Воллі Снелл

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Воллі Снелл
англ. Walter Henry Snell
Народився19 травня 1889(1889-05-19)[1]
Вест-Бриджвотер, Плімут, Массачусетс, США
Помер23 липня 1980(1980-07-23)[1] (91 рік)
Провіденс, США
Країна США
Діяльністьботанік, бейсболіст, міколог
Alma materБраунський університет, Університет Вісконсину в Медісоні, Академія Філліпса і Brockton High Schoold
Науковий ступіньдоктор філософії
Знання мованглійська[2]
ЧленствоФі Бета Каппа

Волтер Генрі Снелл (англ. Walter Henry Snell; народився 19 травня 1889, Вест-Бриджвотер, помер 23 липня 1980, Провіденс) — американський міколог і спортсмен.

Біографія

[ред. | ред. код]

Він народився у Вест-Бриджвотері, штат Массачусетс. Навчаючись у середній школі у Броктоні, він грав у футбол, баскетбол і американський футбол . У 1907 році він вступив до Академії Філіпса, пізніше до Університету Брауна. Протягом чотирьох років навчання він грав в американський футбол, а в сезоні 1913 р. він грав як ловець у найважливішій американській лізі Вищої бейсбольної ліги за команду «Бостон Ред Сокс» . Потім він грав за Філадельфію Атлетикс та інші команди нижчої ліги.

Після короткої спортивної кар'єри розпочав наукову діяльність. Отримавши ступінь магістра в Університеті Брауна в 1916 році, він розпочав докторантуру в університеті Вісконсина у Медісоні. Він здобув докторський ступінь і продовжив кар'єру на прсаді професора коледжу в Університеті Брауна протягом 39 років. Він також був спортивним тренером з бейсболу та футболу .

Наукова кар'єра

[ред. | ред. код]

Снелл написав багато професійних статей про гриби, опублікованих в основному в наукових журналах Mycologia і Lloydia. Його дослідження охоплювали такі різноманітні галузі, як хвороби лісових дерев, гниття будівельної деревини, ефективність креозотів на гриби, що руйнують деревину, мікологічні назви та систематику боровиків (Boletus) та інших грибів.

Він описав нові види грибів. У створених ним наукових назвах таксонів додається його прізвище Snell.

Примітки

[ред. | ред. код]