Австрія на літніх Олімпійських іграх 2016

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Австрія на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:AUT
НОК:Національний олімпійський
комітет Австрії
Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро
Спортсмени 65 у 20 видах спорту
Прапороносець Ліу Цзя[1]
Медалі
Місце: 78
Золото
0
Срібло
0
Бронза
1
Всього
1
Участь у літніх Олімпійських іграх
18961900190419081912192019241928193219361948195219561960196419681972197619801984198819921996200020042008201220162020
Участь у зимових Олімпійських іграх
19241928193219361948195219561960196419681972197619801984198819921994199820022006201020142018

Австрію на літніх Олімпійських іграх 2016 в Ріо-де-Жанейро, представляли 65 спортсменів у 20 видах спорту.

Медалісти[ред. | ред. код]

Медалі Спортсмени Вид спорту Дисципліна Дата
Bronze medal icon.svg Бронза Томас Заяц
Таня Франк
Вітрильний спорт Накра 17 16 серпня

Стрільба з лука[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Результат Сіяний Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Лоуренсе Балдауфф індивідуальна першість (жінки) 619 41 прапор, що використовується країною на Іграх Devi (IND)
L 2–6
Завершила виступ

Легка атлетика[ред. | ред. код]

Легенда
  • Note – для трекових дисциплін місце вказане лише для забігу, в якому взяв участь спортсмен
  • Q = пройшов у наступне коло напряму
  • q = пройшов у наступне коло за добором (для трекових дисциплін - найшвидші часи серед тих, хто не пройшов напряму; для технічних дисциплін - увійшов до визначеної кількості фіналістів за місцем якщо напряму пройшло менше спортсменів, ніж визначена кількість)
  • NR = Національний рекорд
  • N/A = Коло відсутнє у цій дисципліні
  • Bye = спортсменові не потрібно змагатися у цьому колі
Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Попередній забіг Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Андреа Майр марафонський біг (жінки) Н/Д 2:41:52 64
Беате Шротт біг на 100 метрів з бар'єрами (жінки) 13.47 8 Завершила виступ
Дженніфер Вент біг на 5000 метрів (жінки) 16:07.02 14 q Н/Д 15:56.11 16
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат у метрах Місце Результат у метрах Місце
Лукас Вайсгайдінгер метання диска (чоловіки) 65.86 2 Q 64.95 6
Комбіновані дисципліни – десятиборство (чоловіки)
Спортсмен Дисципліна 100м СД ШЯ СВ 400м 110Б МД СЖ МС 1500м Final Місце
Домінік Дістелбергер Результат 10.84 7.33 13.40 1.89 48.61 14.39 38.09 4.80 61.83 4:33.47 7954 19
Очки 897 893 692 705 880 925 626 849 765 722
Комбіновані дисципліни – семиборство (жінки)
Спортсмен Дисципліна 100Б СВ ШЯ 200 м СД МС 800 м Фінал Місце
Івона Дадич Результат 13.81 1.77 13.43 24.60 6.05 46.08 2:15.64 6155 21
Очки 1001 941 756 924 865 784 884

Бадмінтон[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Груповий етап Вибування Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Давід Оберностерер одиночний розряд (чоловіки) прапор, що використовується країною на Іграх Lin D (CHN)
L (5–21, 11–21)
прапор, що використовується країною на Іграх Нгуєн Т М (VIE)
L (18–21, 14–21)
прапор, що використовується країною на Іграх Малков (RUS)
L (11–21, 10–21)
4 Завершила виступ
Елізабет Бальдойф одиночний розряд (жінки) прапор, що використовується країною на Іграх Tai T-y (TPE)
L (11–21, 9–21)
прапор, що використовується країною на Іграх Пермінова (RUS)
L (17–21, 8–21)
Н/Д 3 Завершила виступ

Веслування на байдарках і каное[ред. | ред. код]

Слалом[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Півфінал Фінал
Заплив 1 Місце Заплив 2 Місце Кращий Місце Час Місце Час Місце
Маріо Ляйтнер чоловіки Б-1 93.29 12 93.89 13 93.29 15 Q 100.25 13 Завершила виступ
Корінна Кунле жінки Б-1 109.63 9 107.02 10 107.02 12 Q 101.54 1 Q 104.75 5

Спринт[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Заїзди Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Вікторія Шварц Б-1, 200 м (жінки) 42.847 5 Q 43.072 7 Завершила виступ
Ana Roxana Lehaci
Івонн Шурінг
Б-2, 500 м (жінки) 1:46.429 6 Q 1:44.462 4 FB 1:48.834 11

Пояснення до кваліфікації: FA = Кваліфікувались до фіналу A (за медалі); FB = Кваліфікувались до фіналу B (не за медалі)

Велоспорт[ред. | ред. код]

Шосе[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Штефан Деніфль Групова шосейна гонка (чоловіки) Не фінішував
Георг Прайдлер Групова шосейна гонка (чоловіки) 6:29:42 44
роздільна шосейна гонка (чоловіки) 1:16:02.36 16
Мартіна Ріттер групова шосейна гонка (жінки) 4:02:07 46

Маунтінбайк[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Александер Ґебауер маунтінбайк (чоловіки) Не фінішував

Стрибки у воду[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Попередні змагання Півфінали Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Константін Блага трамплін, 3 метри (чоловіки) 351.95 27 Завершив виступ

Кінний спорт[ред. | ред. код]

Виїздка[ред. | ред. код]

Спортсмен Кінь Дисципліна Grand Prix Grand Prix Special Grand Prix Freestyle Загалом
Результат Місце Результат Місце За техніку За артистизм Результат Місце
Вікторія Макс-Тойрер Della Cavalleria Індивідуальні 71.129 33 Завершив виступ

Фехтування[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Рене Пранц індивідуальна рапіра (чоловіки) прапор, що використовується країною на Іграх Тольдо (BRA)
L14–15
Завершив виступ

Гольф[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Раунд 4 Загалом
Результат Результат Результат Результат Результат Пар Місце
Бернд Вайсбергер чоловіки 74 67 69 68 278 −6 =11
Крістіне Вольф жінки 71 69 77 76 293 +9 43

Гімнастика[ред. | ред. код]

Спортивна гімнастика[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
Saut de cheval.svg Barres asymétriques.svg Poutre.svg Gymnastique au sol.svg Saut de cheval.svg Barres asymétriques.svg Poutre.svg Gymnastique au sol.svg
Ліза Еккер Абсолютна першість 14.100 12.200 13.400 13.266 52.966 43 Завершила виступ

Художня гімнастика[ред. | ред. код]

Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Обруч М'яч Булави Стрічка Загалом Місце Обруч М'яч Булави Стрічка Загалом Місце
Ніколь Рупрехт Індивідуальне багатоборство 16.833 16.666 17.166 17.033 67.698 20 Завершила виступ

Дзюдо[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Людвіг Пайшер до 60 кг (чоловіки) Bye прапор, що використовується країною на Іграх Давтян (ARM)
L 000–100
Завершив виступ
Даніель Аллершторфер понад 100 кг (чоловіки) Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх Саїдов (RUS)
L 000–010
Завершив виступ
Сабріна Фільцмозер до 57 кг (жінки) Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх Сміт-Дейвіс (GBR)
L 000–011
Завершила виступ
Катаріна Хекер до 63 кг (жінки) Н/Д Bye прапор, що використовується країною на Іграх Гарсія (ECU)
W 010–000
прапор, що використовується країною на Іграх Тасіро (JPN)
L 000–001
Завершила виступ прапор, що використовується країною на Іграх ван Емден (NED)
L 000–001
Завершила виступ 7
Бернадетт Граф до 70 кг (жінки) Н/Д Bye прапор, що використовується країною на Іграх Портела (BRA)
W 000–000 S
прапор, що використовується країною на Іграх Варгас-Кох (GER)
L 000–100
Завершила виступ прапор, що використовується країною на Іграх Зупанчіч (CAN)
W 010–001
прапор, що використовується країною на Іграх Конвей (GBR)
L 000–001
5

Академічне веслування[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Заїзди Втішний заплив Чвертьфінали Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Бернгард Зібер
Пауль Зібер
Парні двійки, легка вага (чоловіки) 6:43.37 4 R 7:06.41 2 SA/B Н/Д 6:53.62 6 FB 6:42.19 12
Магдалена Лобніг одиночки (жінки) 8:26.83 1 QF Bye 7:35.37 3 SA/B 7:45.48 3 FA 7:34.86 6

Пояснення до кваліфікації: FA=Фінал A (за медалі); FB=Фінал B (не за медалі); FC=Фінал C (не за медалі); FD=Фінал D (не за медалі); FE=Фінал E (не за медалі); FF=Фінал F (не за медалі); SA/B=Півфінали A/B; SC/D=Півфінали C/D; SE/F=Півфінали E/F; QF=Чвертьфінали; R=Потрапив у втішний заплив

Вітрильний спорт[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Флоріан Райхштадтер
Маттіас Шмід
470 3 9 6 9 16 2 13 14 17 1 Н/Д 14 87 9
Ніко Делле-Карт
Ніколаус Реш
49er 17 6 10 18 3 14 3 14 21 4 11 16 EL 116 12
Жінки
Спортсменка Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 M*
Йоланта Огар
Лара Вадлау
470 3 12 12 5 6 1 5 16 21 14 18 92 9
Змішаний
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Томас Заяц
Таня Франк
Nacra 17 12 3 12 6 9 8 8 3 4 10 4 5 6 78 3

M = Медальний заплив; EL = Вибув – не потрапив до медального запливу

Стрільба[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Себастьян Кунчик скит (чоловіки) 116 25 Завершив виступ
Томас Матіс гвинтівка лежачи, 50 м (чоловіки) 622.4 17 Н/Д Завершив виступ
Гернот Румплер пневматична гвинтівка, 10 м (чоловіки) 620.4 32 Н/Д Завершив виступ
гвинтівка з трьох положень, 50 м (чоловіки) 1161 36 Н/Д Завершив виступ
Александер Шмірль пневматична гвинтівка, 10 м (чоловіки) 623.7 15 Н/Д Завершив виступ
гвинтівка лежачи, 50 м (чоловіки) 621.4 24 Н/Д Завершив виступ
гвинтівка з трьох положень, 50 м (чоловіки) 1170 17 Н/Д Завершив виступ
Олівія Гофманн пневматична гвинтівка, 10 м (жінки) 415.7 10 Н/Д Завершила виступ
гвинтівка з трьох положень, 50 м (жінки) 586 3 Q Н/Д 424.5 5

Пояснення до кваліфікації: Q = Пройшов у наступне коло; q = Кваліфікувався щоб змагатись у поєдинку за бронзову медаль

Плавання[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Фелікс Аубек 200 метрів вільним стилем (чоловіки) 1:47.24 18 Завершив виступ
400 метрів вільним стилем (чоловіки) 3:49.35 25 Н/Д Завершив виступ
1500 метрів вільним стилем (чоловіки) 15:36.24 42 Н/Д Завершив виступ
Давід Брандль 400 метрів вільним стилем (чоловіки) 3:54.59 40 Н/Д Завершив виступ
Біргіт Кошішек 50 метрів вільним стилем (жінки) 25.58 39 Завершила виступ
Лена Кройндль 200 метрів комплексом (жінки) 2:15.71 =30 Завершила виступ
Йордіс Штайнеггер 400 метрів комплексом (жінки) 4:47.84 29 Н/Д Завершила виступ
Ліза Цайзер 200 метрів комплексом (жінки) 2:15.23 26 Завершила виступ

Синхронне плавання[ред. | ред. код]

Спортсменка Дисципліна Обов'язкова програма Довільна програма (попередня) Довільна програма (фінал)
Очки Місце Очки Загалом (обов'язкова + довільна) Місце Очки Загалом (обов'язкова + довільна) Місце
Анна-Марія Александрі
Eirini Alexandri
Дуети 85.0637 11 85.2667 170.3304 12 Q 85.5333 170.5970 12

Настільний теніс[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Stefan Fegerl Одиночний розряд Bye прапор, що використовується країною на Іграх Ніва (JPN)
L 1–4
Завершив виступ
Robert Gardos Bye прапор, що використовується країною на Іграх Йонеску (ROU)
L 1–4
Завершив виступ
Stefan Fegerl
Robert Gardos
Daniel Habesohn
Команда Н/Д Португалія Португалія (POR)
W 3–1
Німеччина Німеччина (GER)
L 1–3
Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Liu Jia одиночний розряд Bye прапор, що використовується країною на Іграх Li Jiao (NED)
W 4–1
прапор, що використовується країною на Іграх Feng Tw (SIN)
L 1–4
Завершила виступ
Sofia Polcanova Bye прапор, що використовується країною на Іграх Lay J F (AUS)
L 1–4
Завершила виступ
Li Qiangbing
Liu Jia
Sofia Polcanova
Команда Н/Д Нідерланди Нідерланди (NED)
W 3–1
Японія Японія (JPN)
L 0–3
Завершила виступ

Теніс[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Олівер Марах
Александер Пея
Парний розряд (чоловіки) прапор, що використовується країною на Іграх Bury /
Мирний (BLR)
W 7–6(7–4), 7–5
прапор, що використовується країною на Іграх Baker /
Рам (USA)
W 6–4, 6–7(2–7), 6–3
прапор, що використовується країною на Іграх López /
Надаль (ESP)
L 3–6, 1–6
Завершив виступ

Тріатлон[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Плавання,
1,5 км
Перехід 1 Велосипед,
40 км
Перехід 2 Біг,
10 км
Загалом Time Місце
Томас Шпрингер чоловіки 19:45 0:49 59:41 0:39 34:20 1:55:14 47
Юлія Хаузер жінки 22:08 0:53 Відстав більш як на коло
Сара Вілич 19:43 0:55 1:04:04 0:45 37:43 2:03:10 37

Волейбол[ред. | ред. код]

Beach[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Груповий етап Місце 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Клеменс Допплер
Александер Горст
Чоловіки Pool A
прапор, що використовується країною на Іграх КарамбулаРанг'єрі (ITA)
L 0 – 2 (14–21, 13–21)
прапор, що використовується країною на Іграх СеруттіШмідт (BRA)
W 2 – 1 (23–21, 16–21, 15–13)
прапор, що використовується країною на Іграх БінстокШехтер (CAN)
W 2 – 1 (21–19, 16–21, 15–8)
3 Q прапор, що використовується країною на Іграх Діас
González (CUB)
L 0 – 2 (17–21, 14–21)
Завершив виступ
Александер Губер
Робін Шидл
Група F
прапор, що використовується країною на Іграх GaviraHerrera (ESP)
L 1 – 2 (21–14, 17–21, 13–15)
прапор, що використовується країною на Іграх ГіббPatterson (USA)
W 2 – 0 (21–18, 21–18)
прапор, що використовується країною на Іграх ПерейраЮноус (QAT)
L 1 – 2 (21–18, 19–21, 12–15)
3 Q прапор, що використовується країною на Іграх Далгауссер
Лусена (USA)
L 0 – 2 (14–21, 15–21)
Завершив виступ

Важка атлетика[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Загалом Місце
Результат Місце Результат Місце
Сарґіс Мартиросян до 105 кг (чоловіки) 179 =10 210 11 389 11

Боротьба[ред. | ред. код]

Легенда:

  • VT – Перемога на туше.
  • PP – Перемога за очками – з технічними очками в того, хто програв.
  • PO – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв.
  • ST – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, без технічних очок у того, хто програв.
  • SP – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, з технічними очками в того, хто програв.
Греко-римська боротьба
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Амер Хрустановіч до 85 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Хієтаніємі (FIN)
W 3–1 PP
прапор, що використовується країною на Іграх Гамзатов (BLR)
L 0–4 ST
Завершив виступ 10

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Liu Jia führt ÖOC-Aufgebot an [Liu Jia leads the Austrian Olympic team] (нім.). Національний олімпійський комітет Австрії. 15 липня 2016. Архів оригіналу за 31 липень 2016. Процитовано 15 липня 2016. 

Посилання[ред. | ред. код]