Star Media

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Star Media
Галузь кінематограф, телебачення
Спеціалізація продакшн-компанія
Засновано 2006
Засновник(и) Влад Ряшин
Штаб-квартира Росія Росія
Україна Україна
Ключові особи Влад Ряшин
Продукція фільми
телесеріали
телепрограми
Власник(и) Влад Ряшин
Співробітники ~ 400
Структурні підрозділи «Star Media Distribution»
«Star Media IT»
«Бабич Дизайн»
Сайт www.starmediafilm.com

«Star Media» — російсько-українська продакшн-компанія. Головні офіси розташовані у Москві та Києві. Кінокомпанія спеціалізується на виробництві російськомовних серіалів та художніх фільмів для російського ринку.

Головою ради директорів та засновником «Star Media» є Влад Ряшин[1].

Про компанію[ред. | ред. код]

«Star Media» було засновано Владом Ряшиним у лютому 2006 року. Початкові інвестиції склали власні та позикові кошти, а також угоди з російськими телеканалами «Перший канал», «Росія» тощо[2].

Загальна інформація[ред. | ред. код]

Група компаній «Star Media» займається виробництвом та дистрибуцією фільмів, телесеріалів та телевізійних програм. «Star Media» щорічно виробляє більше 600 годин теленовел, прайм-тайм серіалів, десятки телевізійних і повнометражних фільмів. З виробничими потужностями та найсучаснішим обладанням у СНД компанія «Star Media» надає послуги з виробництва по всьому регіону.

У 2010 році власна бібліотека прав «Star Media» склала більше 2000 годин продукту різних жанрів, у 2016 році склала більше ніж 4500 годин готового продукту власного виробництва в різних жанрах.

Фільми та серіали виробництва «Star Media» незмінно мають високі рейтинги і регулярно відзначаються в числі топ-10 програм на провідних телеканалах країн СНД.

На базі студії з виробництва 3D-анімації та графіки в партнерстві з «Бабич Дизайн» створюються унікальні для країн СНД формати історичних циклів та докудрам, що складають конкуренцію найкращим західним освітнім та науково-популярним програмам.

У 2011 році повністю дубльовану на англійську мову докудраму «Велика війна» / «Soviet Storm: WW2 in the East» було показано у Великій Британії на телеканалах «History». Star Media успішно розвиває продаж свого контенту за кордон. Права на покази продуктів Star Media купують телеканали Східної та Західної Європи, Китаю, Японії, США, Ізраїлю, Близького Сходу та інших країн і регіонів. Так, наприклад, опціони на виробництво формату розважального шоу «Go Dance!» («Майданс») були придбані в Північній Америці, Норвегії, Франції, Китаї, Росії та Азербайджані.

В Росії частку групи телеконтенту експерти оцінюють в 10%. В Україні близько 15%.

Структура[ред. | ред. код]

У групі є дочірні компанії:

  • «Star Media» (виробництво)
  • «Star Media Distribution» (продаж)
  • «Бабич Дизайн» (телевізійна графіка, анімація, дизайн)
  • «Star Media IT» (виробництво програмного забезпечення)
  • «Star Cinema» і «Star Family» (телеканал який транслює фільми й серіали власного виробництва компанії «Star Media»)

Стратегічними партнерами є компанії «Мостелефільм» (Росія) і «Київтелефільм» (Україна)

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]