Pretty Cure

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Серія Pretty Cure (яп. プリキュアシリーズ Пурік'юа Сірі:дзу, тж. PreCure, літер. «Хороші ліки») — проект студії Toei Animation, в рамках якого було створено кілька аніме у жанрі «махо-седьо». Перший серіал, Futari wa Pretty Cure, транслювався на японському телебаченні з 2004 року, за ним послідували сіквели і побічні серії, найновішою з яких стала Hirogaru Sky! Pretty Cure. Кожна частина "Pretty Cure" має власний сюжет і персонажів. Всі вони були зняті режисером Ідзумі Тодо — псевдонім колективу аніматорів студії Toei Animation, який також використовувався в роботі над Ojamajo Doremi і деякими іншими аніме.

Елементи[ред. | ред. код]

Pretty Cure ()

Pretty Cure або PreCure («Гарне Ліки», «Гарні ліки», «Прекрасні Цілительки», «Дітки-таблетки») дівчата, які перетворюються для того, щоб захищати Землю. Незважаючи на своє походження, майже кожного сезону іменуються «Легендарними Воїнами». Більшість здатна трансформуватися окремо, але іноді, частіше у перших серіалах, відбувається перетворення пар. Усі войовниці прямо використовують бойові техніки та удари, щоб атакувати чи послаблювати ворогів.

Серіали[ред. | ред. код]

В даний час створено дев'ятнадцять сезонів із даної аніме-серії, два з яких є прямими продовженнями попередньої історії. В іншому — кожен новий сезон має свою власну історію, персонажів та мотиви. Зараз у виробництві 20-й сезон. [1] 

Примітки[ред. | ред. код]

  1. プリキュアシリーズ Toei-anim.co.jp.

Посилання[ред. | ред. код]

Шаблон:Anime-wikify