Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бажано додавати нові повідомлення знизу.

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Написання нових статей[ред.ред. код]

Чи можна мені написати статті про сайти nashinternet.ucoz.com і progran-portal.do.am? Чи їх знову вилучать?

nashinternet.ucoz.com[ред.ред. код]

 • Я на сайті: головний адміністратор.
 • Сайт створено: 09.06.2013
 • Репутація сайту у WOT:
  • Заслуговує довіри: добре
  • Безпека для дітей: чудово
 • Сторінок в пошуку Яндекса
  • Завантажено роботом: 6596
  • Сторінок в пошуку: 23
 • ТІЦ — менше 10

program-portal.do.am[ред.ред. код]

 • Я на сайті: адміністратор
 • Сайт створено: 25.08.2013
 • Репутація сайту у WOT:
  • Заслуговує довіри: не визначено
  • Безпека для дітей: не визначено
 • Сторінок в пошуку Яндекса
  • Завантажено роботом: 113
  • Сторінок в пошуку: 56
 • ТІЦ — менше 10

--nashintrnet (обговорення) 10:57, 8 грудня 2013 (UTC)

Перегляньте Вікіпедія:Критерії значимості. Сумніваюся, що ці сайти достатньо важливі --ASƨɐ 21:31, 8 грудня 2013 (UTC)

MediaWiki:Gadget-NewPagePatrol.js[ред.ред. код]

Привіт! Сьогодні сталась якась помилка у цьому ґаджеті (напевно щось розробники поміняли), внаслідок чого перестало працювати багато скриптів (наприклад, не відображалась кнопка вікіфікатора): wgVectorEnabledModules is not defined. Тимчасово закоментував ініціалізацію цього гаджету, оскільки не знаю що це за wgVectorEnabledModules і з чим його їдять, боюсь видаляти. Подивишся? --RLuts (talk) 21:27, 10 жовтня 2013 (UTC)

Привіт. Видалив. Колись це була опція відключити висувні панелі, тепер її нема (знайшов підтвердження: Killed the vector-collapsiblenav preference). --ASƨɐ 03:03, 11 жовтня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред.ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою,— Це написав, але не підписав користувач Nickispeaki (обговореннявнесок).
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 21:36, 19 грудня 2013 (UTC)

Бучач-Львів[ред.ред. код]

Доброго дня! Будь ласка, скажіть, чому мене зразу блокували, а не попередили.
Бучач-Львів
Мені важко пригадати, як я думав. Швидше за все, я оцінив Вас, як неадекватного (враховуючи кілька останніх редагувань в обговореннях на той момент). --ASƨɐ 18:41, 23 жовтня 2013 (UTC)
За правдиву відповідь дякую. Наразі користувач Ас ЄДИНИЙ З АДМІНІВ, хто звернув увагу на моє звернення стосовно «винахідника мовного рагулізму». Але: мене Ас «гонорово» заблокував зразу, а цього «винахідника мовного рагулізму» до цієї пори, попри нахабне небажання перепросити (не так мене, як тих, хто жив у Галичині до «совітів», хто ще зараз її вживає, фрагменти чиєї мови я використосував в редагуваннях статей про Галичину, про них) ніхто не блокував, незважаючи на явні ознаки хамства. І головне звідки цей «винахідник» - з Одеси, що логічно тягне за собою припущення про його часткову необізнаність в даній дискусії.--Бучач-Львів (обговорення) 07:37, 31 грудня 2013 (UTC)
А можна було не блокувати Леоніда Панасюка без попереджень? --Бучач-Львів (обговорення) 13:57, 2 січня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Фільтр на Bulka UA[ред.ред. код]

привіт. будь ласка, відреагуйте. таки надмірне покарання і занадто об'ємне, адже не дає можливості користувачеві й працювать у проекті --アンタナナ 00:39, 24 жовтня 2013 (UTC)

Петлюра Симон Васильович[ред.ред. код]

Доброго дня! Оскільки Користувач:AS є патрулем, буде до нього просьба: прочитати пункт 6 сторінки обговорення цієї статті. Дякую!
Бучач-Львів
Вибачте, не маю стільки часу та бажання, щоб розбиратися --ASƨɐ 22:54, 17 листопада 2013 (UTC)

Тітушки[ред.ред. код]

Шановний, за ці правки [1], [2], [3] Вам висунуто ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Подальші дії деструктивного характеру та видалення посилань на Авторитетні Джерела офіційних ЗМІ (зареєстрованих в державних реєстрах) будуть розцінюватись як вандалізм. У зв'язку з чим Ваш аккаунт може бути заблокованим після розгляду через Арбітраж Вікіпедії. A.Skromnitsky (обговорення) 21:07, 19 грудня 2013 (UTC)

у Вас неправильне уявлення про АД для підтвердження факту --ASƨɐ 21:16, 19 грудня 2013 (UTC)
У Вас взагалі відсутнє уявлення про АД. Ви ігноруєте обговорення, а лише навмисно видаляєте перевірені факти. З повагою A.Skromnitsky (обговорення) 21:18, 19 грудня 2013 (UTC)
На жаль, я не маю часу пояснювати окремо по кожному пункту. Мусите довіритися моєму досвіду адміністрування. --ASƨɐ 21:25, 19 грудня 2013 (UTC)
На жаль, Ваш досвід тут ні до чого. Ви порушуєте правили Вікіпедії. Проблему висунуто на арбітраж. Прошу до вирішення питання відмовитися від подальших деструктивних дій. A.Skromnitsky (обговорення) 21:30, 19 грудня 2013 (UTC)

Запрошення[ред.ред. код]

Запрошую на СО Шаблон:Виконати скрипт та Вікіпедія:Скрипти або відрегулювати, ввести в дію. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 12:56, 27 грудня 2013 (UTC)

Покращена панель спецсимволів[ред.ред. код]

В статті Special:Gadgets та Користувач:AS/ППС я не зустрів чіткої вказівки (в кінці статті) в який файл (назва+розширення) я маю вставити текстуру скрипта, щоби налаштувати «панель спецсимволів» для зручної роботи (MediaWiki:Gadget-ImprovedEditTools.js). Прошу в тій статті вказати як "для себе" кожному вікіпедісту редагувати скрипт: напр. назву шаблону необхідного замінити на не потрібний для швидкої вставки, як активувати появу такої панелі швидкої вставки замість попередньої і т.п., щоби вікіпедисти мали таку довідку. Мене цікавить (якщо редагувати має лише адмін. таку панель для всіх вікіпедістів), то мати налаштовану самому «панель спецсимволів швидкої вставки» суто під мій напрямок роботи: можливість додавати символи, шаблони і т.п. за потреби для «швидкої вставки» при редагуванні тексту та створення статті. Я вставив зі статті Користувач:AS/ППС текстуру у Користувач:Krupski Oleg/ImprovedEditTools.js, замінив на потрібні мені назви шаблонів. Прошу подивитись і повідомити що і де зробити, щоби панель швидкої вставки з таким набором символів шаблонів могла працювати у мене замість попередньої. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 18:24, 27 грудня 2013 (UTC)

спробуйте додати вкінці if (typeof EditTools != 'undefined') EditTools.refresh();

Місяць атеїзму[ред.ред. код]

Запрошую вас до місячника. Долучайтеся та створюйте статті про атеїзм--Ffederal (обговорення) 19:29, 27 грудня 2013 (UTC)

Опис змін[ред.ред. код]

Як можна змінити-побільшити під індивідуальні потреби (якщо адміністратор Укр.Вікі не зробив це для всіх) рядок "Опис змін"??? Напр. в Рос.Вікі є "викиф-оформл-стил-орфогр-пункт-ответ-комм-кат-шаб-к удал-иллюстрация-источ-запр-доп-уточ-обнов", в Бел.Вікі є "вікіфікацыя-афармленне-стыль-арфаграфія-пунктуацыя-катэгорыі-шаблон-выдаліць-дапаўненне-адказ-меркаванне-ілюстрацыя-абнаўленне". Бо в Укр.Вікі не відображає весь діапазон фраз у редагуваннях та комунікації. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 22:53, 6 січня 2014 (UTC)

Кнопки додаються в MediaWiki:Onlyifediting.js. Теоретично, додати нові можна так
$(document).ready(function(){addSummaryBtn($('#userSummaryButtonsA')[0], 'напис', 'insertSummary("текст до вставляння")', '', 'Опис');})
--ASƨɐ 18:05, 7 січня 2014 (UTC)

Втілення рішення спільноти[ред.ред. код]

Добридень, прошу підтримати позбавлення прав адміністратора НікК, за намагання саботувати рішення спільноти. Його дії дуже перекликаються з діями нашого диктатора, якому байдуже думка народу України. Дякую. --Igor Yalovecky (обговорення) 08:35, 20 січня 2014 (UTC)

Fossilworks / Paleobiology Database[ред.ред. код]

Hi! Sorry for English! Could you move the page Paleobiology Database to Fossilworks? The page got renamed and the old name and redirect will soon be offline. (See also: d:Q796451) --Tobias1984 (обговорення) 21:30, 1 лютого 2014 (UTC)

Hi! Done --ASƨɐ 19:49, 2 лютого 2014 (UTC)
Thank you! All the best! --Tobias1984 (обговорення) 19:58, 2 лютого 2014 (UTC)

Фільтр редагувань[ред.ред. код]

Переглядаючи журнал блокувань, знайшов такий запис:

18:20, 15 жовтня 2013 AS(A) (обговорення • внесок) розблокував Pohorynsky (обговорення • внесок) (забороню простір "Вікіпедія" через фільтр)
17:59, 15 жовтня 2013 AS(A) (обговорення • внесок) заблокував Pohorynsky (обговорення • внесок) на термін 1 тиждень (заборонена реєстрація облікових записів) (Систематичні порушення ВП:НО) 

Але користувач знайшов, як фільтр обійти. Він перейменувався [4], а у фільтрах лишилося старе ім'я користувача, тому встановлені обмеження на нього вже не діють. Відповідно треба поміняти у фільтрах записи. При цьому користувач іноді використовує і старий обліковий запис[5], тож ті рядки у фільтрі теж лишити (або заблокувати старий акаунт). --Анатолій (обг.) 23:32, 11 лютого 2014 (UTC)

Можна спробувати прибрати обмеження --ASƨɐ 17:05, 15 лютого 2014 (UTC)

Потенційні наддержави[ред.ред. код]

Доброго вечора! Будь-ласка, вплиньте якось на користувача Albedo який без пояснень повертає своє незрозуміле редагування у статті Потенційні наддержави. --TheLotCarmen (обговорення) 16:01, 15 лютого 2014 (UTC)

[6] --ASƨɐ 17:10, 15 лютого 2014 (UTC)

Шаблон Ножі та кинжали[ред.ред. код]

Вітаю! Звертаюсь до Вас - потрібна допомога - ось тут в Шаблон Ножі та кінжали піднято питання про видалення з цього шаблону зображень. Джерело де усе почалось - [7]. Оскільки необхідно зробити усе прозоро прошу висловитись з цього приводу.

З повагою --Всевидяче Око (обговорення) 17:35, 24 лютого 2014 (UTC)

Горілка[ред.ред. код]

Доброго дня. Вибачте, що пишу сюди, але є певний конфлікт, що вже кілька років не має вирішення. Звертаюсь до адміністраторів по арбітраж. Такий самий лист написаний ще кільком адміністраторам.

Отже, суть проблеми: Здається, з самого початку української вікі точиться діспут з питання статей Водка та Горілка. Три роки тому це були дві статті-смітника, де не було ані структури, ані зрозумілої логіки. Я потроху збирав точні формулювання та об`єднав ці статті, додавши чимало пояснень у обговореннях та навівши необхідні джерела.

 • В багатьох світових культурах та мовах (в тому числі в російській та у суржику) горілкою називають українську перцівку, а водкою - звичайну білу горілку.
 • Але жоден тлумачний словник української мови не знає слова "водка", бо це є повним російськомовним аналогом слова "горілка". Горілка vs Водка.
 • Тлумачний словник укр. мови вважає, що будь-який міцний пшеничний спирт з водою - це й є горілка.
 • Якщо робити сторінку Водка, то робити і сторінки "шнапс", "вудка", "вотка" - бо це те саме, але іншими мовами.
 • Я, переробивши статтю "горілка", зробив статтю "водка" перенаправленням.
 • За останні роки кілька користувачів, наводячи неавторитетні, часто - російськомовні джерела та не беручи участь в обговоренні знов переробляють статті, дописуючи про горілку, як виключно про перцівку. Я сам не справляюсь із постійною війною правок та покладаюсь на втручання адмінів, як останньої інстанції.

Велике прохання втрутитись та дописати авторитетну думку, і, якщо моя думка та АД є вірними, прошу захистити сторінку "водка", як перенаправлення на статтю "горілка". Щиро ваш, Flinn (обговорення) 10:32, 12 березня 2014 (UTC)

Вибачте за турботу, суперечку вже вирішено. Дякую, Flinn (обговорення) 19:39, 12 березня 2014 (UTC)

ВП:ЗА[ред.ред. код]

Прохання відреагувати на цей запит.--Анатолій (обг.) 11:51, 21 березня 2014 (UTC)

Шановний адміністратор, зверніть будь-ласка увагу на статтю про Віськово-морські сили України та інші статті пов'язані з цією тематикою (наприклад 1, 2, 3). Тому через агресію російських військ та складну політичну ситуацію у Криму ці статті стають жертвами постійних атак вандалів та різноманітних тролів. Хоча ряд користувачів бореться із цим, але атаки постійно повторяються. Щоб припинити цей безлад, прошу Вас та інших адміністраторів зробити ці статті захищеними від незареєстрованих редагувань. З повагою Сергій.

Допомога[ред.ред. код]

Доброго дня! Я помітив одну хибу суть якої не можу зрозуміти, можливо Ви знаєте у чому річ. У статті Титанік (фільм, 1997) в розділі "Саундтрек" чомусь список треків тепер відображається нижче шаблону що зправа. Ще десь місяць тому памятаю все було добре. Тепер це я бачу так є усюди. (Наприклад в статті Аватар (фільм)). Я перевірив Шаблон:Саундтрек і Шаблон:Tracklist які застосовуються у цьому розділі, вони не були змінені за останні місяці. То в чому проблема, Ви можете сказати? --TheLotCarmen (обговорення) 15:33, 15 квітня 2014 (UTC)

У мене так --ASƨɐ 19:31, 17 квітня 2014 (UTC)