Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Пропозиція[ред. код]

AS вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити. Тож повертайтеся. До речі, не підкажете посилання на УРЕ та Енциклопедію кібернетики в електронному вигляді.----Yasnodark (обговорення) 13:24, 17 липня 2017 (UTC)

Вибори до Арбітражного комітету[ред. код]

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру було висунуто на виборах Арбітражного комітету наступного скликання. Вашу кандидатуру автоматично буде відхилено, якщо до опівночі 15 серпня ви не підтвердите згоду на участь у виборах у якості кандидата. Прошу висловитися тут. Дякую! --Lystopad (обговорення) 09:51, 15 серпня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 19:03, 31 грудня 2017 (UTC)

Сторінку Автогенні ґрунти номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Автогенні ґрунти, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 січня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 16:15, 14 січня 2018 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії AS!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:Deleteslow номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Deleteslow, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 квітня 2018. Що ще можна зробити? --— Юрій Дзядик в) 15:02, 27 квітня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю AS прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 14:12, 18 червня 2018 (UTC)

Попередження — порушення ВП:Е[ред. код]

Вітаю, AS.

Тримайте себе в руках, будь-ласка. Ваш допис ред.№ 22905322 — грубе порушення ВП:Етикету. --VoidWanderer (обговорення) 23:39, 5 липня 2018 (UTC)

Вибачте, що мусите тратити час на (раціонально потрібні) формальності. Не буду пояснювати контекст, бо доведеться самому вдаватися до того, що мене дратує в инших людях. Також: є недооцінена проблема вікіпедії в тому, що тут технічно неможливо ефективно модерувати (наприклад, ви не можете швидко перевірити список попереджень користувача або увімкнути премодерацію повідомлень в які-небудь темі). Якщо деякі з цих можливостей з'являться років через 5-10, то деякі, судячи з тенденцій (в АнглВікі відкинули Flow для структурованих обговорень), можуть не вирішитися буквально ніколи. Такі справи. --ASƨɐ 09:49, 6 липня 2018 (UTC)

Позбавлення Jphwra прав адміністратора[ред. код]

Ви проголосували проти позбавлення Jphwra прав адміністратора, вдумайтеся! Після того, як я написав у ВП:ЗА щире побажання і заклик до примирення: «Якби ще Jphwra та Когутяк Зенко помирилися», див. ред.№ 22889350, адміністратор, підкреслюю, адміністратор Jphwra відправляє мені лайку «не пішов би під три чорти???». І не витирайте, не ховайте, будь ласка, цю лайку, це ж не мої слова, якими я когось ображаю, це слова, які сказані на мою адресу, якими намагався образати мене не рядовий користувач, і навіть не патрульний, а адміністратор Jphwra! І ви хочете залишити його адміністратором!? Це не просто образа, це груба образа, на яку має бути адекватна реакція спільноти. --Perohanych (обговорення) 17:06, 9 липня 2018 (UTC)

Вітаю. Вибачте, моя позиція незмінна: я голосуватиму за позбавлення тільки тоді, коли инші адміни почнуть реагувати на систематичні образи деяких користувачів. --ASƨɐ 17:49, 9 липня 2018 (UTC)
Якось неконкретно Ви висловилися --Perohanych (обговорення) 18:44, 9 липня 2018 (UTC)
Чому некоректно? --ASƨɐ 18:57, 9 липня 2018 (UTC)
Бо безадресно. --Perohanych (обговорення) 08:51, 10 липня 2018 (UTC)

Адміністратор[ред. код]

Чи не варто вам включитись у адміністративну роботу? Є попередній досвід, бажання..? — Alex Khimich 22:55, 3 серпня 2018 (UTC)

Вітаю. Немає --ASƨɐ 23:12, 3 серпня 2018 (UTC)

Статтю Мета (міфологія) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Мета (міфологія), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 15 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:06, 15 вересня 2018 (UTC)

ВП:ВР[ред. код]

Це, напевне, найкращий спосіб розрядити атмосферу навколо статті. :( --yakudza 21:53, 27 вересня 2018 (UTC)

Я не психотерапевт і не гроза, щоб розряджати атмосфери :) Я створив версію статті, ближчу до нормальної, продовжуйте. --ASƨɐ 21:55, 27 вересня 2018 (UTC)
Ні, ви прийшли в статтю, в якій ведеться довге і гостре обговорення і не пояснивши нічого на сторінці обговорення зробили декілька відкатів. Хай навіть ваша версія і краща але це треба, принаймні, пояснити. --yakudza 21:59, 27 вересня 2018 (UTC)
Якщо якийсь умовний користувач за роки дописування у вікіпедії не вловлює, у чому полягає енциклопедичний стиль, то я навряд чи за вечір це поясню, вибачте. Добраніч. --ASƨɐ 22:05, 27 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:11, 1 листопада 2018 (UTC)

Щодо провокацій[ред. код]

Доброго дня.

Утримайтеся, будь-ласка, від подібних реплік ред.№ 23671952. Їх можна розцінювати винятково як провокативні, з переходом на особистість, і вони здатні тільки поглибити конфлікт, не несучи жодної іншої користі. --VoidWanderer (обговорення) 12:03, 2 листопада 2018 (UTC)

Щодо видалення репліки[ред. код]

Я вас нервую?--Л. Панасюк (обговорення) 21:30, 8 листопада 2018 (UTC)

Так, не люблю, коли намагаються заговорити обговорення. --ASƨɐ 21:45, 8 листопада 2018 (UTC)

Попередження щодо вилучення чужих реплік[ред. код]

Доброї ночі.

Маю до вас попередити — не вилучайте дописи інших користувачів (звісно, якщо це не ваша сторінка обговорення, де ви можете самостійно модерувати). Особливо остерігайтеся вилучення, якщо це ваші опоненти. І особливо не варто вилучати дописи із такими описами редагувань: ред.№ 23719652 — він межує з хамством. Все це може призвести до конфлікту на порожньому місці, який потім комусь розгрібати.

Усім цим мають займатися адміністратори. --VoidWanderer (обговорення) 23:25, 8 листопада 2018 (UTC)

"Усім цим мають займатися адміністратори" — ви мене тролите :) --☭ AS 23:31, 8 листопада 2018 (UTC)
У адмінів не тисяча рук. А окрім того, що у них тільки дві руки, ще й самі адміни неідеальні. Але це не привід діяти так як дієте ви — нічим хорошим це не закінчиться. --VoidWanderer (обговорення) 23:40, 8 листопада 2018 (UTC)
Безумовно. Тому існують пріоритети. Наприклад, статті про живих людей мають модеруватися швидше за мертвих. Або вилучення ксенофобії і реагування на запити має відбуватися перед пошуком глибоких істин. --☭ AS 23:50, 8 листопада 2018 (UTC)

Попередження щодо підпису[ред. код]

Доброго здоров'я.

Ваші дії, коли ви в знак протесту змінили підпис на провокаційний, є невиправдані. Ця показова акція не може бути оцінена ніяк інакше, окрім як порушення низки правил:

  • ВП:Імена користувачів — оскільки підпис має відповідати тим же вимогам, що й нікнейм
  • ВП:НЕТРИБУНА — оскільки ваша акція є винятково демонстрацією пози, і не має нічого спільного із творенням вільної енциклопедії
  • ВП:Не доводьте до абсурду — оскільки ви навмисним погіршенням ситуації, доведенням її до абсурду, намагаєтеся донести своє незадоволення діями чи бездіяльністю адмінкорпусу

Наступний ваш допис із подібним підписом буде однак виправлений. А ви дістанете блокування. Тому що те, що хтось порушує правила, не дає вам права їх порушвати також. --VoidWanderer (обговорення) 00:49, 10 листопада 2018 (UTC)