Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бажано додавати нові повідомлення знизу.

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

{{Дописувачам}}[ред. код]

Цей шаблон працює? (Може десь іншомовні версії ще є? прив'язати б) На сторінці Лікарські рослини: енциклопедичний довідник захований в нього текст мені не видно. --Ата (обг.) 10:20, 10 червня 2016 (UTC)

Це мало бути [1] і, мабуть, MediaWiki:Gadget-showContributorContent --AS

Навіть якщо запрацює, імхо, для впровадження такого треба згода спільноти. Для інформації для дописувачів у Вікіпедії є сторінки обговорення. А так це виглядає як штучне збільшення розміру сторінки. Вже, імхо, краще зробити скрипт який бажаючим виводитиме СО прямо під статтею. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:54, 10 червня 2016 (UTC)

„виводитиме СО прямо під статтею“ — це менш гнучко. В тексті статті прихована інформація зможе мати контекст. --AS

Модуль:Navbox[ред. код]

Я зібрався тупо перенести нову версію з енВП, але може тобі відомо про якісь нюанси укВП. Там за кілька років додали ще трохи нових фішок, зробили інструмент більш гнучким (не впевнений, правда, що у нас все буде працювати). Якщо щось відомо — скажи, якщо є бажання — покопирсайся сам. Я добу почекаю, бо своїми лаписьками можу там щось зайве накрутити. Хоча я все одно збирався спершу в чернетці… До речі, є якась спеціальна чернетка для модулів? Чи просто створювати модуль з довільною назвою, а потім вилучати, як награюся? --Yakiv Glück 08:29, 5 серпня 2016 (UTC)

@Yakiv Gluck: не знаю про нюанси в УкрВікі. Бажання не маю, ніколи не працював з цією категорією шаблонів. Зауваж, що там є залежність від Module:Navbar, можливо його теж треба буде оновити. Наскільки бачу, в АнглВікі прийнято створювати підсторінки Модуль:Sandbox. --ASƨɐ 09:58, 5 серпня 2016 (UTC)

Казимир Сокульський[ред. код]

Чому ж? Навпаки, якби я його не заблокував, то мали б «перекіс» у бік Польщі, де тільки можна. Він сам написав, що сюди прийшов, аби розказати правду про злих упівців (і, можливо, пухнастих поляків). І до речі, вже почав вилучати згадки про «пацифікацію». Тут пояснюй, не пояснюй — діла не буде. --Fessor (обговорення) 14:55, 8 серпня 2016 (UTC)

„то мали б «перекіс» у бік Польщі, де тільки можна“ — Ви провидець? Думаю, це суперечить презумпції невинности і ставить під сумнів неупередженість адмінів УкрВікі. --ASƨɐ 16:07, 8 серпня 2016 (UTC)

Вставка галереї[ред. код]

Вітаю! Будь ласка підкажіть посилання на кнопку вставки галереї в покращеній панелі. Ось тут було обговорення щодо покращення її «юзабіліті» й економії часу. Наперед дякую!--Dim Grits 20:03, 11 серпня 2016 (UTC)

@Dim Grits: Вітаю. Що означає „посилання на кнопку вставки“? Наскільки я бачу, ваша панель прописана на Користувач:Dim Grits/common.js, можете її відредагувати; чи Вам йдеться про те, як це правильно зробити? Можете також спробувати підключити собі importScript('User:AS/rast.js') — візульне редагування панелі (але для цього треба відключити додаток в налаштуваннях, щоб не конфліктували). Воно робоче, хоч і кривеньке, і в мабутньому замінить старий скрипт. Заодно дасте відгук, чи зручно :) --ASƨɐ 09:55, 12 серпня 2016 (UTC)
Ось ця кнопка. Тут ніяких власних стилів, ніяких скриптів. Це ж MediaWiki, але точно не MediaWiki:Edittools (цей у мене налаштований під власні потреби, як і в інших). Який саме MediaWiki? Це ж ви, здається, додавали туди наголос, вставку категорій. Щодо вашого скрипта, протестую, подивлюсь.--Dim Grits 14:57, 12 серпня 2016 (UTC)
Я зрозумів. Додаткові кнопки (наголос, категорія) прописані в MediaWiki:ToolbarNew.js. Але додати нові простіше, ніж модифікувати стандартні. Потім перевірю, як це зробити. --ASƨɐ 15:04, 12 серпня 2016 (UTC)
Ну, таке працює, але не знаю, чи завжди.
mw.loader.using(['jquery.wikiEditor.toolbar.config'], function(){
	var originalNewToolbarConfig = $.wikiEditor.modules.toolbar.config.getDefaultConfig();
	$.wikiEditor.modules.toolbar.config.getDefaultConfig = function(){ 
		var result = $.extend(true, {}, originalNewToolbarConfig);
		result.toolbar.advanced.groups.insert.tools.gallery.action.options.pre = '<gallery caption="" mode= widths= heights= perrow= class="" style="">';
		return result;
	};		
})

--ASƨɐ 21:08, 12 серпня 2016 (UTC)

Ще питання. Ви колись давно закоментували додаток спливних віконець. Що там не виходило? Чи можна їх увімкнути? Бо в інших Вікі воно налаштовується через налаштування → гаджети, а в нас працює лише через власні скрипти. Якесь кастове суспільство. Будь ласка пінгуйте.--Dim Grits 20:03, 11 серпня 2016 (UTC)

Я вже не пам’ятаю такого) Якщо воно працює через власні скрипти, попросіть, наприклад, Буника, створити відповідний додаток. Зараз серед бета-функцій є „Спливні вікна“, мені її достатньо. --ASƨɐ 09:55, 12 серпня 2016 (UTC)
У вас спливні вікна помаранчеві з двома десятками функцій (тобто Navigation popups), чи просте спливне віконце з текстом статті в стилі визіального редактора (тобто Hovercards)? Бо в мене для укрвікі саме друге вилазить, коли я вмикаю їх, а от для інших залишаються функціональні помаранчеві (сторінки власних стилів і скриптів вилучав все одно така картина). Вони, у відповідних вікі, вмикаються через сторінку налаштування → гаджети.--Dim Grits 14:57, 12 серпня 2016 (UTC)
Просте спливне віконце з текстом статті в стилі визіульного редактора. „для інших залишаються функціональні помаранчеві“ — значить, вони у них прописані в персональних скриптах. --ASƨɐ 15:04, 12 серпня 2016 (UTC)
Тобто прописані для усіх, з можливістю легко увімкнути й вимкнути за потребою на сторінці гаджетів, а не бета-функцій? Я так зрозумів. Тобто якщо ми оце кудись (це й питання)
importScript('MediaWiki:Gadget-popups.js');
importStylesheet('MediaWiki:Gadget-navpop.css');
додамо (скопіюємо в англійців), додамо переклад (як у росіян), воно запрацює (оце теж те питання, чому не увімкнули) — теж будемо як білі люди, не гірші за англійців і росіян? І віддача праці середнього українського вікіпедиста зросте. А не тільки в поодиноких розумників із власними скриптами.--Dim Grits 15:18, 12 серпня 2016 (UTC)
Щось таке. Коли вони запрацюють, їх треба додати в MediaWiki:Gadgets-definition. --ASƨɐ 16:30, 12 серпня 2016 (UTC)

Арбітражний комітет[ред. код]

Привіт. Вашу кандидатуру висунуто на статус арбітра української Вікіпедії. Будь ласка, якщо Ви не проти й маєте можливість виконувати обов'язки арбітра, підтвердьте згоду на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Кандидати для подальшої участі в обговоренні та голосуванні. Дякую!--Piramidion 13:29, 25 серпня 2016 (UTC)

Piramidion мене трохи випередив ). Вважаю, що твої досвід, неупередженість і свіжий погляд на речі сприятимуть прийняттю виважених рішень і допоможуть проекту. Тож сподіваюся на твою згоду — NickK (обг.) 13:53, 25 серпня 2016 (UTC)
@Piramidion та NickK: я ще подумаю. Я поміркую, як виглядає вікіпедія моєї мрії, і чи є в ній АК) --ASƨɐ 21:23, 25 серпня 2016 (UTC)
То в такому разі ти можеш піти до АК, щоб розпустити його ). А якщо серйозно, то мені здається, що твоя присутність в АК піде йому на користь: так уже склалося, що в нас є АК. І хоча Вікіпедія моєї мрії не має конфліктів та, відповідно, не має жодної потреби в їх вирішенні через АК, на жаль, ця мрія наразі недосяжна — NickK (обг.) 21:27, 25 серпня 2016 (UTC)

Етозавр[ред. код]

Чому ви відкидаєте моє редагування ? Адже в ньому більше інформації . --Боровков Роман (обговорення) 13:38, 29 серпня 2016 (UTC) Користувач:Боровков Роман (обговорення) 16:38 29 серпня 2016 року

@Боровков Роман: Вітаю. По-перше, ви редагуєте не ту статтю, Paratypothorax замість Aetosaurus. По-друге ви вносите неправдиву інформацію: етозавр не є динозавром і не є попередником черепах. --ASƨɐ 13:41, 29 серпня 2016 (UTC)
@AS:Скільки часу стояла сторінка (перед тою версією що створив я) : там було написано що етозавр є динозавром і є попередником черепах . --Боровков Роман (обговорення) 13:48, 29 серпня 2016 року (UTC)
@Боровков Роман: це були помилкові дані. --ASƨɐ 14:31, 29 серпня 2016 (UTC)
@AS: Чому ж її довго не виправляли ? --Боровков Роман (обговорення) 17:46, 29 серпня 2016 року
@Боровков Роман: очевидно, ті, хто її бачили, не розумілися на палеонтології. --ASƨɐ 14:48, 29 серпня 2016 (UTC)

Так ось робити не можна. В курсі?[ред. код]

ред.№ 18813119 Попередження для початку. --Павло (обговорення) 11:14, 16 вересня 2016 (UTC)

Не в курсі. --ASƨɐ 11:15, 16 вересня 2016 (UTC)
І це теж ред.№ 18813143. Якщо вам щось не подобається — є спеціальні шаблони. І не відкидайте, будь ласка. --Павло (обговорення) 11:18, 16 вересня 2016 (UTC)
На майбутнє, для використання Шаблон:Лайка, Шаблон:Образа, Шаблон:Персональний випад, Шаблон:Censored, Шаблон:Приховати. --Павло (обговорення) 11:21, 16 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до тижня Михайла Грушевського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 06:50, 28 вересня 2016 (UTC)

Модуль:External links[ред. код]

Дивіться. Я тепер часто, редагуючи статті, натрапляю на таку ситуацію, коли стаття залишається невідпатрульованою тільки через те, що до даного модуля зроблені неперевірені зміни. Тож чи могли б Ви взяти цей модуль до активного спостереження і регулярно патрулювати його? Ну відповідно там щось редагувати, щось відкидати і т.д. Просто щоб модуль не висів невідпатрульованим -- бо це трохи заважає патрульному в роботі. Дякую--Unikalinho (обговорення) 04:53, 29 вересня 2016 (UTC)

@Unikalinho: Вітаю. Він є в моєму списку спостереження, але навряд чи буду його патрулювати. Візьму до уваги. У мене в списку спостереження багато сторінок, і я не слідкую за перевіреністю. Зазвичай я патрулюю тільки статті, в яких недавно зробив редагування. --ASƨɐ 13:34, 29 вересня 2016 (UTC)

@AS: Добрий вечір! Прошу Вас перевірити останню версію модуля External links. Приклад використання P3192 (Last.fm) тут.

З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 18:19, 30 вересня 2016 (UTC)

Вже перевірено Olexa Riznyk.
З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 07:09, 1 жовтня 2016 (UTC)

Питання[ред. код]

Чому? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:47, 10 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю. Маю важливіші і більш надихаючі речі для дозвілля. --ASƨɐ 18:16, 11 жовтня 2016 (UTC)

Допомога в заливці статей ЕІУ на Вікіджерела[ред. код]

Вітаю!

Колись ви займались ботозаливкою статей з ЕІУ на Вікіпедію. Зараз у Вікіджерелах ми займаємось приблизно тим самим. На відміну від Вікіпедії статті будуть збережені в тому вигляді, в якому вони присутні на сайті ІІ НАНУ (з точністю до хибодруків та спрощень електронної версії, типу відкидання Ґ чи наголосу, що будуть виправлені). Будемо дуже вдячні, якщо ви допоможете нам.

Наразі проект додавання ЕІУ знаходиться на стадії Толоки з вичитки списка гасел. Як виявилось, в електронній версії списку гасел в порівнянні з друкованою є певна кількість помилок та спрощень (для літери А — 1/20 всіх гасел), тож список варто вичитати вручну.

Будемо дуже вдячні, якщо ви приєднаєтесь.

Бачу, ви користувач, що покинув Вікіпедію. Сподіваюсь, як і я, не на завжди. artem.komisarenko (обговорення) 01:08, 31 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю. Зможу допомогти хіба що з якимись заливками або автоматичною обробкою. --ASƨɐ 10:15, 31 жовтня 2016 (UTC)
Дякую. Та не хочеться напрягати когось тим, що, в принципі, можу й сам зробити. Але бачу в вас такий досвід, що ви вже, мабуть, стикались з проблемами, які я вирішую зараз. Чи не має в вас під рукою прикладу коду, щоб працювати з вікіданними з бота? Найбільше цікавить редагування інтервік. artem.komisarenko (обговорення) 10:51, 31 жовтня 2016 (UTC)

«Осінь тероподів»[ред. код]

Шановний користувачу! Запрошуємо вас взяти участь в «Осені тероподів».--Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 17:08, 3 листопада 2016 (UTC)

Вітаю. Це треба було запланувати заздалегідь. І запропонувати тут. Я колись повернуся до динозаврів і тероподів зокрема, але не в цьому році точно. --ASƨɐ 21:19, 3 листопада 2016 (UTC)
100px Дякую!
Дякую за розуміння. Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 17:11, 3 листопада 2016 (UTC)

Тиранозавр[ред. код]

Чому ви відмінили моє редагування? --Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 09:18, 5 листопада 2016 (UTC)

Там не було правдивої або корисної інформації про тиранозаврів. --ASƨɐ 13:48, 5 листопада 2016 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Привіт. Пройшло вже чимало часу... пропоную Вам приєднатися до Base тут. Даєте згоду? Ваших знань та досвіду не вистачало. -- Green Zero обг 21:10, 6 грудня 2016 (UTC)

Привіт. Пропонувати адмінство користувачеві, який „залишив Вікіпедію“, це дурна ідея :) Думаю, що тепер я би був дуже конфліктним адміном, бо мене багато чого дратує у Вікіпедії. Це роздратування робитиме мене невиправдано агресивним. Але дякую за довіру. --ASƨɐ 23:16, 6 грудня 2016 (UTC)
Як на мене, у нас зараз кататстрофічно не вистачає агресивних адміністраторів. Дослід міг би дати дуже приємний результат. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:13, 7 грудня 2016 (UTC)
Це мало би сенс тільки тоді, якби весь адмінкорпус має єдине бачення різних речей. --ASƨɐ 12:10, 7 грудня 2016 (UTC)

AS наразі це просто нагальна проблема, яка вимагає негайного вирішення. Як Ви вибудуєте відносини у адмінсередовищі - показник вашої (усіх разом адмінів) спроможності знаходити рішення. Вважайте це кризовим менеджментом.--SitizenX (обговорення) 09:56, 4 січня 2017 (UTC)

Вітаю. У мене багато сумнівів, чи справді які-небудь з гаданих проблем є об'єктивними. Я не знаю, як це виміряти. Наприклад, я бачу проблему, про яку недавно згадував NickK: низький рівень дискусій. Але я не можу обґрунтувати, що це ненормально; може всім це подобається? Я не бачу сенсу змушувати людей бути такими, як я хочу. Трохи туманно пояснив, але суть має бути ясна: нехай спільнота сама собі відповість, є якісь проблеми, чи ні. --ASƨɐ 11:34, 4 січня 2017 (UTC)
Вітаю. Жодна група ссавців не існує без лідерів/авторитетів (в нормальному розумінні). В укрвікі та група, яка за тих чи інших визначень та формулювань мала б бути авторитетною, по факту такою не є. Щодо Вашого прикладу, то, перепрошую, сам NickK прихильник саме такого "футбольного" рівню дискусій. Саме Ваша виваженість може покращити ситуацію. Дякую--SitizenX (обговорення) 11:47, 4 січня 2017 (UTC)
Більшість активних адмінів не поступаються у виважености чи „авторитеті“; оцінка про NickK є геть недоречною. Дайте мені спокій) --ASƨɐ 20:27, 4 січня 2017 (UTC)

Системна шина[ред. код]

Доброго вечора! Чому Ви фактично стерли статтю замість того, щоб переробити та доповнити її з англійської інтервікі? І чи варто, на Вашу думку, робити це зараз? --Рассилон (обговорення) 19:22, 23 грудня 2016 (UTC)

Вітаю. Якщо не помиляюсь, перенесений текст явно не відповідає означенню en:System bus. Перекладіть, якщо хочете, я архітектурою мізківників не цікавлюся. --ASƨɐ 11:32, 24 грудня 2016 (UTC)

вибачаюсь[ред. код]

Свого часу я дозволив собі недоречну репліку стосовно Вас. Перепрошую.--SitizenX (обговорення) 08:37, 4 січня 2017 (UTC)

Дякую. Успіхів. --ASƨɐ 11:34, 4 січня 2017 (UTC)
дякую навзаєм. --SitizenX (обговорення) 12:02, 4 січня 2017 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2006.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 14:23, 6 січня 2017 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії AS!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
  3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.