Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бажано додавати нові повідомлення знизу.

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 12:12, 16 серпня 2015 (UTC)

Замена[ред. код]

Как на своей странице заменить символ Первой мировой войны — красный мак на гвардейскую ленту? Bondaruk85 9:30, 9 липня 2015 (UTC)

Скопіювати код Шаблон:Користувачі вдячні ветеранам за Велику Перемогу собі на сторінку і замінити зображення --ASƨɐ 12:29, 9 липня 2015 (UTC)

Список довгожителів серед романістів фантастики тощо[ред. код]

Не проходить тест на доведення до абсурду. Випадковий набір критеріїв. Для таких речей розробляються Вікідані, які дозволять зацікавленим формувати для себе які завгодно списки. Список довгожителів, що нині живуть: очевидно, що списки довгожителів формують і поза вікіпедією в АД. „Неверифіковані 115-річні довгожителі“ — погано, що критерій у назві, можливо це скопійований в росіян. Список найстаріших університетів і Список найстаріших банків є частиною відповідних історій (університетів і банків). Список найстаріших дерев, скоріш за все, теж зустрічається поза вікіпедією. --ASƨɐ 17:02, 16 липня 2015 (UTC)

До AS Вітаю! На сторінці обговорення номінацій за 11 липня 2015. Прошу вас відкликати свій голос та наводжу наступні аргументи. Ви сказали, що подібні галузеві списки за віком серед різних категорій громадян та об`єктів не є характерними для вікіпедії. Проте ось інші статті на подібні теми в англомовній вікіпедії, тож це не суперечить загальним стандартам вікіпедії: en: https://en.wikipedia.org/wiki/Oldest_living_United_States_governor, en:List of the oldest madrasahs in continuous operation in the Muslim world, en:List of the oldest madrasahs in continuous operation in the Muslim world, en:List of oldest ships, en: https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_oldest_cricketers, en:List of oldest buildings and structures in Halifax, Nova Scotia, en:List of Vice Presidents of the United States by age, en:List of oldest and youngest Academy Award winners and nominees, en:List of Governors of California by age, en:List of oldest living Academy Award winners,en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oldest_and_youngest_TVB_Anniversary_Award_winners_and_nominees, en: List of oldest buildings and structures in Macau,en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_living_former_members_of_the_United_States_House_of_Representatives, en:https://en.wikipedia.org/wiki/Oldest_living_United_States_governor,

en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_the_100_oldest_members_of_the_United_States_House_of_Representatives,en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oldest_Catholic_bishops, ,en:List_of_oldest_and_youngest_National_Basketball_Association_players, en:List of the oldest buildings in Rhode Island, en: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_longest-living_United_States_Senators, en:List of United States federal judges by longevity of service, en:List of last surviving World War I veterans by country, en:List of oldest ships, en:List of last surviving Canadian war veterans тощо.

Найбільш широко подібна статистика щодо довгожителів представлена на https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_centenarians.
Усі статті написані на основі даних найавторитетнішого літературного порталу у світі

даних найавторитетних джерел у світі фантастики

  • http://argo-unf.at.ua/ «Аргонавти Всесвіту» - популяризація україномовної фантастики

Інформація про романістів, почерпнута з 15 англійських, американських, французьких, російських, аргентинських, шотландських, фінських та українських авторитетних джерел літератури та фантастики. Подібною статистикою займається також один з найавторитетніших та найбільший за обсягом інформації англомовний ресурс фантастики: http://www.isfdb.org/cgi-bin/stats-and-tops.cgi у рубриці Authors by Age. Це одне з джерел. На нього посилається ще одне джерело https://www.sfsite.com/. В інших джерелах теж є важливі факти, широко використані мною, проте подібна статистика не ведеться. У вікіпедії є подібна статистика щодо різних категорій, зокрема щодо реслерів, - в англомовній. Наявність таких статей підвищить інтерес до україномовного розділу шанувальників фантастики, яких в Україні та СНД - тисячі. А зараз навіть в нашій державі популярність уквікі становить лише 33%, бо там майже все - повтори та переклади, незавжди доповнені, окрім історичних статей і географічних об'єктів, а також статей щодо вітчизняних персоналій та деяких інших окремих статей. ---Yasnodark (обговорення) 12:00, 24 липня 2015 (UTC)

Про ІФ суд[ред. код]

Це користувач перевершив сам себе: він видалив мій запит і зараз питає, що не так?! Будь ласка, вжийте заходів. --Fessor (обговорення) 07:20, 5 серпня 2015 (UTC)

+ видалення службового шаблону --Fessor (обговорення) 07:24, 5 серпня 2015 (UTC)

Переніс статтю в простір коирстувача --ASƨɐ 09:01, 5 серпня 2015 (UTC)

ВП:ПО[ред. код]

Доброго дня! Не забувайте, будь ласка, оновлювати табличку при накладенні нових обмежень. --TheStrayCat (обговорення) 16:04, 8 серпня 2015 (UTC)

Чесно кажучи, я навіть не знав, що така сторінка існує) --ASƨɐ 16:01, 9 серпня 2015 (UTC)
Тепер це офіційне правило. Треба з цим рахуватися. ;) --TheStrayCat (обговорення) 19:25, 11 серпня 2015 (UTC)

w[ред. код]

Вітаю! Вибачаюся, але той шаблон насправді був ще до початку війни редагувань 7 серпня. Згодом, 9 серпня, Jeromjerom його непомітно зніс ред.№ 16577104 без виправлення вказаних недоліків:)--Dimant 19:30, 10 серпня 2015 (UTC)

Вітаю. Дякую, тепер бачу. Ну, зазвичай під ОД мають на увазі відверті вигадки, а не хибне розуміння джерел, тому, можливо, шаблон неналежний. Я навіть не знайшов гожого шаблону. Я б зилишив статтю без шаблона; про виправлення джерел можна орієнтуватися за прихованими категоріями „Статті, що вимагають конкретизації“. --ASƨɐ 20:35, 10 серпня 2015 (UTC)

Дайте пояснення ваших дій[ред. код]

Ось це розцінювати як дитячий вандалізм чи як підлий вандалізм? --Pavlo1 (обговорення) 09:52, 11 серпня 2015 (UTC)

Неконструктивні анонімні дописи — як дитячий. --ASƨɐ 11:32, 11 серпня 2015 (UTC)
Конструктивні чи не конструктивні — то не вам вирішувати. Тепер, будь ласка, вкажіть на якій підставі ви скасували редагування аноніма. --Pavlo1 (обговорення) 11:41, 11 серпня 2015 (UTC)
А кому вирішувати? (Наприклад, тут Ви самостійно вирішили, чи є конструктивним допис зареєстрованого користувача. Час від часу зустрічаю Ваші дії чи твердження, які мені, принаймні на перший погляд, здаються непослідовними). Межі корисности анонімних дописів дуже розмиті; конкретно цей допис, як на мене, може бути темою суперечки, а сперечатися з анонімом — не поважати час. --ASƨɐ 12:15, 11 серпня 2015 (UTC)
Не маєте часу — не сперечайтесь. А не розписуйтесь за всю спільноту... Пояснювати чому інколи відбувається редагування незалогінене не маю бажання — та це й не ваша справа. Протягом двох тижнів спостерігаю за вами випадки підлого вандалізму, що виражається в затиранні/прихованні інформації. Зважаючи на те, що ви також принципово відмовляєтесь усувати недоліки, на які вам вказали під час попередніх номінацій, маю намір номінувати вас на позбавлення статусу адміністратора. --Pavlo1 (обговорення) 12:22, 11 серпня 2015 (UTC)
„Пояснювати чому інколи відбувається редагування незалогінене не маю бажання — та це й не ваша справа.“ — у такому разі ставте, будь ласка, підпис Pavlo1. --ASƨɐ 13:11, 11 серпня 2015 (UTC)
Питання полягає не в тому, чий коментар ви відкотили. Питання в тому, що ви безпідставно видалили допис користувача з обговорення. В іншому випадку ви мовчки завандалили таким же чином сторінку порталу. І це, я так розумію, свідома послідовна діяльність. З цим щось робити треба. Нічого особистого. --Pavlo1 (обговорення) 13:22, 11 серпня 2015 (UTC)
Авторство і є підставою. Я б не хотів, щоб хто-небудь запальний спілкувався з анонімом, якому в принципі неможливо нагадати про обговорення. Згідний, що можна придумати й компромісніші способи показувати, що певний допис варто проігнорувати, наприклад, робити менший шрифт. Як і чи варто таке робити — це питання для ширшого обговорення. Звісно, що я намагаюся послідовно вилучати те, чому не місце у вікіпедії. Згідний, що це буває суб’єктивно. Чи йде це в розріз із суб’єктивними уявленнями учасників спільноти — теж тема для ширшого обговорення, мабуть. --ASƨɐ 13:56, 11 серпня 2015 (UTC)
Нічого тут «широко обговорювати». Просто адміністратор повинен знати правила вікіпедії і чітко керуватись ними, а не діяти на свій розсуд. Про що вам наголошувалося в попередніх номінаціях на ВП:ЗСПА. А ви зауваження тупо ігноруєте, діючи за принципом «собака гавкає, а караван іде». Прошу також найближчими днями усунути зауваження щодо оформлення створених вами статей і відпатрулювати їх. Сподіваюсь на розуміння і реакцію. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 10:18, 12 серпня 2015 (UTC)
„діяння на свій розсуд“ це область інтерпретацій правил. Це власне те, що потребує широкого обговорення. „Прошу також найближчими днями усунути зауваження щодо оформлення створених вами статей і відпатрулювати їх.“ — на жаль, найближчими днями точно не займуся своїми статтями, маю инші пріоритети. --ASƨɐ 13:31, 12 серпня 2015 (UTC)
Ну то і я не буду кота за хвіст тягнути — готуватиму позов. Хай ваші дії широко обговорює спільнота. Так буде правильно, судячи з нашої дискусії. Якісних редагувань, --Pavlo1 (обговорення) 15:32, 12 серпня 2015 (UTC)
Nuvola apps important yellow.svg

Подав вашу кандидатуру на позбавлення прав адміністратора. --Pavlo1 (обговорення) 12:59, 16 серпня 2015 (UTC)

Vanya Jee[ред. код]

Він створює нові «шаблони». --Fessor (обговорення) 13:19, 11 серпня 2015 (UTC)

Повідомлення[ред. код]

Відповідно пункту 3 розділу "1.2 Процедура прийняття справи до розгляду" з "1 Арбітражний регламент" (Вікіпедія:Арбітражний комітет) повідомляю, що подано позов де фігурує ваш нік. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:17, 12 серпня 2015 (UTC)

Дай Боже[ред. код]

Вітаю. Якось невчасно ви вікіпрокинулися. Ставитиму питання про вашу відповідність займаній вікіпосаді. Ви мене заблокували за висловлення своєї думки без хамства до користувачів. Питання - ви ще не проморгалися після сну чи це ваша робота? Завдання - писати мої статті, бо чернетки після ваших аляповатих псевдоадміндій стер. Справитеся? Вікінелінивець був Леонід Панасюк. Дай Боже.

Вітаю. Гадаю, хорошим першим кроком для порозуміння було б вибачатися за приниження инших користувачів. --ASƨɐ 15:59, 15 серпня 2015 (UTC)

Статтю Герпетологія номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Герпетологія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 серпня 2015. Що ще можна зробити? Pavlo1 (обговорення) 07:55, 17 серпня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Кандидати[ред. код]

привіт. висунула Тебе як кандидата до ВП:АК, бо вважаю, що Ти там потрібний. так, це забиратиме якийсь час (якого ніколи нема), але буду вдячна, якщо подумаєш і погодишся --アンタナナ 10:22, 23 серпня 2015 (UTC)

Фільтр 20[ред. код]

Доброго дня. Розберіться, будь ласка, що не так у моєму фільтрі на Огірка. Хотів йому заборонити редагувати обговорення статті про себе, але на мого бота таке саме обмеження не діє. --TheStrayCat (обговорення) 10:02, 29 серпня 2015 (UTC)

Не знаю. Коли тестував на нових редагуваннях, якось незрозуміло діяла перевірка на user_name — ніяк не працювала, але могла наново запрацювати, якщо я робив якусь точно прохідну перевірку, наприклад, просто user_name, а потім повторював ті самі перевірки, які до того не працювали, і вони проходили. Не знаю, чи це і те, що фільтр не працював, між собою пов'язано. --ASƨɐ 15:19, 29 серпня 2015 (UTC)

Huggle[ред. код]

Вітаю. Я колись тебе просив посприяти увімкненню Huggle для укВП. На якому етапі там все заглохло? :) Можеш пояснити на IRC, я там посиджу кілька днів. --Yakiv Glück 04:17, 30 серпня 2015 (UTC)

@Yakiv Gluck: Вітаю. Треба створити якийсь мінімальний набір шаблонів-попереджень https://phabricator.wikimedia.org/T65816. Далі — які саме шаблони потрібні — я не вникав. --ASƨɐ 09:00, 31 серпня 2015 (UTC)

Пропозиція поміняти місцями ліву і праву колонки на головній сторінці[ред. код]

Вітаю. Ви проголосували за цю пропозицію: Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Пропозиція поміняти місцями ліву і праву колонки на головній сторінці

Пропоную перечитати обговорення і можливо перенести свій голос до розділу «Проти» або «Утримався». Дякую — NickK (обг.) 15:37, 22 вересня 2015 (UTC)

Прочитаю. --ASƨɐ 18:51, 22 вересня 2015 (UTC)

Простори укВП[ред. код]

Вітаю. Не підкажеш усі номера та назви, що діють для укВП.

Для енВП це будуть, наприклад,

0;,
1;Talk,
2;User,
3;User talk,

і так далі, а для нас? Мені треба повний список. А ще добре б знати синоніми. Наприклад для Вікіпедія це буде ВП, а ще є такі? --Yakiv Glück 18:16, 25 вересня 2015 (UTC)

А ти подивись вихідний код нових редагувань. А саме цей уривок:
<option value="0">(Основний)</option>
<option value="1">Обговорення</option>
<option value="2">Користувач</option>
<option value="3">Обговорення користувача</option>
<option value="4">Вікіпедія</option>
<option value="5">Обговорення Вікіпедії</option>
<option value="6">Файл</option>
<option value="7">Обговорення файлу</option>
<option value="8">MediaWiki</option>
<option value="9">Обговорення MediaWiki</option>
<option value="10">Шаблон</option>
<option value="11">Обговорення шаблону</option>
<option value="12">Довідка</option>
<option value="13">Обговорення довідки</option>
<option value="14">Категорія</option>
<option value="15">Обговорення категорії</option>
<option value="100">Портал</option>
<option value="101">Обговорення порталу</option>
<option value="446">Освітня програма</option>
<option value="447">Обговорення освітньої програми</option>
<option value="828">Модуль</option>
<option value="829">Обговорення модуля</option>
<option value="2300">Gadget</option>
<option value="2301">Gadget talk</option>
<option value="2302">Gadget definition</option>
<option value="2303">Gadget definition talk</option>
<option value="2600">Тема</option>

--Анатолій (обг.) 18:30, 25 вересня 2015 (UTC)

Ось так можна --ASƨɐ 19:02, 25 вересня 2015 (UTC)

Шаблон:Література[ред. код]

Доброго дня!
Звертаю вашу увагу, що в «Вимоги до шаблонів // ВП:Патрулювання» написано: «Параметри одного шаблону мають бути уніфікованого вигляду, тобто, або всі з великої літери, або всі з малої літери; або всі мають англомовний варіант, або жоден. Винятком є такі загальні службові параметри, як state чи nocat».
--MMH (обговорення) 11:00, 26 вересня 2015 (UTC)

Доброго дня. Наскільки я зрозумів, розуміється, щоб всі параметри при використанні були однакові. Тоді треба замінити всі включення, де використані великі букви. Я не знаю, як їх шукати. --ASƨɐ 11:42, 26 вересня 2015 (UTC)
Додав на сторінку документації шаблон {{docpage}} — він має в кінці справа посилання «Використання шаблону» і «параметри», які дозволяють знайти включення параметрів. Майже ніде не використовується: [1]. --MMH (обговорення) 12:30, 26 вересня 2015 (UTC)
Ясно, дякую. Чому не зробити Шаблон:Template navigation частиною doc, поряд з "[історія] [очистити кеш]"? --ASƨɐ 15:45, 26 вересня 2015 (UTC)
Це питання не до мене. Якщо маєте бажання - можете спробувати, було б зручно. --MMH (обговорення) 15:52, 26 вересня 2015 (UTC)
Всього в одній статті були такі назви параметрів — Pinus densata. Виправив. --MMH (обговорення) 15:50, 26 вересня 2015 (UTC)

Оцінки[ред. код]

Вітаю :) А чому це раптом ти записався? (та й не ти один сьогодні там був) Десь буда об’ява чи якась інша згадка проекту? Бо його розробники ще місяць назад попросили перекласти, але більше на зв’язок не виходили, можливо підбивали підсумки першого етапу в енВ. --Yakiv Glück 19:43, 2 жовтня 2015 (UTC)

„Десь була об’ява чи якась інша згадка проекту?“ — тут помітив ред.№ 16836008 --ASƨɐ 20:37, 2 жовтня 2015 (UTC)

Попередження Юа Артеміса, блокування Василечка[ред. код]

Вітаю. Як так виходить, що користувача Миколу Василечка блокують, а інший, який дозволив собі обзивання, і не збирається перепрошувати, відбувся попередженням? неспівмірно. Face-smile.svg--Бучач-Львів (обговорення) 20:19, 2 жовтня 2015 (UTC)

Вітаю. Неспівмірно, бо з боку Миколи Василечка я побачив кількісно більше образ і відверто конфліктну позицію. --ASƨɐ 20:45, 2 жовтня 2015 (UTC)

Шаблон:Палеодіапазон[ред. код]

Доброго дня! Ви не будете проти, якщо я зміню кольори у вашому шаблоні Шаблон:Палеодіапазон на такі, що відповідають кольорам геохронологічної шкали (Шаблон:Палеодіапазон/пісочниця)?--Jarozwj (обговорення) 11:30, 3 жовтня 2015 (UTC)

Вітаю. Не проти. --ASƨɐ 20:13, 3 жовтня 2015 (UTC)
Дякую.--Jarozwj (обговорення) 20:16, 3 жовтня 2015 (UTC)

Лікарські рослини[ред. код]

Вітаю! Ви прибираєте посилання на шаблон-джерело без жодних пояснень, без жодних ідей, де його краще розмістити. Ви моніторите ботом ситуацію з шаблонами бібліографічних описів джерел у статтях і вчасно змінюєте звичайні описи на шаблони, чи ви просто противник таких шаблонів? Проясніть ситуацію.--Dim Grits 11:56, 7 жовтня 2015 (UTC)

Вітаю. Ця інформація має бути невидима звичайним читачам. Обговорення є на Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання)#Внутрішньовікіпедійна інформація на сторінках --ASƨɐ 12:26, 7 жовтня 2015 (UTC)

Користувач:AS/EditTools.js[ред. код]

Привіт. Скрипт використовувався у Вікімандрах (тільки зараз помітив, що він не працює), не треба було вилучати --RLuts (talk) 06:59, 11 жовтня 2015 (UTC)

привіт. думаю, він на вікімандрах прямо потрібен. скопіювала із Користувач:AS/EditTools.js у свій підпростір voy:Користувач:Antanana/EditTools.js. тільки будеш переносити, то якось атрибуй автора :) --アンタナナ 08:15, 11 жовтня 2015 (UTC)
Перепрошую. Очікую, що до кінця року буде нова версія, з візуальним редагуванням символів. --ASƨɐ 13:44, 11 жовтня 2015 (UTC)
Я рідко вертаюся до цієї роботи, але поступ нормальний. Робочий прототип вже є. Але допилюватиму довго. Можливо це буде не гаджет, а додак для браузера, ще не вирішив. --ASƨɐ 19:16, 25 листопада 2015 (UTC)

{{Письменник}}[ред. код]

Чи можна, аби дата_народження, місце_народження, дата_смерті та місце_смерті підтягувались з вікіданих? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:14, 12 жовтня 2015 (UTC)

Потім гляну. --ASƨɐ 10:03, 12 жовтня 2015 (UTC)

Модуль:Wikidata/Дати[ред. код]

Привіт! Чи міг би ти подивитися на цей модуль? Там помилка у функції formatDateOfDeathClaim (рядок 250), при цьому просто formatDateOfDeathClaimWithoutAge працює коректно. Можеш розібратися, в чому там проблема? А то звіритися з росіянами я не можу, бо в них якраз усе працює, а сам я в Луа не дуже сильний. Дякую! Перепрошую, якщо ти бачив мій пінг, але я вирішив для впевненості написати, оскільки ти не відповівNickK (обг.) 19:28, 12 жовтня 2015 (UTC)

Динозаври[ред. код]

Привіт. Це ж ред.№ 16897404 зі Станіславівського натураліста? Він же захищений авторським правом.--Brunei (обговорення) 13:50, 14 жовтня 2015 (UTC)

Для доданого тексту я вказав джерело, а звідки старий — не знаю. Бачу, що розділ „Динозаври і птахи“ взято з http://www.raptor.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=80:2010-02-13-17-57-05&catid=15:2009-10-23-15-22-17&Itemid=54. --ASƨɐ 14:23, 14 жовтня 2015 (UTC)
Ага, не розібрався одразу, що саме додано. Sorry.--Brunei (обговорення) 14:34, 14 жовтня 2015 (UTC)

MediaWiki:Stub-threshold[ред. код]

Привіт, Ви в 2007 році створювали MediaWiki:Stub-threshold. За що воно відповідає? Нам, здається, порекомендували його видалити https://phabricator.wikimedia.org/T115843 .— Green Zero обг 11:27, 19 жовтня 2015 (UTC)

Привіт. Не уявляю. Вилучив його. --ASƨɐ 11:34, 19 жовтня 2015 (UTC)

Користувач:AS/D/Я[ред. код]

привіт. натрапила на таку підсторінку. а для чого то було/є? --アンタナナ 08:04, 7 листопада 2015 (UTC)

Привіт. Ось Користувач:AS/D: „Персоналії без ручного ключа сортування“. Не знаю, чи зараз потрібно це оновлювати. --ASƨɐ 09:58, 7 листопада 2015 (UTC)

Подяка[ред. код]

Доброго ранку! Ви мене дуже приємно вразили. Оце ж я випадково натрапив на статтю про самого себе. Щиро дякую за неї як факт і за те, що так душевно написана. Хочу попросити Вас, як автора, дозволу внести деякі зміни — скорочення і доповнення. Річ у тім, що інтерв'ю не цілковито й не завжди точно відображає фактаж.

Попрошу також просигналити мені на мою електронну адресу (знайдете її на моїй сторінці користувача). Олег-літредобг. 04:31, 16 листопада 2015 (UTC)

Доповнюйте. Просигналив листом. --ASƨɐ 07:49, 16 листопада 2015 (UTC)

Адміністрування AndriiDydiuk[ред. код]

Прошу зняти з мене персональне обмеження, адже недоліки, що були причиною до прийняття рішення про їх накладання вже не існує. Чим швидше - тим краще.--AndriiDydiuk (обговорення) 11:10, 17 листопада 2015 (UTC)

Прохання відреагувати на запит[ред. код]

Прохання відреагувати на запит. Там уже кілька місяців триває суперечка щодо вибраної і доброї статей. Якудза намагався вирішити конфлікт, при цьому не придумавши нічого розумнішого, як пригрозити блокуванням і поставити {{Fact}}. Але це добра (!) стаття, у добрих і вибраних не може бути тверджень без джерел. Користувач намагається кардинально змінити добру статтю, тепер вона не відповідає відразу кільком критеріям: знаходиться у стані війни редагувань, містить твердження без джерел, не містить короткого вступу. Найцікавіше те, що користувач став додавати цю інформацію, коли має визначитися нова назва міста. Не вірю я в такі збіги. Тож прошу повернути статті до доконфліктної версії і вирішити суперечливі питання щодо змісту статті.--Анатолій (обг.) 20:22, 24 листопада 2015 (UTC)

"Найцікавіше те", що "користувач" звертався до Агонк особисто та пояснив свої мотиви про важливість редагування статей про Кіровоград перед майбутнім перейменуванням Кіровограда. Вважаю, що Вам буде цікаво, що саме зробив Агонк, щоб добра і вибрана стаття внаслідок моїх змін відповідала всім критеріям. Вперше я звернувся до Агонка наприкінці липня. Він відмовився мені допомогти. Вдруге звернувся 14 вересня - жодної реакції не послідувало. Втретє звернувся 27 вересня. Протягом згаданих двох місяців, замість того, щоб хоча б просто відповісти на мої питання, Агонк уникав спілкування. Після отриманого Агонком попередження внаслідок моєї скарги він взяв участь в діалозі (хоча зараз вже ясно, що це була імітація діалогу). Тепер стосовно "доконфліктної версії" хронологічної таблиці, яку Агонк наполегливо видаляє в статті Назви Кіровограда. Вона була змінена мною 28 жовтня. 2 листопада, коли Агонк редагував статтю, таблиця його влаштовувала. Цей погоджений "доконфліктний" варіант перевірив Якудза. 20 листопада цей же варіант перевірив Андрій Хмельков. В той же день Агонк скасував хронологічну таблиця, яка ще місяць тому його влаштовувала. "Совпадение? - Не думаю..."))))--77.120.236.177 00:15, 9 грудня 2015 (UTC)

Питання з ботоводства[ред. код]

А Вашим ботом можна замінити увесь попередній текст сторінки на новий? — Green Zero обг 16:33, 2 грудня 2015 (UTC)

І чи можна ботом перевірити наявність інтервік? — Green Zero обг 16:34, 2 грудня 2015 (UTC)
„А Вашим ботом можна замінити увесь попередній текст сторінки на новий?“ — так. „І чи можна ботом перевірити наявність інтервік?“ — тепер ні, але можна написати. --ASƨɐ 17:51, 2 грудня 2015 (UTC)

Блокування Крупського[ред. код]

Вітаю. Може, досить переслідувати?--Бучач-Львів (обговорення) 12:02, 4 грудня 2015 (UTC)

Вітаю. Я б із задоволенням вилучив СО користувача зі свого списку спостереження, якби користувач розумів правила вікіпедії. --ASƨɐ 12:35, 4 грудня 2015 (UTC)

Ніколенко Ольга Миколаївна[ред. код]

привіт. на СО зараз якраз обговорюється формат подачі інформації. про саму програму, а отже й про критику програми, розробленої науковцем, тим більше, якщо ця програма (й Концепція) є серед його/її найбільших здобутків, є у статті абсолютно природною. як у статті про письменника коротко згадуються його/її основні твори. але текст має бути переписано більш нейтрально. проте обговорення тільки розпочалося, тож прохання не робити таких різких змін (або первинно їх на СО запропонувати). дякую --アンタナナ 21:21, 7 грудня 2015 (UTC)

Привіт. Я бачив обговорення. У ньому забагато тексту для такого звичайного конфлікту. Можеш відкинути. Є два важливі питання: чи має бути окрема стаття про програму; з якою детальністю описувати похвали/критики робіт у статті про самого автора. Це, можливо, все, що потрібно вирішити. --ASƨɐ 21:30, 7 грудня 2015 (UTC)
дякую, скасувала. все ж домовилися. якби ж вона була значима сама по собі. та програма/концепція. виглядає логічним таки гарно переписати й обезцитатити (може у вікіцитати перенести? Face-smile.svg) --アンタナナ 21:48, 7 грудня 2015 (UTC)
концепція не може бути більшою, ніж інформація про саму людину. До того ж, це пряме оригінальне дослідження, якому не місце у Вікі. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:12, 8 грудня 2015 (UTC)
не думаю, що тут може бути формальний підхід за розміром саме. якщо в людини було не дуже цікаве життя, то біографія буде доволі куцим розділом, а творчість — основним. але конкретно у цьому випадку все краще обговорювати на СО, щоб усі учасники мали можливість прочитать --アンタナナ 07:01, 8 грудня 2015 (UTC)
Так такий бардак, що щось зрозуміти неможливо. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:12, 8 грудня 2015 (UTC)

адмінство[ред. код]

привіт. бу :( повертайся Face-smile.svg --アンタナナ 23:18, 9 грудня 2015 (UTC)

Привіт. Колись повернуся. --ASƨɐ 09:24, 10 грудня 2015 (UTC)

ASbot[ред. код]

Привіт. Отримуючи права бота для AsBot ви сказали, що пароль від ASbot втрачено. Ви і досі його не згадали? Якщо пароль втрачений, обліковий запис неактивний, то чи доцільно тримати на ньому прапорець бота? --Максим Підліснюк (обговорення) 22:59, 6 лютого 2016 (UTC)

Привіт. „Ви і досі його не згадали?“ — ні, не згадав. „чи доцільно тримати на ньому прапорець бота?“ — не знаю. --ASƨɐ 14:16, 7 лютого 2016 (UTC)