Аді Гольцер

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Аді Хольцер
Adi Holzer
Adi Holzer by Sabine von der Decken 2010 (No. 1).jpg
Аді Хольцер 2010
Народження 21 квітня 1936(1936-04-21) (82 роки)
Штоккерау
Національність австрієць
Громадянство Flag of Austria.svg Австрія
Жанр живописець,
рисувальник
Навчання Академія der Bildenden Künste у Відні (1960)
Діяльність художник, скульптор[d]
Сайт adiholzer.com

Аді Гольцер у Вікісховищі?

Аді Хольцеравстрійський митець, живописець, ілюстратор, художник, графік, художник по склу і скульптор бронзових і скляних скульптур. Працює у своїх двох майстернях у Данії і Австрії.

Біографія[ред.ред. код]

Аді Хольцер народився 21 квітня 1936 року в Штоккерау, невеликому містечку неподалік від Відня, в Австрії.

З 1955 по 1960 рік він навчався в Академії образотворчих мистецтв у Відні під керівництвом професорів Герберта Бьокля і Робіна Крістіана Андерсена.

Жертвопринесення Ісаака ( нім. Abrahams Opfer). Розфарбований вручну офорт роботи австрійського художника Аді Хольцера, 1997.

Протягом своєї творчої кар'єри, він мав безліч персональних виставок, а також групових виставок, і багато з його робіт фігурує в державних і приватних колекціях по всьому світу.

Аді Хольцер починав як живописець і рисувальник, але в 2005 році він почав експериментувати зі склом, перетворюючи свої двовимірні роботи у різнокольорові скульптури, в яких відображена велика творча уява художника.

Які б не були виражальні засоби, роботи митця викликають спогади та почуття і зображають міфічний світ, в якому символи, жести і вирази, крім того, що розповідають історію, набувають символічних якостей і стають важливою відправною точкою для роздумів про екзистенціальний стан людини.

Багато з тем, обраних художником для його робіт відносяться до літературної традиції дитячих казок. Як відомо, більшість з цих оповідань спрямовані на передачу освітніх повідомлень. Вони часто закінчується повчанням (мораллю), і як правило, використовують метафори, щоб приховати дуже грубу реальність.

Хольцер розмірковує над всіма цими прихованими змістами, і використовуючи фантастику і метафоричну мову казок створює мистецькі роботи, які, незважаючи на яскраві кольори і потішні персонажі, викликають роздуми про добро і зло, людське існування.


Джерела[ред.ред. код]