Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бажано додавати нові повідомлення знизу.

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

ASbot[ред. код]

Привіт. Отримуючи права бота для AsBot ви сказали, що пароль від ASbot втрачено. Ви і досі його не згадали? Якщо пароль втрачений, обліковий запис неактивний, то чи доцільно тримати на ньому прапорець бота? --Максим Підліснюк (обговорення) 22:59, 6 лютого 2016 (UTC)

Привіт. „Ви і досі його не згадали?“ — ні, не згадав. „чи доцільно тримати на ньому прапорець бота?“ — не знаю. --ASƨɐ 14:16, 7 лютого 2016 (UTC)

Edittools[ред. код]

Привіт. Маю кілька питань. Чому коли я завантажую редактор, там внизу спочатку показуються одні edittools, а потім інші, з вкладками? Може ті старіші прибрати, редактор швидше завантажуватиметься? Друге питання - як перевизначити собі той список інструментів? Бо їх однозначно забагато, і тому важко шукати потрібні, і тому я майже ніколи ними не користуюсь, і навіть не помічаю. Я спробував тут, але window.etSubsets чомусь не змінились. Ах, jQuery.ready, ну звісно.

А ще, вступай до клубу "сценаристів" ((Категорія:Розробники персональних скриптів)), там треба якось документацію зібрати. Тому що людям це потрібно [1], [2], а виявляється ніхто не знає як це правильно робити.

Може б то якось організувати тематичну вікізустріч про ці скрипти? --Буник (обговорення) 21:27, 26 березня 2016 (UTC)

Ах, і ще, може б то запрограмувати алгоритм Вікіпедія:Об'єднання статей#Для адміністраторів? А то там більше тисячі статей чекають об’єднання, і всім лінь то робити, бо багато мороки.--Буник (обговорення) 21:52, 26 березня 2016 (UTC)

Привіт. На жаль, не планую повертатися до редагування. Для координації технічних робіт я планував створити щось на зразок Вікіпедія:Технічні завдання, можливо розвинь щось схоже.
Там, власне, є й посилання щодо поточного стану скрипта: [3] (там є посилання на github gist). Я тестував це у вікіпедії (User:AS/rt.js, там прописана серіялізація символів до Користувач:AS/MyEditTools.js). — Це написав, але не підписав користувач AS (обговореннявнесок) 18:38, 28 березня 2016 (UTC).IP-адреса, з якої здійснювалась відповідь, прихована, оскільки є підстави вважати, що AS просто забув залогінитись і це є недоречна особиста інформація. Як AS незгоден, він може зняти приховування --Максим Підліснюк (обговорення) 19:01, 28 березня 2016 (UTC)
Шкода. Нічого коментувати не буду, бо ніхто ні від чого не застрахований. Постараюсь продовжити по можливості, хоча в чужому коді без присутності автора буває важко розібратись. Шкода що запізно за це взявся, але краще пізно ніж ніколи. :) --Буник (обговорення) 20:44, 28 березня 2016 (UTC)

Статтю Immagine & poesia номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Immagine & poesia, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 березня 2016. Що ще можна зробити? Basio (обговорення) 10:43, 31 березня 2016 (UTC)

Нейтральність Не зарікайся під загрозою[ред. код]

Доброго дня @AS:! Я знаю, що що ви належите до користувачів, що стоять на варті нейтральності статей. Хоча моя думка щодо срийняття нейтральності значно відрізняється від вашої по інших питаннях, сподіваюся на вашу допомогу у цьому конкретному випадку.Goo3 постійно вилучає мої правки статті Не зарікайся, спрямовані на посилення нейтральності статті та всебічне висвітлення ситуації навколо серіалу, захищаючи саме нейтральність поглядів у статті Не зарікайся стикнувся з нерозумінням останнього. Прошу звернути на неї увагу на предмет можливого однобічного висвітлення сутності питання у майбутньому. Детальніше: на сторінці обговорення статті. --Yasnodark (обговорення) 13:47, 23 квітня 2016 (UTC)

{{Дописувачам}}[ред. код]

Цей шаблон працює? (Може десь іншомовні версії ще є? прив'язати б) На сторінці Лікарські рослини: енциклопедичний довідник захований в нього текст мені не видно. --Ата (обг.) 10:20, 10 червня 2016 (UTC)

Це мало бути [4] і, мабуть, MediaWiki:Gadget-showContributorContent --AS

Навіть якщо запрацює, імхо, для впровадження такого треба згода спільноти. Для інформації для дописувачів у Вікіпедії є сторінки обговорення. А так це виглядає як штучне збільшення розміру сторінки. Вже, імхо, краще зробити скрипт який бажаючим виводитиме СО прямо під статтею. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:54, 10 червня 2016 (UTC)

„виводитиме СО прямо під статтею“ — це менш гнучко. В тексті статті прихована інформація зможе мати контекст. --AS