TSE

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

TSE (англ. Test of Spoken English переклад укр. Тест розмовної англійської мови) — є найбільш широко використовуваним оцінюванням розмовної англійської мови у всьому світі; вимірює здатність іноземців говорити англійською і ефективно спілкуватися. Тест використовується для зайнятості, аспірантів асистентів, ліцензування і сертифікації.

Академічні інститути, корпорації, урядові установи, системи охорони здоров'я та інші організації використовують TSE оцінку для прийняття рішень щодо випускників асистентів у викладанні і дослідженнях, зайнятості та ліцензування і сертифікації.

Згідно з Освітнім Сервісом Тестування TSE^{TM} тест було припинено станом на 31 березня 2010 року. TSE оцінки дійсні протягом двох років з дати перевірки. За цей час, TSE-оцінки можуть бути відправлені інститутам і установам. Цей тест був замінений на усний іспит TOEFL IBT.

Підрахунок балів в TSE[ред.ред. код]

Результат TSE складається з оцінки комунікативних навиків англійською мовою, яка здійснюється за шкалою від 20 до 60. Оцінка визначається середнбою оцінкою ж поміж різних завдань та екзаменаторів, і подається числами кратними п'яти (наприклад, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 та 60).

Посилання[ред.ред. код]


Освіта Це незавершена стаття про освіту.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.