Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Про приховання версій історії адмінами[ред. код]

Доброго дня.

Я бачив ваше започатковане голосування у кнайпі і запит публічно оголосити голосування. Я перепрошую, що не відреагував на нього, хоча цьому питанню, загалом, не завадило б врегулювання. На те, що я не відреагував, було дві причини:

  • був надто заклопотаний останнім часом, не мав змоги зробити конструктивний внесок і доповнення до вашого питання. А воно критично вимагало уточнень, про це у наступному пункті.
  • запропонований вами текст голосування був сформульований не надто конструктивно. Ви не пояснили яку проблему ви намагаєтеся вирішити, і не навели прикладів цієї проблеми. З постановкою задачі і прикладами хтось міг би запропонувати кращий варіант вирішення, аніж ваш. Ви також запропонували аж надто радикальний проєкт для голосування, який очевидно суперечить деяким нашим правилам — приховання версій як мінімум передбачений у ВП:РОІ.

Двома словами, ваш проєкт був аж надто сирий для винесення його на публіку. Не сприймайте ігнорування вашого запиту на свій рахунок. Можливо, згодом це питання зможемо обговорити конструктивніше. --VoidWanderer (обговорення) 09:59, 6 лютого 2020 (UTC)

Це недостатнє пояснення проблеми? ред.№ 27132426 --AS 10:59, 6 лютого 2020 (UTC)
З цього можна починати обговорення. Голосувати є сенс тоді, коли вже до чогось дійшли у обговоренні. А запропоноване вами голосування ще й не відповідало змісту цього ред.№ 27132426 допису — ви ж пропонували радикальну заборону, що ще більш заплутує все це. --VoidWanderer (обговорення) 12:14, 6 лютого 2020 (UTC)
Напевно, треба було ставити питання ширше, щоб було зрозуміліше: усі технічні дії, які не регламентовані правилами і впливають на инших користувачів, мають бути заборонені. --AS 12:38, 6 лютого 2020 (UTC)
Ставлячи питання так, ви ніколи якогось осяжного результату не дістанете. Чим більш розмите питання, тим менше шансів ухвалити рішення. --VoidWanderer (обговорення) 12:43, 6 лютого 2020 (UTC)
Чому розмите? Тут цілком конкретні означення: адміністративні технічні дії і вплив на відображення сайту користувачам. --AS 12:45, 6 лютого 2020 (UTC)
У нас дуже багато чого не врегульоване правилами до дрібниць. Спроби написати правило виливаються у те, що спільнота не хоче затвердити хоча б якесь правило для початку, а хоче ідеальне. Написати ідеальне правило часто важко — бракує часу, організованості, досвіду і підготовки. Тому ваша пропозиція означає заморозити і підвісити всі поточні проблеми до тих пір, поки чарівник не начаклує нам тут Едемський сад. Це не має нічого спільного із прагматичним поглядом на стан речей. --VoidWanderer (обговорення) 13:03, 6 лютого 2020 (UTC)
Правила мають придумувати ті, хто хоче ними користуватися, тобто – користувачі, зацікавлені в приховуванні, а не я. Змусити зацікавлених користувачів прийняти хоч якесь правило – для мене звучить дієво. --AS 13:54, 6 лютого 2020 (UTC)
Не думаю, що тут є люди, які прямо таки зацікавлені у вилученні, блокуванні, приховуванні, тощо. Просто є робота, яку треба робити для забезпечення функціонування Вікі, і вони її роблять. --VoidWanderer (обговорення) 14:05, 6 лютого 2020 (UTC)
Якби не були зацікавлені – не писали б окремі запити на це. Це не є робота необхідна для функціонування Вікіпедії. --AS 14:08, 6 лютого 2020 (UTC)
Зацікавленість і почуття обов'язку — різні речі. --VoidWanderer (обговорення) 14:17, 6 лютого 2020 (UTC)
Зацікавленість може мати різні причини, у тому числі з почуття обов'язку. Означення тут ролі не грає. --AS 14:20, 6 лютого 2020 (UTC)
Воно й не мало відповідати допису. Голосування про инше. --AS 12:41, 6 лютого 2020 (UTC)
Тут ви говорите одне, там — інше. Не дивуйтеся, що такі ініціативи ніхто не підтримуватиме. --VoidWanderer (обговорення) 12:43, 6 лютого 2020 (UTC)
Ну, це логічно – люди не говорять кожного дня про одне й те саме) --AS 12:46, 6 лютого 2020 (UTC)
Як мінімум, ніякої взаємосуперечности у моїх репліках нема. --AS 12:47, 6 лютого 2020 (UTC)

Вікіпедія:Етикет[ред. код]

Звертаю Вашу увагу на необхідність дотримання настанов ВП:Е. Сприймаючи Вашу критику, одночасно прошу уникати деяких необґрунтованих звинувачень (як це відбулось тут Обговорення користувача:Юрій Градовський#ВП:ПДН, котрі базуються виключно на власній суб'єктивній думці. З надією на розуміння --Юрко (обговорення) 08:27, 7 лютого 2020 (UTC)

"Сприймаючи Вашу критику, ... необґрунтованих звинувачень" – :D --AS 10:48, 7 лютого 2020 (UTC)
Прошу не виривати з контексту: сприймаючи критику щодо одних висловів, прошу уникати необґрунтованих звинувачень що иньших висловів. --Юрко (обговорення) 10:54, 7 лютого 2020 (UTC)

Потрібна підтримка! Голосування за лого Вікіпедії до мільйонної статті![ред. код]

@AS: Доброго вам дня! Мене звати Роман, і я приймаю участь в конкурсі щодо святкового логотипу: Вікіпедія - Мільйон статтей. Чи могли б ви, якщо вам до вподоби ці лого, проголосувати за один з мої варіантів.
Ось мої пропозиціїї:

Голосування відбувається тут. Мої варіанти з 16 по 19. Щиро вам вдячний і вибачте, що потурбував!!!

Допомога.[ред. код]

Привіт! Потрібна допомога. Щось поламалося тут. Я так розумію, що десь в Модуль:Autovirusbox або десь глибше... Але ж де? Де длубати? Кілька годин назад все відображалося нормально. Може, хтось десь навандалив і виліз такий глюк у шаблоні? Є якісь версії? Буду дуже вдячний за допомогу! Дякую.--Nickispeaki (обговорення) 20:18, 26 березня 2020 (UTC)

@Nickispeaki: Привіт. Поки що єдине, що додав, це створив відповідні шаблони таксономії. Ще щось погано? --AS 21:03, 26 березня 2020 (UTC)
Привіт! Дякую за відповідь! Бейз вже пофіксив. ;-) Там, Андрій поламав, Бейз пофіксив. Так що все вже ок. У нього на СО все є.--Nickispeaki (обговорення) 21:07, 26 березня 2020 (UTC)

Відкати посилань на Універсальний словник-енциклопедія[ред. код]

У мене немає іншого вибору, як звернутися в арбітраж. Shynkar (обговорення) 11:50, 7 квітня 2020 (UTC)

Щодо класу user-blocked-indef[ред. код]

Привіт. Бачу, там на Фабрикаторі вже відповіли, і схоже на те, що той клас прописаний локально. Також я бачу, що оригінальний скрипт — en:MediaWiki:Gadget-markblocked.js уже містить окремий клас для часткових блокувань (щоправда, не дуже розумію, яким чином той скрипт розрізняє, які блокування часткові, а які повні). Я спробував протестувати його в особистому просторі ред.№ 27650518 і бачу, що він по-різному позначає заблокованих повністю й частково. Може, варто просто скопіювати оновлену версію з англовікі до нас, а на Фабрикаторі закрити завдання?--Piramidion 19:46, 8 квітня 2020 (UTC)

@Piramidion: Дякую, закрию завдання на Фабрикаторі. --AS 20:06, 8 квітня 2020 (UTC)

Необгрунтовані редагування статей.[ред. код]

Користувач неодноразово прибирав неугодні саме йому описи і дописи. І продовжує це робити. Прошу підтримки суспільства!

Попередження[ред. код]

Привіт. Будь ласка, не порушуйте ВП:НО вже хоча б ви. Розумію, що іноді складно стриматись — знаю по собі, та й усе частіше спостерігаю, як загалом врівноважені користувачі зриваються то тут, то там, але в таких випадках ви лише ускладнюєте завдання адміністраторам, оскільки замість необхідності відреагувати на порушення з боку одного користувача їм уже доводиться реагувати на порушення двох, а то й більше. За перше хоче братися мало адміністраторів, а за друге — ще менше.--Piramidion 21:22, 26 липня 2020 (UTC)