Вікіпедія:Кнайпа (різне)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Розділ Різне в кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення пропозицій, що не стосуються політик (див. Вікіпедія:Кнайпа (політики) для цього).

Якщо у Вас є пропозиція щодо чогось, що на Ваш погляд є абсолютно очевидною річчю а його відсутність в українській Вікіпедії викликає у Вас почуття здивування та обурення, перевірте тут чи Ваша пропозиція випадково не видалась настільки ж очевидною ще комусь.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку "Підпис" над віконцем редагування)

Додати нове обговорення

Теми обговорення в Кнайпі
Пропозиції Додати
Політики Додати
Авторське право Додати
Технічні питання Додати
Адміністрування Додати
Патрулювання Додати
Допомога Додати
Різне Додати

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17 Архів 18
Архів 19 Архів 20 Архів 21

Зміст

Вилучити висловлювання[ред.ред. код]

Перенесено із Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Вилучити висловлювання

Якщо в одній статті є висловлювання, яке порушує особисті немайнові права та ділову репутацію юридичної особи, можливо вилучити лише одне речення зі статті, яке є неетичним і порушує правила користування вікіпедією? Це можна зробити без публічного обговорення? — Це написав, але не підписав користувач 176.37.202.18 (обговореннявнесок).

Доброго дня. Задам кілька зустрічних запитань, бо все дуже абстрактно.
1.1. Яке речення, в якій статті?
1.2. Як саме порушує особисті немайнові права (це питання саме про права).
1.3. «порушує … ділову репутацію» — як можна «порушити репутацію»? Переформулюйте будь ласка.
2.1. Які конкретно «правила користування вікіпедією» порушує? Краще очевдино (п. 1.1.) все ж сказати, що це за речення, в якій статті. Може тоді ми самі підкажемо — яке правило порушує.
2.2. Видалити «без публічного обговорення» неможливо (Ви фактично вже його розпочали). І скоріше за все не можна — спірні питання щодо змісту статей, вирішуються обговоренням. Не якимось кулуарним, а саме тут, на сторінках обговорення у Вікі. Якщо просто без пояснень видалите, то наші патрульні скоріш за все повернуть назад--Aeou 10:23, 11 грудня 2014 (UTC)

Сумна новина[ред.ред. код]

Wikipedia-logo-v2-uk-with black mourning ribbon.png

Шановні колеги, на жаль, наша спільнота втратила ще одного користувача... Віктор Гурняк (Користувач:Gartik) загинув 19 жовтня 2014 року від мінометного снаряду, коли під обстрілом вивозив поранених у районі 32-го блокпосту на «Бахмутці» поблизу селища Сміле Слов'яносербського району Луганської області. Хоч він і не був активним дописувачем, трагедія від того, що Вікіпедія втратила вже третього користувача за рік, від того стає не меншою...

Свої співчуття можна залишити на сторінці Обговорення користувача:Gartik/Пам'ять.

Вічна пам'ять загиблому герою!.. — NickK (обг.) 08:00, 21 жовтня 2014 (UTC)

Слова не змінять того факту, що людина померла. Слід дивитися на верхівку піраміди і нарешті побачити, хто є там зверху і наскільки навіть гірший за попередню зраду. --Rayan Riener (обговорення) 12:40, 13 листопада 2014 (UTC)

"Пропаганда ЛГБТ"[Джерело?] в Українській Вікіпедії[ред.ред. код]

Вітаю шановна спільнота Української Вікіпедії! Моє звернення стосується діяльності Rayan Riener та підконтрольних йому Вікі-порталу та проету. На мою думку, користувач у своїй роботі переслідує цілі, які суперечать положенню ВП:НТ. Так чимало статей на тематику порталу та проекту потрапляють в категорію тих, що суперечать положенням ВП:НТЗ, оскільки часто в стилі їхнього написання та змістовому наповненні прослідковується суб'єктивне бачення зацікавленої особи (або кола осіб) на проблематику ЛГБТ руху. Також цей користувач здійснює масову спам розсилку запрошень на його проект серед інших користувачів Української Вікіпедії (лише за 28 жовтня 2014 року ним було надіслано понад 100 таких запрошень). Окрім того варто звернути увагу на статтю в блозі, який користувач веде на сайті спільноти, членом якої він і є. Зміст статті вказує на те, що Українську Вікіпедію користувач вбачає як платформу для ведення пропаганди своїх поглядів, до того ж її агресивний стиль говорить про конфліктне налаштування цього суб'єкта щодо інших редакторів, які не розділяють його «життєвої позиції»... Таким чином, я прошу спільноту звернути увагу на вікі-діяльність цього користувача та дати оцінку відповідності її та положень Вікіпедії (конкретно ВП:НТ). Якщо такі порушення дійсно мають місце, то було б доречно застосувати заходи щодо користувача задля недопущень подальших порушень та конфліктів в середовищі інших редакторів. З повагою, --SpotterUA (обговорення) 12:14, 29 жовтня 2014 (UTC)

Погоджуюсь з користувачем SpotterUA. Я поважаю права ЛГБТ, і з повагою ставлюсь до людей незалежно від їхньої сексуальної орієнтації чи релігійних поглядів. Але я не люблю, коли цю тему починають штучно піднімати, тим самим спричиняючи той шквал конфліктів, на який потім самі ж нарікають. Користувач масово розсилає запрошення до проєкту ЛГБТ, а тоді дивується, що когось дратує його діяльність. Наприклад, вчора таке запрошення він надіслав викладачу ВНЗ, у якого я в той же день проводив віківишкіл. Тобто він провокує людей в той чи инший спосіб показувати своє ставлення до ЛГБТ, що часом є зовсім недоречно. Також дивують твердження користувача у блозі, що він створив «біля або більше» 1000 статей в українській Вікіпедії, хоча з його облікового запису створено тільки 36 статей: [1]. Відчувається бажання використовувати Вікіпедію як трибуну. Тому пропоную користувачу Rayan Riener для початку хоча б припинити розсилання запрошень без розбору... --Юрій Булка (обговорення) 12:49, 29 жовтня 2014 (UTC)
Кожен «вікіпедист» має право редагувати будь-які незахищені сторінки, створювати нові. Також він має право активно сприяти розвиткові проекту. Також він може поділитися власними знаннями та обговорити різні теми з однодумцями та зацікавленими особами. (Вікіпедія)

По-перше - ніде не лунало заяв, що я належу до яких би то не було ЛГБТ-організацій, і так це і є. Приналежність до ЛГБТ - це не приналежність до ЛГБТ-руху, чи до будь-якої пропаганди. По-друге, більш ніж 90% моїх статей жодним чином не стосуються ЛГБТ. По-трете, “пропаганди ЛГБТ” не існує, не кажучи вже про те, що ця “пропаганда” (Існування явища як такого, не може бути пропагандою, а заборона чи створення умисних перепон, інформації про явище - це дискримінація) не заборонена українським законодавством та визнається нашим правом, як наприклад у Росії. Зокрема, Вам би слід ознайомитися із позицією сучасної української влади стосовно того, що в Україні не заборонені ЛГБТ-стосунки, та інформація про явище. ( http://lgbt.org.ua/news/show_2095/ ) Окрім того, БПП бажає впровадження кримінальної відповідальності за будь-які прояви дискримінації ЛГБТ. ( http://lgbt.org.ua/news/show_2100/ / http://catholicnews.org.ua/blok-petra-poroshenka-vistupaie-za-vprovadzhennya-kriminalnoyi-vidpovidalnosti-za-diskriminaciyu ). Україна підписала Декларацію ООН про сексуальну орієнтацію та гендерну приналежність. Декларація засуджує насильство, утиски, дискримінацію, ізоляцію, стигматизацію та упередженняза ознакою сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності. Вона також засуджує вбивства та смертні кари, тортури, довільні арешти та позбавлення економічних, соціальних та культурних прав на цьому ґрунті. Декларація оцінюється як досягнення прав людини, руйнування табу на обговорення теми ЛГБТ-прав. У 1991 році, відповідно до рекомендацій ВООЗ, Україна першою з колишніх радянських республік скасувала кримінальне покарання за добровільні статеві стосунки між дорослими чоловіками (Стаття 122, частина 1, Кримінальний Кодекс УРСР). Разом з тим, це підтвердження того, що у сучасній Україні - гомосексуальність, не злочин, а інформація про явище, - також не може розцінюватися як пропаганда.

Більш того, будь-які фобії насаджуються тими, кому вони вигідні, задля маніпуляції населенням та відверненням уваги від реальних проблем суспільства. Теж саме було і в час Середньовіччя, коли церкви спалювали “відьом” (рудих з зеленими очами) і наводили жах на вірян, тримаючі населення у вузді, так і зараз, коли політикани у тоталітарних країнах користуються усіма способами та можливостями лишатися при владі та красти, користуючись правилом - “розділяй та володарюй”, що успішно ілюструє усю цю ситуацію. У світі менше % людей мають жовтий колір очей, руді - також часто зазнають булінгу. Усі меншості часто відверто дискримінують і наврядче це є тим, що варте поваги та толерування. Усі ваші “обвинувачення” мають такий же грунт, як і звинувачення рудої людини, наприклад, що долучилася до написання статті про булінг рудих та рудих у спорті чи науці, кінематографі, тощо у пропаганді “рудизму” та “агресії” стосовно рудовобів. Будь-який різновид дискримінації - це дискримінація, і їй немає виправдання. Особливо тоді, коли людина користується своїми та власними фобіями задля дискредитації людей, які зайняті тим же чим і вони - розвитком Української Вікіпедії. Тому, ваші дії, як і дії інших у цьому питанні - є прямою або непрямою дискримінацією, de facto.

Тобто, якщо Ви вважаєте, що мої статті не відповідають критеріям Української Вікіпедії, можете поставити в них відповідні шаблони, як заведено.

P.S. Дотримуючись вашого способу мислення, можна прийти до висновку, що ця стаття - агресивна пропаганда Української Вікіпедії, проти традиційної величі російськомовного простору.

Укажіть мені на правила чи настанови Вікіпедії, які бизначали, що запрошення є спамом. --Rayan Riener (обговорення)
Я взагалі промовчу про діяльність цього користувача і обізнаність на інші теми окрім ЛГБТ, а про статті то це взагалі жах: машинний переклад, купа червонних посилань, іншомовні шаблони в статтях та інше. А ще переслідування інших користувачів. Jphwra (обговорення) 12:59, 29 жовтня 2014 (UTC)
Ще раз кажу — я поважаю право людини на гомосексуальність. Але мене дратує, коли цю тему штучно нав'язувати иншим людям. Розсилати сотням користувачів запрошення до проєкту ЛГБТ — це, перепрошую, нагадує мені сектантів, які на вулицях пристають до людей. --Юрій Булка (обговорення) 15:36, 13 листопада 2014 (UTC)
 • Палка має 2 кінці: з одного боку неправі всі, хто накинувся на ЛГБТ-активіста (як мінімум у формі створення статей про ЛГБТ), бо запрошення щодо якогось тижня/місяця написання статей на певну тему часто ініціатори розсилають багатьом активним дописувачам, щоб їх загітувати і набрати тих хоча б 3 учасники; з іншого боку частіше ця розсилка відбувається в першу чергу на СО вікіпедистів, яких цікавить тема тижня/місячника (географія, історія тощо), про що свідчить відповідний шаблон на їх сторінках, але знову ж таки не обмежується лише цим колом. Зрозуміло, що нам ще далеко до Європи, іншого розвиненого демократичного світу, Україна в п'ятірці європейських країн з негативним ставленням до ЛГБТ. Я бачив на СО вікіпедистів реакцію на запрошення Rayan Riener: більшість просто проігнорувала його, частина толерантно відписала, що тема ЛГБТ їх не цікавить, але й були такі, що сприйняли таке запрошення як особисту образу... Висновки робіть самі, щодо розсилання запрошень не бачу великого зловживання, але є й інші запитання до відповідача: ляльководство, неправдива інфа у себе на сторінці...--Сергій Липко (обговорення) 19:53, 13 листопада 2014 (UTC)
Дякую за адекватне сприйняття. Але... Яка саме інформація неправдива? Посилання на кількість статей я лишив у Посиланнях (886 статей), будьте більш уважними і менше слухайте людей, мета яких - наклеп або неадекватність та провокація. --Rayan Riener (обговорення) 20:17, 13 листопада 2014 (UTC)
Внесок1=36 статей; внесок2=797 статей; внесок3=52 статті; внесок4=1 стаття. Ну, так, тепер відносно правильно, але через ляльководство неможливо за 1 посиланням перевірити точну кількість написаних статей і колись писало на Вашій сторінці про "більше 1000 статей". Крім того, спроба надмірного поділу персон за ЛГБТ-ознакою, створення відповідних шаблонів--Сергій Липко (обговорення) 20:42, 13 листопада 2014 (UTC)
От через це: «ляльководство, неправдива інфа у себе на сторінці», у мене ставлення взагалі не яке. Jphwra (обговорення) 20:01, 13 листопада 2014 (UTC)

Завдання студентам УжНУ писати до Вікіпедії[ред.ред. код]

Тут написано:

З нагоди 100-річчя з дня початку Першої світової війни в Ужгороді студенти факультету туризму УжНУ провели безкоштовну екскурсію.

На початку екскурсії проректор УжНУ Федір Шандор розповів, що студенти заздалегідь повинні були внести до Вікіпедії інформацію по сторінках, які б висвітлювали перебіг воєнних дій під час Першої Світової у різних районах Закарпаття.

Нечасто проректори університетів дають завдання студентам писати до Вікіпедії. Хтось щось знає про цей досвід в УжНУ? Може хто з ужгородців підійшов би і переговорив з би з паном проректором? --Perohanych (обговорення) 12:03, 12 листопада 2014 (UTC)

Дуже дякую за цінну інформацію. Ми звернемося до університету з пропозицією долучитись до Освітньої програми Вікіпедії. --Юрій Булка (обговорення) 09:24, 13 листопада 2014 (UTC)
Головне — не нашкодити, критикуючи те, що вже робиться в УжНУ. --Perohanych (обговорення) 09:32, 13 листопада 2014 (UTC)
Ми ж тут не заради того, щоб комусь шкодити, зібралисьFace-smile.svg --Юрій Булка (обговорення) 10:18, 13 листопада 2014 (UTC)

ru:Русский фашизм[ред.ред. код]

Прошу перевести на украинскую википедию.--Kaiyr (обговорення) 19:39, 12 листопада 2014 (UTC)

ТакТак Зроблено --Slovolyub (обговорення) 08:08, 14 листопада 2014 (UTC)

Англ. прізвище з подвоєнням[ред.ред. код]

Мене цікавить прізвище Shep(p)ard. У перекладі подвоєне p в наших статтях інколи зникає (Марк Шепард), інколи ні (Скотт Шеппард). Як правильно? -- Ата (обг.) 11:08, 13 листопада 2014 (UTC)

Ще одне питання попутно. Також існують написання Shepherd, Shephard і Shepperd, як з ними поводитись? -- Ата (обг.) 11:08, 13 листопада 2014 (UTC)

Щодо другого питання — то я б перекладав ці варіанти прізвища однаково, оскільки вони всі є англійськими і вимовляються однаково. В англвікі всі вони перелічуються у дизамбігу про це прізвище. В нас я помітив три варіанти: Шепард, Шеппард та Шеперд. Найпоширеніший — Шепард, тому я б усі інші перейменував на цей варіант.
Щодо першого — то це загальна проблема укрвікі. Мені здається, в нас неправильно трактують правило про «подвоєння приголосних». Можливо, варто змінити політику укрвікі у цьому питанні. А вся справа в тому, що дане правило говорить саме про подвоєння приголосних, а приголосні це що? Це звуки. В укрвікі ж чомусь прийнято передавати подвоєння літер, а не звуків. А ще треба звернути увагу на те, що в англійській мові взагалі подвоєнь звуків немає. Там таке звучання як у нас із подвоєнням відбувається за рахунок подовжених голосних. Тому… Я навіть не знаю, як це правило трактувати. Я сам, можна сказати, профан у мовознавстві, а коли читаю правопис — складається враження, що його писали ще більші невігласи ніж я… Взяти хоча б правописне правило і приклад до нього: Подвоєні приголосні зберігаються в географічних, особових та інших власних назвах: Калькутта Дивимося транскрипцію до слова Calcutta: /kælˈkʌtə/ Де ж там подвоєні приголосні? Навіть подовженого голосного немає... Коротше, не знаю, як з цим всім бути.-- Piramid ion  13:15, 13 листопада 2014 (UTC)
Дотримуюсь думки, що український правопис — фонетичний. Отож, там де подвоєння не передається у мовленні волію писати одне хоч «п», хоч будь-яку іншу букву на позначення приголосного звуку. --Slovolyub (обговорення) 13:26, 13 листопада 2014 (UTC)
А ви не пробували правопис спочатку читати? Приголосними вони називають літери, які позначають відповідні звуки. Щоб уникнути зайвого повторення «літера... на позначення голосного... (приголосного...)», далі вживатимуться в основному терміни «голосний», «приголосний», «звук» і т. ін. Тобто вашу цитату слід розуміти як Подвоєні літери, що позначають приголосні звуки, зберігаються в географічних, особових та інших власних назвах: Калькутта. Отже, йдеться про подвоєння літер, тому ніякої суперечності нема.--Анатолій (обг.) 13:32, 13 листопада 2014 (UTC)
Але чому так?! У радянські часи — на догоду російській, це зрозуміло. А нині? Правопис має бути фонетичний, як у найближчій до української білоруській мові!--Slovolyub (обговорення) 14:27, 13 листопада 2014 (UTC)
Ну це питайте в Інституті мовознавства.--Анатолій (обг.) 14:30, 13 листопада 2014 (UTC)
Ну добре. А якщо так — то як розуміти назву розділу: ПЕРЕДАЧА ЗВУКА J ТА ГОЛОСНИХ — який це такий звук J, який має передаватися через «ж», «дж», або «х»? Я щось такого звука не знаю. А Ви знаєте? Чи може там ще десь є примітка, в якій вони кажуть, що для зручності звуки називають літерами, а літери — звуками? Я розумію, що під «звуком J» вони мали на увазі звук, який відповідає літері J, хоча простіше було б просто записати — «передача літери J». Але отакі неточності викликають надто багато суперечностей і різних трактувань. А ще — вони свідчать або про халатність тих, хто укладав правопис, або їх непрофесіоналізм. Або одне й друге.-- Piramid ion  14:16, 13 листопада 2014 (UTC)
Такі неточності викликають принаймні недовіру до змісту правопису!!! --Slovolyub (обговорення) 14:27, 13 листопада 2014 (UTC)
Наш правопис не може бути суто фонетичний хоча б тому, що літер в українській мові 33, а звуків — 38 Face-smile.svg -- Ата (обг.) 12:31, 14 листопада 2014 (UTC)
Ви, будь ласка, краще докладіть зусиль, Ата, для покращення правопису - а не безапеляційно заявляйте, «што всьо харашо». Бо саме так вас можна зрозуміти після цієї фрази. Не можете робити - бодай не шкодьте.--Бучач-Львів (обговорення) 18:41, 11 грудня 2014 (UTC)

Текст дозволу на розміщення медіа-файлу у Вікісховищі українською[ред.ред. код]

Текст дозволу на розміщення медіа-файлу у Вікісховищі українською Commons:Commons:Email_templates/Consent відсутній. Може хто візьметься за переклад і публікацію? --Perohanych (обговорення) 18:07, 16 листопада 2014 (UTC)

Зробив. --Максим Підліснюк (обговорення) 19:51, 16 листопада 2014 (UTC)

Але ж це переклад з російського тексту. А треба би з англійського. Вони суттєво відрізняються. Англійський зокрема передбачає можливість надання дозволу через уповноважену автором чи правовласником особу. --Perohanych (обговорення) 20:25, 16 листопада 2014 (UTC)
Це той переклад, який локально уміщений в українській Вікіпедії. --Максим Підліснюк (обговорення) 20:31, 16 листопада 2014 (UTC)
Хоч ці дозволи і схожі, але вони різні. Вважаю що за оригінал треба брати англійський текст, як такий що пройшов обговорення значно більшим числом учасників. --Perohanych (обговорення) 20:43, 16 листопада 2014 (UTC)

Community Liaison job openings at WMF[ред.ред. код]

Hello! There are currently 2 job openings, and I thought someone here might be interested. Please pass it along, if you know someone who might be interested or a good fit for the Community Engagement team.

Specifically:

 • Community Liaison - this position will initially focus on working with the Flow team and also with the Editing (VisualEditor) team, mostly at non-English wikis; however, a lot of smaller or short-term tasks continually come up, so the WMF is particularly looking for someone who is adaptable, and with several diverse interests.
 • Community Liaison (Part time contract) - this part-time position will primarily focus on working with the Mobile teams, as the link explains.

If you need further information, feel free to send an email to cep@lists.wikimedia.org, but do *not* use this address to apply. Thanks! m:User:Elitre (WMF) 11:45, 20 листопада 2014 (UTC)

Рік тому почався Євромайдан[ред.ред. код]

А у нас на головній сторінці нуль. Якось прикро. --Л. Панасюк (обговорення) 06:22, 21 листопада 2014 (UTC)

Зараз є дві відповідні згадки в розділі 21 листопада в історії. Що ще можна? -- Ата (обг.) 10:08, 21 листопада 2014 (UTC)
Обговорення Вікіпедії:Проект:Чи ви знаєте/Підготовка наступного випуску#21 листопада — День гідності та свободи --Pavlo1 (обговорення) 10:12, 21 листопада 2014 (UTC)
Поставив євроцікавинки на головну. Мо й сируваті трохи, але більш ніхто цим займатись не хотів Face-sad.svg --Pavlo1 (обговорення) 11:42, 21 листопада 2014 (UTC)
дуже дякую за правильність реакції, шаную Вас, --Л. Панасюк (обговорення) 06:10, 22 листопада 2014 (UTC)

Як обговорити Вікіпедія:Перейменування статей/Крила Рад (Самара) → Крилья Совєтов (Самара)?[ред.ред. код]

Це обговорення велося 4 роки тому і позначене як завершене. Але часи змінилися (і світогляди, до речі, теж), з'явилися нові люди, які теж хотіли б висловитися. А виходить, що не можна, бо, бачте, колись воно ВЖЕ ОБГОВОРЮВАЛОСЯ. Хочу знову, в нинішніх реаліях, обговорити цю тему. Як коректно повернути це обговорення в активні (або створити нове аналогічне)?--Unikalinho (обговорення) 12:10, 28 листопада 2014 (UTC)

А навіщо? «Крила Рад» і «Крила Рад» хай буде, я особисто буду голосувати проти «Крилья Совєтов». Jphwra (обговорення) 12:16, 28 листопада 2014 (UTC)
А хіба змінилися АД з цього приводу?--Анатолій (обг.) 12:21, 28 листопада 2014 (UTC)
Так спортивна преса, сайти -- все рос. мовою. Так що АД (в цьому сенсі) на цю тему взагалі нема--Unikalinho (обговорення) 19:13, 28 листопада 2014 (UTC)

Російський державний тероризм[ред.ред. код]

Шановні давайте розбирати це питання по полицях. Існує Категорія «Російський державний тероризм», існує стаття Російсько-грузинська війна 2008. У статтю інколи вставляють категорію яку я зазначив. То давайте аргументи як одна сторона, так і інша (я за цю категорію в даній статті але у зв'язку з тим що є певна категорія яка вже готова занести мене до чорного списку і позбавити прапорця патрульного, правок там не роблю) сторони і взагалі наша божевільна сусідка яка готова вже хоч сьогодні уночі розпочати повномасштабну війну з нами не заслуговує на наявність такої категорії саме в таких статтях як ця? Jphwra (обговорення) 20:36, 28 листопада 2014 (UTC)

Якщо це тероризм, то в статті варто навести хоча б якесь на це підтвердження. Бажано навіть кілька. Бо на разі виглядає як ОД — думка кількох користувачів, які ненавидять Росію. Але ж НТЗ ніхто не скасовував (або я пропустив цей момент).--Анатолій (обг.) 21:09, 28 листопада 2014 (UTC)
А. Тепер вже категоризація потребує виносок? Б. НТЗ значить саме що усі точки зору мають бути в статті (можеш додати категорію «Російська миротворчість»). В. Якщо є сумніви — підніміть джерела за 2008 (не московські, грузинські, врешті кавказцентр — там валом) Г. Толіку, не навішуй ярлики, бо буде погано... --Pavlo1 (обговорення) 08:16, 29 листопада 2014 (UTC)
Я не казав, що категоризація потребує виносок. Якби в статті було написано, що ця війна тим-то і тим-то визнана терористичним актом, із джерелами, то це інша справа, на разі ж у статті про це нічого. Виходить, що це своєрідне навішування ярлика на статтю. За вашою логікою виходить, що і в статті ДНР треба ставити категорію Категорія:Країни Європи?--Анатолій (обг.) 18:12, 29 листопада 2014 (UTC)
Валяйте. Вікіпедія:Гумор давно не оновлювалося. Чекаю. --Pavlo1 (обговорення) 21:52, 29 листопада 2014 (UTC)

Підсумки листопада[ред.ред. код]

Готується Вікіпедія:Віківісник/2014-12. Запрошую долучатися. --Perohanych (обговорення) 10:14, 1 грудня 2014 (UTC)

Єдине, хотів би застерегти від розсилання журналістам сирих статистичних даних, оскільки є ризик, що вони можуть їх неправильно інтерпретувати (як це було минулого разу). --Юрій Булка (обговорення) 11:54, 1 грудня 2014 (UTC)
@Perohanych: ви його справді збираєтеся в такому вигляді розсилати? Там половина інформації взагалі нецікава невікіпедисту (кому потрібно знати, хто посів 16-те місце за кількістю патрулювань?), решта половина подана некоректно. У нас у цьому місяці є гарні цифри, наприклад, у нас гарний результат за кількістю створених статей, гарний показник відвідуваності тощо. Оптимально потрібно залишити 2—3 цифри і проінтерпретувати кожну з них. Я можу ввечері в порядку експерименту написати короткий текст з 1—2 абзацами тексту з інтерпретацією на цифру, який можна буде на четвер розіслати, а решту цифр заховати і нікому не розсилати, бо кількість редагувань користувача Vixis24m у місяці листопаді навряд чи зацікавить хоч когось. Хоча, звісно, ви можете знову розіслати сухі цифри і залишити журналістам самим придумувати інтерпретацію, з великою ймовірністю хибну — NickK (обг.) 04:05, 3 грудня 2014 (UTC)
В такому виді Вісник має бути там де він зараз є. А у блог помістив скорочену версію. Розсилати журналістам цей випуск на мою думку не варто — нічого особливого за місяць не сталося. --Perohanych (обговорення) 06:29, 3 грудня 2014 (UTC)
Правильне рішення. --Юрій Булка (обговорення) 09:19, 3 грудня 2014 (UTC)
Наш блог читає досить багато журналістів. Тому не здивуюся, якщо в масмедіа щось про підсумки листопада і з'явиться, хоча малоймовірно. --Perohanych (обговорення) 15:03, 3 грудня 2014 (UTC)
Щодо «нічого особливого...» — було б бажання. В нас як мінімум дві дуже якісні цифри: 9-те місце за кількістю нових статей (і ми випереджаємо більше половини тих, хто вище нас), найвища кількість відвідувань на день (трохи програли жовтню, але там на день більше), ну й майже найвища кількість активних користувачів (поступилася лише Вікіфлешмобу в квітні). Тож інформаційний привід можна створити, головне — вміло інтерпретувати інформацію — NickK (обг.) 01:23, 4 грудня 2014 (UTC)
На жаль, це тимчасовий сплеск активності через конкурс.--Сергій Липко (обговорення) 08:11, 4 грудня 2014 (UTC)

військова справа[ред.ред. код]

Добрий вечір, мене цікавить питання, що до статі як саме ця стаття маэ виглядати. Про військову справу можна написати цілі томи, багато чого можна розказати це э невечерпні знання. Мене цікавить масштаб ціэі статі. Статя базуэться поглядом на Украіну, чи ця тема розширюэться на весь світ? Тобто Европа, Америка (континент) і всі решта. Ну беручи те, що ця Вікіпедія UA. Значить статя маэ базуватися на давніх часах (русини, киэвська русь, перші полководці). В мене виникаэ така думка. Можливо я неправий, військова справа можливо базуэться на сучасний стиль. Беручи структури нашоі арміі, але моя думка якщо робити цей проект то вже на широку ногу (Галицький вислів). Я людина проста і можливо недостатноь освідчений але Історію а особливо Украіни люблю безмежно. І дуже дякую, що всі люди які беруть участь в цій справі вони э непереверишині великий і низький ім поклін. Я часто заходжу в ВП і часто користуюсь Вікіпедіэю ua. Це дуже корисна впізнавальна річ.

01.12.14р. Горішний Роман

Здалека вибачаюсь за не грамотні слова і свій Галицький акцент. Я цього не встидаюсь бо я украінець і люблю розмовляти на украінській мові, ще вибачаюсь за (і) писав швидко і з планшета на якому немаэ укр. — Це написав, але не підписав користувач Роман Горішний (обговореннявнесок).

Вітаю. Згідно умов конкурсу під "статтями на військову тематику" слід розуміти статті про:
 • Збройні сили України
 • Збройні сили в цілому. Військова служба. Військове життя.
 • Загальні питання військових операцій. Тактика. Оперативне мистецтво. Стратегія.
 • Театри воєнних дій. Історія воєн.
 • Служба військ. Бойова підготовка військ.
 • Окремі роди військ (піхота, кавалерія, кінні війська, моторизовані війська, артилерія, ракетні війська, бронетанкові війська, інженерні війська, військова авіація, військово—морські сили, різні технічні служби та їхні функції).
 • Особовий склад, організація.
 • Зброя
 • Військова історія
 • Біографії воєначальників, бійців, майстрів бойових мистецтв
Удачі вам у конкурсі. Бажаю писати якісні та інформативні статті. З повагою, Максим Підліснюк (обговорення) 19:30, 1 грудня 2014 (UTC)

Помер Євген Сверстюк український письменник[ред.ред. код]

Памятаєм любим не забудемо

Вічна йому память! (((

01.12. 2014р. — Це написав, але не підписав користувач Роман Горішний (обговореннявнесок).
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 19:27, 11 грудня 2014 (UTC)

Вики-сабантуй[ред.ред. код]

Приглашаю всех в вики-сабантуй который пройдет 24-26 апреля 2015 года в Уфе. Регистрация тут. Срок подачи заявок: до 31 марта 2015 года включительно. --Kaiyr (обговорення) 18:00, 2 грудня 2014 (UTC)

Ну й назву ж вибрали для «міжнародної конференції»… -- Ата (обг.) 14:01, 3 грудня 2014 (UTC)
В Уфі слово сабантуй, мабуть, розуміють інакше. --Дядько Ігор (обговорення) 08:18, 4 грудня 2014 (UTC)

Євромайдан чи Революція??[ред.ред. код]

Панове давайте визначимось, що то було Євромайдан чи якась революція гідності?? Є просто декілька питань. До чого тут оця «революція гідності»? Хто і коли цей термін вніс? Інші питання розглянемо потім, просто мене бісить, що у якусь «світлу голову» стукнуло назвати супротив людей таким терміном. Нагадую, що той термін значить: «Революція (від лат. revolutio — обертання, розвертання) — фундаментальна структурна зміна існуючої природної, соціальної, політичної чи економічної системи, яка зазвичай відбувається раптово або протягом відносно короткого часу. Революція може бути як насильницькою, так і мирною.» Назвіть хоча б один пункт який підпадає під Євромайдан, точніше РГ?? Jphwra (обговорення) 17:18, 3 грудня 2014 (UTC)

Термін «Революція гідності» вжитий, зокрема, в Указі Президента № 890/2014.--Анатолій (обг.) 18:07, 3 грудня 2014 (UTC)
А президент у нас історик?? Наскільки я знаю то він добрий негідник. І так між нами знаєте кого першим назвали *уйлом?? Ні то от Вам відповідь: 1 грудня 2013 року пороха на Банковій і це я Вам кажу як свідок тих подій. Jphwra (обговорення) 18:11, 3 грудня 2014 (UTC)
Ще одне, є відео де родичи загиблих посилають його подалі, якраз в той день, а увечері бац і Указ, дурня правда? Jphwra (обговорення) 18:15, 3 грудня 2014 (UTC)
У РУвікі цей термін (Революція гідності) також дуже не люблять, то лапки добавлять, то "т.зв." ;) --Reader85 (обговорення) 18:30, 3 грудня 2014 (UTC)
Я прихильник і навіть брав участь у Євромайдані, до чого тут «РГ»?? Jphwra (обговорення) 18:32, 3 грудня 2014 (UTC)
Думаю, що правильніше "Євромайдан", якщо говорити про гідність, то то була не "революція", а еволюція гідності українського народу, яка пройшла ще один виток до становлення української нації. --Учитель Обг 19:36, 3 грудня 2014 (UTC)
І я про те, але всі як змовились РГ та РГ... Jphwra (обговорення) 19:39, 3 грудня 2014 (UTC)
Вже було схоже обговорення тут, є і підсумок. «Євромайдан» більше підходить до періоду до 30 листопада, до мирних мітингів і тд. В нас на державному рівні вже багато де закріплено саме Революцію гідності, а Євромайдан майже не вживається (На запит «Революція гідності» Гугл видає 2 240 000 сторінок, тоді як на запит «Євромайдан» тільки 1 050 000, тож якщо навіть об'єднувати дві існуючі статті, то доцільно саме під першою назвою). В будь-якому разі, я б не став брати в лапки котрийсь з термінів, бо виглядить як «так называемый Евромайдан» або «т.н. украинские защитники Донбасса» в рос. ЗМІ. Тому я, як таке бачу, то намагаюсь виправляти, як і було в статті про Київ. Krupolsky (обговорення) 19:50, 3 грудня 2014 (UTC)

Про що базар? Якщо про статті у вікіпедії — то ось Євромайдан, а ось Революція гідності. Якщо щодо назви якоїсь з них, то, наскільки пам'ятаю, було обговорення на початку року на ВП:ПС. Де саме шукайте самі. Якщо просто так, аби поговорити, обмінятись світоглядними позиціями — то це не сюди а сюди --Pavlo1 (обговорення) 19:45, 3 грудня 2014 (UTC)

"Базар" якраз про те що підмінили як таке поняття «революція». У нас щось змінилось фундаментально? Ні, то яка революція, в нас і еволюція відсутня нажаль. До цього я веду. Jphwra (обговорення) 08:19, 4 грудня 2014 (UTC)
Якщо ви хочете перейменувати статтю — піднімайте питання на ВП:ПС. Аргументуйте, посилайтесь на джерела. Якщо просто поговорити — то нічого голову людям морочити. --Pavlo1 (обговорення) 08:41, 4 грудня 2014 (UTC)
От знайшов там є різниця між цими двома «Євромайдан» та «РГ»: перше джерело, друге джерело. Зверніть увагу на дати статей, перша ще за січень 2014, а друга за квітень 2014. В мене просто є думка, що РГ треба зменьшити, щоб не була стаття така як Євромайдан (за обсягом). Jphwra (обговорення) 10:41, 4 грудня 2014 (UTC)
«До речі, мало хто пам’ятає, але назву Революція Гідності запропонувала саме «Свобода». Спочатку її дуже критикували, але потім назва пішла до людей, прижилася».--Вислід (обговорення) 20:10, 3 грудня 2014 (UTC)
Аж у квітні, коли вже всі про майдан забули, а на сході війна у розпалі. Jphwra (обговорення) 08:19, 4 грудня 2014 (UTC)

Здається мені, це в компанію до помаранчевої, оксамитової, трояндової, сіро-буро-малинової і всіх інших революцій, назви яких взялися від суто поетичних поривань і сприймаються як ніби в лапках навіть без лапок. У розділі критики можна написати про нереволюційність результатів — на це теж джерела будуть -- Ата (обг.) 10:15, 5 грудня 2014 (UTC)

"Есть у революции начало..." ;) --Reader85 (обговорення) 11:16, 5 грудня 2014 (UTC)

Вікімедіа Україна: конкурс на піар-менеджера (Київ)[ред.ред. код]

вакансія, яка може бути цікава членам спільноти із відповідними вміннями. мова йде про регулярну PR-підтримку проектів Вікімедіа Україна (та Фонду Вікімедіа), вільних ліцензій, моніторинг ЗМІ щодо згадок про Вікіпедію та інші вікіпроекти, забезпечення висвітлення важливих подій для спільноти тощо. це робота, а не волонтерство, бо мова йде не про написання статей. тут усе від замовлення милих сувенірів на вікіфлешмоби чи конкурси до прес-релізів до днів народжень вікіпроектів Face-smile.svg звісно, що це має бути людина, що знає проекти та їхні принципи --アンタナナ 22:44, 5 грудня 2014 (UTC)

TemplateData[ред.ред. код]

Хочу повідомити дещо про цей інструмент, який використовується у шаблонах. Він створений для Візуального редактора, тому може бути й нецікавим для вас, але прошу все-таки звернути увагу — Вікіпедію редагує велика кількість анонімів — і при тому саме з Візуального редактора.

Що цей інструмент робить? Він дозволяє користувачеві Візуального редактора (далі — ВР) знайти шаблон-картку (наприклад, {{Науковець}}) і вставити його у статтю, при чому не треба шукати і вставляти окремі параметри — ВР автоматично запропонує користувачеві найвживаніші параметри шаблону, і при цьому вони можуть ще й мати (прямо у ВР) опис, наприклад, щодо того, як їх слід заповнювати. Деякі параметри можна позначити як «обов'язкові» — тоді користувачі ВР отримуватимуть попередження, якщо вони захочуть зберегти шаблон, попередньо не заповнивши параметр, позначений як обов'язковий. Інші можна позначити як «рекомендовані» — я ще не розібрався, як воно працює, але думаю, що якщо параметр не позначити як «рекомендований», то ВР не запропонує його користувачеві, хіба що користувач сам викличе «додаткові параметри».

Як заповнювати TemplateData?

При редагуванні шаблону або сторінки документації, вгорі, над вікном редагування є кнопка Управління документацією шаблону (хоча насправді там має бути (вже є) Управління TemplateData — здається, я змінив цю назву на translatewiki, але вона ще не «дійшла», хоча точно не пам'ятаю). Натискаєте цю кнопку і відкривається додаткове вікно, в якому можна вказати бажані параметри, заповнити їх, дати опис, позначити їх як «обов'язкові» тощо. Я таким чином, заради експерименту, заповнив TemplateData для вже згаданого шаблону {{Науковець}}. Ось як це виглядає у форматі коду: ред.№ 15250061. TemplateData можна поміщати або на сторінці шаблону, або на підсторінці документації — це, імхо, неважливо, важливо лише те, що працювати буде лише один варіант TemplateData.

У вказаному шаблоні я перерахував усі доступні параметри, але лише частину позначив як «рекомендовані». Як воно виглядає — можете переглянути у ВР, запустивши його і викликавши шаблон «Науковець» — вам одразу будуть запропоновані параметри із полями для їх заповнення. Більше нічого не треба робити — просто позаповнювати те, що буде вказано. Досить зручно, до речі, але у самому ВР недоробок ще багато…

Знаю, що багато хто ставиться до ВР досить скептично, але все-таки, я вважаю, що йому (і TemplateData зокрема) треба час від часу приділяти трохи уваги. Тому, якщо хто матиме час і бажання — прошу позаповнювати TemplateData до найчастіше вживаних шаблонів. Тоді, можливо, і виправляти за анонімними редакторами треба буде менше.-- Piramid ion  17:13, 7 грудня 2014 (UTC)

Thanks a lot for this, Piramidion! I notice that mw:Help:TemplateData/uk is not fully translated yet. Maybe more instructions in your language could support and motivate editors to add TD information to templates here? Best, --Elitre (WMF) (обговорення) 15:24, 8 грудня 2014 (UTC)
OK, I will translate it later. And I'm going to add TemplateData to some other templates later — just to create more examples. And to draw some attention to this feature. By the way, I really like the way it looks in VE :) Simple and nice.-- Piramid ion  01:17, 9 грудня 2014 (UTC)

Прохання не банити.[ред.ред. код]

Доброго дня, протягом ночі з 08.12.2014 на 09.12.2014 мною буде запущений бот, котрий кожні дві секунди буде буде завантажувати і аналізувати частоти появи літер українського алфавіту в статтях Вікіпедії. Роблю це для курсової, прохання не банити. Якщо виникнуть проблеми, звертатись на oleh.g.zymnytskiy@gmail.com .

Цікаво! Плануєте створити українську розкладку Dvorak? Якщо так, це було би дуже корисно, бо справді бракує...:) --Юрій Булка (обговорення) 00:53, 9 грудня 2014 (UTC)

Населені пункти, засновані 600[ред.ред. код]

Впорядковуючи категорії, натрапив на статті, не створеної поки категорії «Населені пункти, засновані 600». При ближчому знайостві зі статтями (мене вразила ота точність 600 року) виявив, що дата заснування має тільки одне джерело: картку на сайті Верховної ради. Інших джерел не подається. Всі села у Бродівському районі ще й у абетковому порядку. Як на мене, то ця дата є технічною помилкою людини, що додавала інформацію на сайт. Можливо, йдеться про 1600 рік? Адже навіть дата заснування м. Броди записана 1084 роком, а Магдебурзьке право воно отримало 1584 року. Можливо, після отримання Магдебурзького права й було на рубежі 1600 року якось задокументовано навколишні села. Прошу до обговорення цієї цікавої колізії.--Микола Василечко (обговорення) 09:37, 9 грудня 2014 (UTC)

Вітаю! То, напевно, закид буде до мене, бо всі ті статті доповнював я, а, отже, і категорію я додавав. Я доповнюю статті на основі декількох базових джерел, серед яких і сайт ВРУ. Часто бачу там явні помилки з роками заснування, площею села і густотою населення, але волію додавати ту інформацію, яка підкріплена джерелами, хай вона, на перший погляд, і буде хибною. Якщо хтось підкаже якесь джерело, де були б правильні дані на всі населені пункти (заснування, площа, густота) — я був би вдячним і, водночас, пробіг би м ся по всіх статтях, які доповнював, і повиправляв би те все. — Шиманський હાય! 10:49, 11 грудня 2014 (UTC)
Коли я писав «ця дата є технічною помилкою людини, що додавала інформацію на сайт», то мав на увазі саме сайт ВРУ. Для мене, наприклад, помилка очевидна: я не знаю, до прикладу, про жодний населений пункт Тернопільщини, який був би задокументований першою згадкою навіть 800 року (хоч не з усім ознайомився), не те щоб була відома точна дата заснування раніше. Тому, на мою гадку, з карток дату вилучити, а в тексті статей дати пояснення, що на сайті ВРУ дата заснування записана 600 роком, але першоджерело інформації не встановлено. Так буде певніше, що Вікіпедія не вводить в оману читачів, бо вхопиться хтось із села за цю дату, то наробить «кіпішу», що всі старовинні міста Львівщини лихоманка вхопить... Face-grin.svg--Микола Василечко (обговорення) 13:24, 11 грудня 2014 (UTC)
Можливо зразу після цієї дати варто ставити шаблон про неавторитетність джерела? Тоді у читача, якщо він, наприклад, родом звідти, з'явиться бажання знайти авторитетне джерело і виправити дату. — Шиманський હાય! 14:20, 11 грудня 2014 (UTC)
Я декілька разів стикався з такою ситуацією: місцевість вважається заселеною десь у 16 сторіччі → ІМСУ видає для населених пунктів регіону, точної дати заснування яких не знайдено, XVI століття → Сайт ВРУ, в бланковці заповнення якого є тільки рік/місяць/день видає рік. Здогадайтеся який? Вірно 1500. Це тільки один, вирахуваний, варіант «технічної» омани від ВРУ. --Pavlo1 (обговорення) 16:29, 12 грудня 2014 (UTC)
Прибрав дату заснування і категорію у тих статтях, які я доповнював. — Шиманський હાય! 16:43, 12 грудня 2014 (UTC)

Для вікіісторії[ред.ред. код]

Привіт. Хочу для вікіісторії зробити декілька статистичних замірів. Можете допомогти порозсовувати сисопів по регіонах останнього постійного проживання і по регіонам, звідки вони родом? — Green Zero обг 16:07, 11 грудня 2014 (UTC)

За регіонами постійного проживання[ред.ред. код]

Київ (Amakuha, Antanana, Brunei, Erud, Geohem, Gutsul, Leonst, NickK, Pavlo Shevelo, Sergento, VictorAnyakin, Visem, YarikUkraine)• АР Крим ()• Севастополь ()• Вінницька (Deineka, Visem)• Волинська ()• Дніпропетровська (Atoly)• Донецька (Yakudza, ДмитрОст)• Житомирська ()• Закарпатська (SteveR)• Запорізька ()• Івано-Франківська ()• Київська (ReAl)• Кіровоградська ()• Луганська (Dim Grits, Lystopad)• Львівська (AS, Helgi)• Миколаївська ()• Одеська (Ykvach)• Полтавська ()• Рівненська ()• Сумська (Olmi)• Тернопільська (MaryankoD)• Харківська (Green Zero)• Херсонська ()• Хмельницька (OlegB, Максим Підліснюк, RLuts)• Черкаська (Вальдимар)• Чернівецька ()• Чернігівська ()• США (Thestraycat57, Tigga)• Нідерланди (Krystofer)

Невідомо (Aced • Amatorov• DixonD • Kholodovsky)

А куди вписуватися з невизначеним регіоном проживання адмінам-бомжукам:)? Себто раніше звісно ж була Луганська, але через певні відомі усім обставини нині тимчасово мешкаю в іншому регіоні. --Lystopad (обговорення) 16:48, 13 грудня 2014 (UTC)

Звідки родом[ред.ред. код]

Київ (Amakuha, Brunei, Geohem, NickK, Pavlo Shevelo, Thestraycat57, VictorAnyakin, YarikUkraine)• АР Крим ()• Севастополь ()• Вінницька (Deineka, Visem)• Волинська ()• Дніпропетровська (Atoly)• Донецька (Erud, Yakudza, ДмитрОст)• Житомирська ()• Закарпатська (Sergento, SteveR)• Запорізька (Tigga)• Івано-Франківська ()• Київська (Antanana)• Кіровоградська (Leonst)• Луганська (Dim Grits, Lystopad)• Львівська (AS, Helgi)• Миколаївська ()• Одеська (Ykvach)• Полтавська ()• Рівненська (Krystofer)• Сумська (Olmi)• Тернопільська (MaryankoD)• Харківська (Green Zero)• Херсонська ()• Хмельницька (OlegB, Максим Підліснюк, RLuts)• Черкаська (Вальдимар)• Чернівецька (Gutsul)• Чернігівська ()• Зелений Клин (ReAl)

Невідомо (Aced • Amatorov• DixonD • Kholodovsky)

Невже я був схожий на людину родом із США? :) --Thestraycat57 (обговорення) 15:39, 12 грудня 2014 (UTC)
Якщо мої бабусі і дідусі з чотирьох різних областей (дві в Україні, одна в Росії, одна в Білорусі), мені куди йти? --Thestraycat57 (обговорення) 15:39, 12 грудня 2014 (UTC)
Мається на увазі місце Вашого народження.Face-smile.svgGreen Zero обг 16:02, 12 грудня 2014 (UTC)
Що я, власне, й зробив. :) --Thestraycat57 (обговорення) 17:00, 12 грудня 2014 (UTC)

Новорічні цікавинки[ред.ред. код]

Не за горами Новий рік і Різдво. Скиньтесь, люди, по цікавинці для новорічного спецвипуску — створіть святковий настрій у вікіпедії. --Pavlo1 (обговорення) 11:26, 13 грудня 2014 (UTC)

Партизани на окупованій території[ред.ред. код]

Хто допоможе знайти у вікі статтю, щодо дій партизанів проти окупантів на окупованих територіях. Не можу знайти.Manefon (обговорення) 16:57, 16 грудня 2014 (UTC)

Хіба ця: Партизанська війна. Не думаю, що є/треба щось інше. -- Ата (обг.) 14:55, 17 грудня 2014 (UTC)

Я мав на увазі партизанську боротьбу українського народу 2014 під час війни на Сході України, наприклад, про боротьбу в тилу російських військ біля Новоазовська. Manefon (обговорення) 15:43, 17 грудня 2014 (UTC)

New Wikipedia Library Accounts Now Available (December 2014)[ред.ред. код]

Apologies for writing in English, please help translate this into your local language. Hello Wikimedians!

The TWL OWL says sign up today :)

The Wikipedia Library is announcing signups today for, free, full-access accounts to published research as part of our Publisher Donation Program. You can sign up for new accounts and research materials from:

Other partnerships with accounts available are listed on our partners page. Do better research and help expand the use of high quality references across Wikipedia projects: sign up today!
--The Wikipedia Library Team.00:22, 18 грудня 2014 (UTC)

You can host and coordinate signups for a Wikipedia Library branch in your own language. Please contact Ocaasi (WMF).
This message was delivered via the Global Mass Message tool to The Wikipedia Library Global Delivery List.

Київська вікі-хунта :)[ред.ред. код]

за місцем народження
за місцем проживання

Народе, у нас з'явилась нова тема для обговорень! :) Українську вікіпедію захопила київська вікі-хунта! Face-grin.svgGreen Zero обг 13:53, 20 грудня 2014 (UTC)

Сьогодні російські ЗМІюки будуть мати про що писати Shade.png. Дожартуєтесь!--Микола Василечко (обговорення) 14:59, 20 грудня 2014 (UTC)
Для цього все і було задумано. Shade.png. Green Zero 2 (обговорення) 17:58, 20 грудня 2014 (UTC)
А редакторів наразі багато? Давайте ще одну хунту, там показники будуть вищі — більше страху наженемо Face-glasses.svg--Микола Василечко (обговорення) 18:10, 20 грудня 2014 (UTC)
Ех, не вийде продати цю картинку Кисельову: із адміністраторів 1 народився в Росії, але звідти поїхав, а ще 2 народилися в Україні, але поїхали в США (а 1 так взагалі в серце Гейропи поїхав). Тому пропагандист невдалий вийшов, починайте спочатку :) — NickK (обг.) 18:20, 20 грудня 2014 (UTC)
А хто з моєї рідної Сумщини? А то я там не дуже слідкував за Вашими рухами. Jphwra (обговорення) 18:34, 20 грудня 2014 (UTC)