Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Статтю Мета (міфологія) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Мета (міфологія), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 15 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:06, 15 вересня 2018 (UTC)

ВП:ВР[ред. код]

Це, напевне, найкращий спосіб розрядити атмосферу навколо статті. :( --yakudza 21:53, 27 вересня 2018 (UTC)

Я не психотерапевт і не гроза, щоб розряджати атмосфери :) Я створив версію статті, ближчу до нормальної, продовжуйте. --ASƨɐ 21:55, 27 вересня 2018 (UTC)
Ні, ви прийшли в статтю, в якій ведеться довге і гостре обговорення і не пояснивши нічого на сторінці обговорення зробили декілька відкатів. Хай навіть ваша версія і краща але це треба, принаймні, пояснити. --yakudza 21:59, 27 вересня 2018 (UTC)
Якщо якийсь умовний користувач за роки дописування у вікіпедії не вловлює, у чому полягає енциклопедичний стиль, то я навряд чи за вечір це поясню, вибачте. Добраніч. --ASƨɐ 22:05, 27 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:11, 1 листопада 2018 (UTC)

Щодо провокацій[ред. код]

Доброго дня.

Утримайтеся, будь-ласка, від подібних реплік ред.№ 23671952. Їх можна розцінювати винятково як провокативні, з переходом на особистість, і вони здатні тільки поглибити конфлікт, не несучи жодної іншої користі. --VoidWanderer (обговорення) 12:03, 2 листопада 2018 (UTC)

Щодо видалення репліки[ред. код]

Я вас нервую?--Л. Панасюк (обговорення) 21:30, 8 листопада 2018 (UTC)

Так, не люблю, коли намагаються заговорити обговорення. --ASƨɐ 21:45, 8 листопада 2018 (UTC)

Попередження щодо вилучення чужих реплік[ред. код]

Доброї ночі.

Маю до вас попередити — не вилучайте дописи інших користувачів (звісно, якщо це не ваша сторінка обговорення, де ви можете самостійно модерувати). Особливо остерігайтеся вилучення, якщо це ваші опоненти. І особливо не варто вилучати дописи із такими описами редагувань: ред.№ 23719652 — він межує з хамством. Все це може призвести до конфлікту на порожньому місці, який потім комусь розгрібати.

Усім цим мають займатися адміністратори. --VoidWanderer (обговорення) 23:25, 8 листопада 2018 (UTC)

"Усім цим мають займатися адміністратори" — ви мене тролите :) --☭ AS 23:31, 8 листопада 2018 (UTC)
У адмінів не тисяча рук. А окрім того, що у них тільки дві руки, ще й самі адміни неідеальні. Але це не привід діяти так як дієте ви — нічим хорошим це не закінчиться. --VoidWanderer (обговорення) 23:40, 8 листопада 2018 (UTC)
Безумовно. Тому існують пріоритети. Наприклад, статті про живих людей мають модеруватися швидше за мертвих. Або вилучення ксенофобії і реагування на запити має відбуватися перед пошуком глибоких істин. --☭ AS 23:50, 8 листопада 2018 (UTC)

Попередження щодо підпису[ред. код]

Доброго здоров'я.

Ваші дії, коли ви в знак протесту змінили підпис на провокаційний, є невиправдані. Ця показова акція не може бути оцінена ніяк інакше, окрім як порушення низки правил:

  • ВП:Імена користувачів — оскільки підпис має відповідати тим же вимогам, що й нікнейм
  • ВП:НЕТРИБУНА — оскільки ваша акція є винятково демонстрацією пози, і не має нічого спільного із творенням вільної енциклопедії
  • ВП:Не доводьте до абсурду — оскільки ви навмисним погіршенням ситуації, доведенням її до абсурду, намагаєтеся донести своє незадоволення діями чи бездіяльністю адмінкорпусу

Наступний ваш допис із подібним підписом буде однак виправлений. А ви дістанете блокування. Тому що те, що хтось порушує правила, не дає вам права їх порушвати також. --VoidWanderer (обговорення) 00:49, 10 листопада 2018 (UTC)

Неприйнятне ім'я користувача[ред. код]

User:AS, ваш нікнейм (ім'я облікового запису) пов'язаний з тоталітарною націонал-соціалістичною ідеологією і має образливий для жертв нацизму і їх нащадків характер. Це є порушенням офіційного правила вікіпедії Вікіпедія:Імена користувачів. Користувачі з неприйнятними іменами у більшості випадків безстроково блокуються. Зважаючи на те, що ви маєте значну кількість редагувань і дане ім'я не є явно деструктивним, прошу змінити ваш обліковий запис на більш прийнятний. Для цього можна скористатись сторінкою запитів на перейменування Вікіпедія:Перейменування користувачів. При перейменуванні ваш корисний внесок зберігається за вами, технічні права також залишаються не змінними. Дякую за розуміння --Павло (обговорення) 22:09, 17 січня 2019 (UTC)