Nemiroff

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
лого компанії Nemiroff

Nemiroff — горілчана компанія, заснована в 1992 році в Україні. Компанія була заснована в 1872 році. Сьогодні це провідний світовий виробник високоякісного алкоголю й один з лідерів світового ринку алкоголю, відомий у 80-ти країнах світу. Секрет успіху Nemiroff криється в багаторічному досвіді і унікальній рецептурі на основі екологічно чистих натуральних інгредієнтів, які гарантують високу якість. Nemiroff постійно доводить свою високу якість з численними нагородами на престижних конкурсах по всьому світу.

Немирівський спиртовий завод (2012)

Географія[ред.ред. код]

Власником виробничих потужностей у Вінницькій області є компанія «Алкоінвест Україна», яка була створена у 2000 році: використовує ці потужності для виробництва алкоголю компанії «ЛВН Лімітед», яка відповідає як за виробництво продукції для внутрішнього ринку України, так і на експорт на всі зовнішні ринки крім Росії і Білорусі. Ці два ринки мають іншу систему виробництва: білоруський, в силу своєї закритості, забезпечується шляхом виробництва продукції за ліцензійним договором з заводом «Мінсккрістал»; компанією, що оперує на російському ринку, є «Немірофф Горілка Рус», і виробництво продукції здійснюється за ліцензійними договорами виробничими компаніями — незалежними виробниками — знаходяться на території РФ.

Продукція[ред.ред. код]

Ukrainischer Wodka.jpg

Асортиментний портфель продуктів під міжнародним брендом Nemiroff налічує 26 позицій. Основні торгові марки — Nemiroff «Original», «Українська медова з перцем», «Українська березова особлива», Nemiroff LEX і Nemiroff LEX Ultra[1].

Історія[ред.ред. код]

Історія заснування першого заводу в Немирові

Почалося все 1872 року року із закладеної графом Григорієм Строгановим маленької ґуральні (так тоді називали спиртзаводи), яка принесла в місто Немирів дух інновацій і підприємництва. Його дочка Марія Щербатова в 1906 році уклала вигідні довгострокові контракти з князівським двором на поставку високоякісного спирту з сімейної гуральні.

Життєве кредо сім'ї Строганових-Щербатових знали далеко за межами України: «Країні — багатство, собі — ім'я».

Дивовижний факт, що завод постійно вдосконалювався і розвивався, незважаючи на націоналізацію в 1917, Другу світову війну, нескінченні зміни влади. Секретні рецептури і сімейні технології дбайливо передавалися з покоління в покоління.

Природні багатства регіону

Головні ролі при виробництві горілки грають зерно і вода.

Завод компанії Nemiroff знаходиться в центрі найродючіших земель України. Очевидно, граф Строганов неспроста вирішив саме тут почати свій бізнес. На цій території немає і ніколи не було важкої промисловості. У місті Немирів сконцентровані одні з найкращих в Україні родовищ унікальної радонової мінеральної води.

Очевидно, що якість води і спирту в продукції Nemiroff — найвища. А використання натуральних трав для настоянок і ароматних спиртів — робить смак горілок незбутнім та унікальним.

Розширення асортименту продукції

З часів заснування заводу і до цього дня, асортимент продукції істотно розширюється і тепер він представляє горілки, горілки особливі та настоянки. Сьогодні продукція компанії представлена ​​в чотирьох категоріях: «Немирівська», «Штофні», «Преміум», «Супер преміум». Всі вони відрізняються між собою додатковими інгредієнтами для створення неповторного букета, різним градусом і ціновою політикою. Незмінним залишається одне — якість спирту класу люкс, чистої артезіанської води і натуральних природних інгредієнтів.

Спонсорство компанії Nemiroff

Nemiroff більше 20 років активно підтримує яскраві ексклюзивні проекти міжнародного рівня в області спорту і культури. З 29 квітня по 1 травня 2016 року в Києві пройшов фінал міжнародного турніру WePlay League по Dota 2. Першим в Україні алкогольним спонсором фестивалю кіберспорту став міжнародний бренд Nemiroff.

Фестиваль став знаковою подією для всієї України, а Nemiroff ще раз підтвердив своєю участю відкритість до різних молодіжних проектів, якість і універсальність своєї продукції. Особливою популярністю серед учасників фестивалю користувалися оригінальні коктейлі на основі горілки Nemiroff.

Основні характеристики бренду Nemiroff

За півтора століття компанія набула популярності у 80 країнах на 5 континентах. Горілки Nemiroff люблять, знають і купують по всьому світу. Nemiroff — це зразок чесного і відповідального бізнесу, що забезпечує добробут співробітників, партнерів і суспільства в цілому.

Надихати людей на втілення своєї мрії — це те, для чого існує бренд. Nemiroff створений, щоб заряджати енергією і додавати сили духу, підтримувати оптимізм у споживачів, а також підкреслювати їх статус і розвинене почуття смаку. Вся продукція підприємства створюється тільки з натуральних інгредієнтів, зберігаючи при цьому столітні традиції якості і унікальних рецептур.

Власники[ред.ред. код]

Діяльність[ред.ред. код]

За підсумками 2010 року Nemiroff Холдинг збільшив обсяг продажів продукції до $ 473 млн, що на $56,8 млн. (+13,6 %) більше показника 2009 року. Обсяг реалізованої продукції міжнародного бренду Nemiroff становить 8290 тис. дал (+3 %)[2].

За даними Центру розробки національної алкогольної політики, у 2010 році під брендом Nemiroff у Росію було імпортовано 2,44 млн дал алкогольної продукції на суму більш $76 млн. Частка Nemiroff Холдинг в загальному річному обсязі імпорту горілки і ЛГВ у РФ становить близько 31 % у натуральному вираженні і 25,35 % — в грошовому[3].

Нагороди, досягнення[ред.ред. код]

Назва конкурсу/рейтингу Дата проведення Продукт Призове місце / нагорода
Перемоги напоїв міжнародного бренду Nemiroff на міжнародних конкурсах
1 Тестування науково-дослідницького центру споживацьких экспертиз «ТЕСТ»[4] 22 лютого 2010 року (дата релізу) «Немирівська Пшениця українська відбірна» «Відмінно» (отримала максимальну кількість балів — 10: 2 бали за зовнішній вигляд, 4 — за смак і 4 — за запах)
2 San Francisco World Spirits Competition (США)[5] 14 березня 2010 року Lex Ultra, Delikat «Подвійне Золото» в категорії «білі горілки» — найвищі нагороди
3 Міжнародний дегустаційний конкурс The Superior Taste Award[6] 20 травня 2010 року Nemiroff Delikat Дві зірки — нагорода за «ВІДМІННИЙ» смак
4 Міжнародний дегустаційний конкурс «The Vodka Masters» (Лондон, Великобританія)[7] 23 вересня 2010 року, нагородження — 18 жовтня 2010 року, в період проведення міжнародної виставки TFWA Duty Free & Travel Retail (Канни, Франція) Nemiroff Premium De Luxe «Майстер» — найвища нагорода
Nemiroff Original «Золота медаль»
Nemiroff Delikat «Срібна медаль»
Nemiroff «Українська медова з перцем» «Срібна медаль»
5 Дегустація білих горілок від польського галузевого видання «Rynki Alkoholowe»[8] Вересень 2010 року Nemiroff Lex Ultra «Золота медаль» у найвищій ціновій категорії (понад 50 злотих)
Nemiroff «Українська Пшениця» «Золота медаль» у ціновій категорії 25 — 50 злотих
6 Щорічний споживацький рейтинг «Laur konsumenta 2010» («Лавр споживача 2010»)[9] Жовтень 2010 року «Смакові горілки», представлені на польському ринку «Золота медаль»
За лідерство бренду в категорії протягом трьох років «Grand Prix»
7 Міжнародний дегустаційний конкурс Чиказького інституту тестування напоїв (Chicago Beverage Testing Institute), США[10] 22 листопада 2010 року Nemiroff Original 89 балов — «Срібна медаль» і статус Highly Recommended («наполегливо рекомендована»)
Nemiroff Delikat 86 балів — «Срібна медаль» і статус Highly Recommended («наполегливо рекомендована»)
8 ВЦВГД: споживацька «сліпа» дегустація ТОП-5 найбільш продаваних з початку року в Росії горілчаних брендів[11] Січень-листопад 2010 року Nemiroff Delikat Лідерство за властивостями «м'якість» і «відсутність різкого запаху»
Рейтинги/нагороди компанії Nemiroff
9 «ТОП-100. Рейтинг найкращих компаній України»[12] 14 квітня 2010 року (дата реліза) Президент компанії Nemiroff Олександр Глусь Президент визнаний найкращим топ-менеджером України (отримав максимальну кількість балів — 50)
10 Щорічний рейтинг відкритості та системності компаній у сфері КСО-2010 (журнал «ГVардія»)[13] Квітень 2010 року Nemiroff Холдинг Компанія в секторі товарного виробництва посідає 7 місце, в загальному рейтингу — 15
11 УкрБренд-2010 — ТОП100 українських брендів[14] Квітень 2010 року Міжнародний бренд «Nemiroff» Перше місце (з ціною бренду в 404 млн. $)
12 Рейтинг «Найшанованіші роботодавці»[15] 25 травня 2010 року Компанія Nemiroff Компанія увійшла до четвірки найшанованіших роботодавців України і була визнана найкращим роботодавцем галузі
13 Світовий рейтинг The Drinks International Millionaires Club (Світовий клуб мільйонерів, Великобританія)[16] Липень 2010 року Міжнародний бренд «Nemiroff» Бренд увійшов до трійки найбільш швидкозростаючих міжнародних алкогольних брендів
14 Рейтинг IWSR — Elite Brands List[17] Опубліковано у вересневому номері журналу IWSR Drinks Record (Лондон, Великобританія) Міжнародний бренд «Nemiroff» Міжнародний бренд Nemiroff є лідером світового продажу серед найбільш стабільно зростаючих алкогольних брендів
15 Нагорода Effie Awards 2010[18] 3 грудня 2010 року Комплексна рекламна кампанія запуску Nemiroff Delikat «Срібло» у категорії «Напої алкогольні та слабоалкогольні»
16 Рейтинг «Найшанованіші компанії Україна — 2010»[19] 7 грудня 2010 року Компанія Nemiroff Компанія розташована в топ-5 українських компаній з найвищим рівнем репутації (5 місце)
17 XIII Дегустаційний конкурс алкогольної продукції на міжнародному ярмарку «Продекспо-2011»[20] 9 лютого 2011 року Nemiroff «Українська березова особлива» «Зірка Продекспо»
18 The Ultimate Beverage Challenge (дегустаційний конкурс Ultimate Spirits Challenge)[21] 1-4 березня 2011 року Nemiroff Delikat 91 бал, Excellent, Highly Recommended («Відмінно, наполегливо рекомендовані»)
Nemiroff Original 91 бал, Excellent, Highly Recommended («Відмінно, наполегливо рекомендовані»)
Nemiroff LEX 86 балів, Very Good, Strong Recommendation ("Дуже добре, сильно рекомендовані ")
Nemiroff LEX Ultra 83 бали і статус Good, Recommended («Добре, рекомендовані»)
19 San Francisco World Spirits Competition (США)[22] 18-20 березня 2011 року Nemiroff Lex Ultra «Подвійне Золото» в категорії «білі горілки» — найвища нагорода (Double Gold Medal)
Nemiroff Lex Vodka «Золота медаль»
Nemiroff Delikat «Срібна медаль»
Nemiroff Original «Бронзова медаль»
20 Рейтинг «Найшанованіші роботодавці»[23] 27 лютого 2011 року Компанія Nemiroff В ренкингу ТОП-22 найшанованіших роботодавців серед 50 українських та мультинаціональних компаній компанія Nemiroff посіла 8 позицію і була визнана найкращим роботодавцем галузі
Рейтинги/ нагороди ТОП-менеджерів компанії Nemiroff
21 Національний етап Міжнародного конкурсу «Підприємець року-2010»[24] 5 лютого 2011 року Президент компанії Nemiroff Олександр Глусь Визнаний «Найкращим Підприємцем року» в народному голосуванні (у спеціальній номінації від порталу Delo.ua) та «Молодий підприємець»
22 «ТОП-100. Лучшие топ-менеджеры Украины»[25] 18 квітня 2011 року Президент компанії Nemiroff Олександр Глусь Олександр Глусь очолив галузевий рейтинг і став лідером в управлінні серед виробників міцного алкоголю

Джерела[ред.ред. код]

 1. Офіційний сайт Nemiroff.
 2. Компания Nemiroff увеличила объем продаж на 13,6 % в 2010 году
 3. Холдинг Nemiroff увеличил продажи в 2010 году на 13,6 % — до $473,6 млн
 4. Особые водки Nemiroff признаны лучшими в своей категории
 5. Nemiroff получил «Двойное Золото» San Francisco World Spirits Competition в США
 6. В Бельгии вкус Nemiroff Delikat признали замечательным
 7. В конкурсе «The Vodka Masters» международный бренд Nemiroff удостоен высших наград
 8. Польские дегустаторы высоко оценили напитки международного бренда Nemiroff
 9. Международный бренд Nemiroff получил высшие оценки польских потребителей
 10. В США настоятельно рекомендуют водки Nemiroff
 11. ВЦИОМ: потребители выбирают Nemiroff Delikat за мягкость
 12. Президент компании Nemiroff Александр Глусь — лучший топ-менеджер Украины
 13. Компания Nemiroff подтвердила звание одной из наиболее социально ответственных компаний Украины
 14. Названы ТОП-100 украинских брендов
 15. Компания Nemiroff вошла в топ-5 лучших работодателей Украины
 16. Nemiroff — в тройке лучших в мире
 17. По данным рейтинга IWSR — Elite Brands List международный бренд Nemiroff — лидер мирового рынка
 18. Проект «Nemiroff Delikat. Запуск нового продукта» удостоен награды Effie Awards 2010
 19. Компания Nemiroff вошла в топ-5 рейтинга «Наиболее уважаемые компании Украины — 2010»
 20. Nemiroff получили высшие оценки на статусном дегустационном конкурсе «Продэкспо-2011» подведенно 9 февраля этого года в Москве
 21. Nemiroff отличился в Ultimate Beverage Challenge
 22. Международный бренд Nemiroff награжден «Двойным Золотом» в Сан-Франциско
 23. Винниций Nemiroff признали одним из лучших работодателей Украины
 24. Переможцем конкурсу «Підприємець Року 2010» в Україні названо Сергія Григоровича, «GSC Game World» (рос.)
 25. Президент компании Nemiroff Александр Глусь признан лучшим топ-менеджером Украины

Посилання[ред.ред. код]