародної виставки TFWA Duty Free & Travel Retail (Канни, Франція) Nemiroff Premium De Luxe «Майстер» — найвища нагорода
Nemiroff Original «Золота медаль»
Nemiroff Delikat «Срібна медаль»
Nemiroff «Українська медова з перцем» «Срібна медаль»
5 Дегустація білих горілок від польского галузевого видання «Rynki Alkoholowe» [5] Вересень 2010 року Nemiroff Lex Ultra «Золота медаль» у найвищій ціновій категорії (понад 50 злотих)
Nemiroff «Українська Пшениця» «Золота медаль» у ціновій категорії 25 — 50 злотих
6 Щорічний споживацький рейтинг «Laur konsumenta 2010» («Лавр споживача 2010») [6] Жовтень 2010 року «Смакові горілки», представлені на польскому ринку «Золота медаль»
За лідерство бренду в категорії протягом трьох років «Grand Prix»
7 Міжнародний дегустаційний конкурс Чиказького інституту тестування напоїв (Chicago Beverage Testing Institute), США [7] 22 листопада 2010 року Nemiroff Original 89 балов — «Срібна медаль» і статус Highly Recommended («наполегливо рекомендована»)
Nemiroff Delikat 86 балів — «Срібна медаль» і статус Highly Recommended («наполегливо рекомендована»)
8 ВЦВГД: споживацька «сліпа»дегустація ТОП-5 найбільш продаваних з початку року в Росії горілчаних брендів [8] Січень-листопад 2010 року Nemiroff Delikat Лідерство за властивостями «м'якість» і «відсутність різкого запаху»
9 Міжнародний дегустаційний конкурс "World Vodka Awards", Лондон[9] Квітень 2017 року Nemiroff Premium De Luxe World's Best Pure Neutral Vodka
Nemiroff Premium Cranberry World's Best Flavoured Vodka
Рейтинги/нагороди компанії Nemiroff
9 «ТОП-100. Рейтинг найкращих компаній України» [10] 14 квітня 2010 року (дата реліза) Президент компанії Nemiroff Олександр Глусь Президент визнаний найкращим топ-менеджером України (отримав максимальну кількість баллів — 50)
10 Щорічний рейтинг відкритості та системності компаній у сфері КСО-2010 (журнал «ГVардія») [11] Квітень 2010 року Nemiroff Холдинг Компанія в секторі товарного виробництва посідає 7 місце, в загальному рейтингу — 15
11 УкрБренд-2010 — ТОП100 українських брендів [12] Квітень 2010 року Міжнародний бренд «Nemiroff» Перше місце (з ціною бренду в 404 млн. $)
12 Рейтинг «Найшанованіші роботодавці» [13] 25 травня 2010 року Компанія Nemiroff Компанія увійшла до четвірки найшанованіших роботодавців України і була визнана найкращим роботодавцем галузі
13 Світовий рейтинг The Drinks International Millionaires Club (Світовий клуб мільйонерів, Велика Британія) [14] Липень 2010 року Міжнародний бренд «Nemiroff» Бренд увійшов до трійки найбільш швидкозростаючих міжнародних алкогольних брендів
14 Рейтинг IWSR — Elite Brands List [15] Опубліковано у вересневому номері журналу IWSR Drinks Record (Лондон, Велика Британія) Міжнародний бренд «Nemiroff» Міжнародний бренд Nemiroff є лідером світового продажу серед найбільш стабільно зростаючих алкогольних брендів
15 Нагорода Effie Awards 2010 [16] 3 грудня 2010 року Комплексна рекламна кампанія запуску Nemiroff Delikat «Срібло» у категорії «Напої алкогольні та слабоалкогольні»
16 Рейтинг «Найшанованіші компанії Україна — 2010» [17] 7 грудня 2010 года Компанія Nemiroff Компанія розташована в топ-5 українських компаній з найвищим рівнем репутації (5 місце)
17 XIII Дегустаційний конкурс алкогольної продукції на международній ярмарці «Продекспо-2011» [18] 9 лютого 2011 года Nemiroff «Українська березова особлива» «Зірка Продекспо»
18 The Ultimate Beverage Challenge (дегустаційний конкурс Ultimate Spirits Challenge) [19] 1-4 березня 2011 року Nemiroff Delikat 91 бал, Excellent, Highly Recommended («Відмінно, наполегливо рекомендовані»)
Nemiroff Original 91 бал, Excellent, Highly Recommended («Відмінно, наполегливо рекомендовані»)
Nemiroff LEX 86 баллов, Very Good, Strong Recommendation ("Дуже добре, сильно рекомендовані ")
Nemiroff LEX Ultra 83 балла і статус Good, Recommended («Добре, рекомендовані»)
19 San Francisco World Spirits Competition (США) [20] 18-20 березня 2011 року Nemiroff Lex Ultra «Подвійне Золото» в категории «белі горілки» — найвища нагорода (Double Gold Medal)
Nemiroff Lex Vodka «Золота медаль»
Nemiroff Delikat «Срібна медаль»
Nemiroff Original «Бронзова медаль»
20 Рейтинг «Найшанованіші роботодавці» [21] 27 лютого 2011 року Компанія Nemiroff В ренкингу ТОП-22 найшанованіших роботодавців серед 50 українських та мультинаціональних компаній компанія Nemiroff посіла 8 позицію і була визнана найкращим роботодавцем галузі
Рейтинги/ нагороди ТОП-менеджерів компанії Nemiroff
21 Національний етап Міжнародного конкурсу «Підприємець року-2010» [22] 5 лютого 2011 року Президент компанії Nemiroff Олександр Глусь Визнаний «Найкращим Підприємцем року»у народному голосуванні (у спеціальній номінації від порталу Delo.ua) та «Молодий підприємець»
22 «ТОП-100. Лучшие топ-менеджеры Украины» [23] 18 квітня 2011 року Президент компанії Nemiroff Олександр Глусь Олександр Глусь очолив галузевий рейтинг і став лідером в управлінні серед виробників міцного алкоголю

Примітки[ред.ред. код]

 1. Особые водки Nemiroff признаны лучшими в своей категории
 2. Nemiroff получил "Двойное Золото" San Francisco World Spirits Competition в США
 3. У Бельгії СМАК Nemiroff Делікат визнали чудовим. www.itqi.com (ru). 20.05.2010. 
 4. В конкурсе «The Vodka Masters» международный бренд Nemiroff удостоен высших наград
 5. Польские дегустаторы высоко оценили напитки международного бренда Nemiroff
 6. Международный бренд Nemiroff получил высшие оценки польских потребителей
 7. В США настоятельно рекомендуют водки Nemiroff
 8. ВЦИОМ: потребители выбирают Nemiroff Delikat за мягкость
 9. World Vodka Awards 2017 - Winners. www.worldvodkaawards.com (en-UK). Процитовано 2017-05-05. 
 10. Президент компании Nemiroff Александр Глусь - лучший топ-менеджер Украины
 11. Компания Nemiroff подтвердила звание одной из наиболее социально ответственных компаний Украины
 12. Названы ТОП-100 украинских брендов
 13. Компания Nemiroff вошла в топ-5 лучших работодателей Украины
 14. Nemiroff - в тройке лучших в мире
 15. По данным рейтинга IWSR — Elite Brands List международный бренд Nemiroff – лидер мирового рынка
 16. Проект «Nemiroff Delikat. Запуск нового продукта» удостоен награды Effie Awards 2010
 17. Компания Nemiroff вошла в топ-5 рейтинга «Наиболее уважаемые компании Украины – 2010»
 18. Nemiroff получили высшие оценки на статусном дегустационном конкурсе «Продэкспо-2011» подведенно 9 февраля этого года в Москве
 19. Nemiroff отличился в Ultimate Beverage Challenge
 20. Международный бренд Nemiroff награжден «Двойным Золотом» в Сан-Франциско
 21. Винниций Nemiroff признали одним из лучших работодателей Украины
 22. Переможцем конкурсу «Підприємець Року 2010» в Україні названо Сергія Григоровича, «GSC Game World» (рос.)
 23. Президент компании Nemiroff Александр Глусь признан лучшим топ-менеджером Украины

Посилання[ред.ред. код]