Tabletki.ua

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Tabletki.ua
URL tabletki.ua
Комерційний Так
Тип Портал для пошуку та бронювання фармацевтичної продукції
Реєстрація За вибором
Мови українська
російська
Власник ТОВ «Асоціація незалежних розробників»[джерело?]
Стан працює
Рейтинг Alexa 125 (в Україні, жовтень 2019) [1]
Ключові особи Дмитро Наздрін
(Операційний директор)

Tabletki.ua — український онлайн-сервіс, який надає інформацію про наявність медичних препаратів та іншої фармацевтичної продукції в аптеках; має каталог інструкцій з використання лікарських засобів, а також дає можливість шукати та резервувати ліки в аптеках в он-лайн-режимі.

Історія[ред. | ред. код]

Проект був розпочатий Олександром Муравщиком разом з іншими партнерами в 2008 році. Вихід з новою інформаційною платформою на консервативний аптечний ринок мав певний ризик. Однак через 10 років платформа виявилася найбільш всеохопним проектом цієї галузі, на ній розміщена інформація з 4 400 аптек. Компанія була однією з перших серед подібних ресурсів у цій категорії, хто започаткував систему попереднього замовлення в аптеках. Цією послугою, за інформацією фірми, скористалися 300 тис. осіб за місяць.[2]

За словами операційного директора Дмитра Наздріна з початку 2019-го року кількість замовлень товарів через сервіс Tabletki.ua збільшилася в 2 рази, з 500 тис. замовлень у січні до 1 мільйона в серпні 2019 року. Відповідно, частка продажів товарів, отриманих аптеками в замовленнях через Tabletki.ua, зросла з 2,5% до 5% від загальної суми реалізації лікарських засобів і медичних товарів в цілому в Україні. Про це він розповів на конференції «Фармбюджет-2020».[3]

  • Після запуску сайту у 2008 році в перший рік до системи пошуку було підключено 700 аптек. В першу чергу були підключені аптеки Києва та Харкова.
  • У 2017 році був розроблений сервіс бронювання ліків в аптеках.
  • Згідно з даними дослідницької компанії TNS, «Tabletki.ua» входить в топ-20 найпопулярніших українських сайтів[4], за рейтингом Alexa Internet 59-е[5].
  • У 2018 році став лідером серед медичних сайтів України (дані SimilarWeb), підключено 5500 аптек.[джерело?]
  • Січень 2019-го року - 500 000 замовлень через сервіс.[3]
  • Серпень 2019-го - 1 млн замовлень.[3]

Сервіс і можливості[ред. | ред. код]

Сайт надає платформу пошуку та резервування ліків, а також товарів, які продаються в аптеках. При резервуванні аптека має можливість надати користувачу знижку.

На початок 2019 року до сервісу підключено 5400 аптек по всій Україні.

Щомісячна кількість візитів перевищує 20 млн.[6]

Дані сайту вважаються релевантними для порівняльних досліджень ринку фармацевтичних засобів[7].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]