Star Media

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Стар Медіа
Star Media
Тип кінокомпанія[d]
Галузь кінематограф, телебачення
Спеціалізація продакшн-компанія
Засновано 2006
Засновник(и) Влад Ряшин
Штаб-квартира Прапор Москви Москва, Росія
Філії Прапор Києва Київ, Україна
Ключові особи Влад Ряшин
Продукція фільми
телесеріали
телепрограми
Власник(и) Влад Ряшин
Співробітники ~ 400
Структурні підрозділи Star Media Producers Hub
Star Media Distribution
Star Media Rental
Star Media Services
Star Media TV
www.starmediafilm.com

Стар Медіа, англ. Star Media — російська[1] продакшн-компанія з головним офісом у Москві.[2] Засновником та генеральним продюсером компанії є Влад Ряшин. Компанія володіє повним циклом виробництва кіно- і телеконтенту, має власний виробничий комплекс, парк спеціального автотранспорту, базу різноманітного ігрового і постановочного реквізиту, костюмерні цехи, сучасне технічне обладнання. Компанія має філію в Україні у Києві.

З 2021 року створює оригінальні серіали та фільми для російської vod-платформи ivi.ru.[3][4]

Загальна інформація[ред. | ред. код]

Кінокомпанія Стар Медіа — один із лідерів з виробництва кіно- та телеконтенту — заснована в 2006 році Владом Ряшиним. Сьогодні бібліотека контенту налічує понад 5000 годин готового власного продукту, серед яких багато відомих глядачеві серіалів та фільмів — «Анна Герман», «Життя та пригоди Мішки Япончика», «Острів непотрібних людей», «Шулер», «Подорож до центру душі», «Менталіст», «Мата Харі», «Східні солодощі», «Специ», «А зорі тут тихі…», «Закохані жінки» та багато інших.

Щорічно компанія виробляє близько 600 годин прайм-тайм серіалів, десятки телевізійних фільмів, серіалів та повнометражне кіно.

На базі студії з виробництва 3D-анімації та графіки в партнерстві з «Babich Design» створюються унікальні формати історичних циклів і документальних драм, що складають конкуренцію найкращим західним освітнім і науково-популярним програмам.

Стар Медіа успішно розвиває закордонний напрям роботи. Вміст компанії продається в більш ніж 50 країн по всьому світові (країни Східної та Західної Європи, Близького Сходу, Китай, Японія, США, Ізраїль та ін.).

Нарівні з продажами вже готового вмісту, Стар Медіа має безпосередній досвід зйомок в багатьох країнах: Польща, Болгарія, Португалія, Куба, Хорватія, Туреччина, СНД, Росія, Таїланд, Китай та ін.

Стар Медіа вдало використовує сучасні форми комунікації з глядачем в середовищі нових медіа та активно зростає в сфері Digital. Кількість прихильників офіційного каналу Star Media на платформі «YouTube» перевищила цифру в 1 000 000. Канал було відзначено «Золотою кнопкою». Згодом колекцію винагород поповнило «срібло» — ще 4 кнопки отримали нішеві канали компанії.

Стар Медіа розвиває власне телемовлення: вже працюють супутникові телеканали «Star Cinema» — праймові серіали та фільми, «Star Family» — канал для всієї родини та телеканал «Bolt» — канал для справжніх чоловіків.

Проєкти Стар Медіа отримали понад 250 міжнародних нагород і премій на всесвітньо відомих кінофестивалях, таких як Chicago International Film Festival, Monte-Carlo Television Festival, WorldFest-Houston Film Festival, Seoul International Drama Award, International TV Festival Bar, Avanca Film Festival, Sichuan TV Festival, «Телетріумф» та ін.

Стар Медіа підтримує освітній напрямок — створено кіношколу Star Media School, де професіонали ринку кіно-та телевиробництва навчають акторському, режисерському, операторському, сценарному та продюсерському мистецтву. Спільно з Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого розроблено систему преміальних стипендій, що надаються найкращім студентам.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]