Баварське передгір'я

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Баварське передгір'я Bayerische Voralpen
Гора Герцогштанд
Гора Герцогштанд
Країна Німеччина Німеччина, Австрія Австрія
Штати Баварія, Тіроль
Геологія Вапняк, Граніт
Довжина 70 км
Найвища точка Кроттенкопф
 - висота 2086 м
Гірська система Альпи
Гірський масив Північні вапнякові Альпи
Розташування Баварського передгір'я в Східних Альпах
Розташування Баварського передгір'я в Східних Альпах
CMNS: Баварське передгір'я на Вікісховищі

Баварське передгір'я (нім. Alpenvorland) – велике плато на півдні Німеччини (Баварія), між долиною Дунаю на півночі і Альпами на півдні. Німецька частина передгір'їв Альп. Пасмо має приблизно 80 кілометрів (50 миль) в довжину і 20-30 км (12-19 миль) в ширину. Найвища вершина плато - гора Кроттенкопф, яка досягає висоти 2086 м. Найбільше місто в регіоні - Куфштайн.

Термін не слід плутати з Баварськими Альпами або Баварським плоскогір'ям. Ці терміни включають весь альпійський регіон і все альпійське плоскогір'я на території Баварії.

За винятком Естер гір на крайньому заході, саміти баварської Prealps все нижче 2000 метрів у висоту, і тільки деякі з них мають видатні вапнякові скелі.

Баварське передгір'я знаходиться на висоті приблизно від 350 до 900 м над рівнем моря. Його перетинають річки, що беруть початок в Альпах, такі як: Іллер, Лех, Ізар та Інн. Рельєф області дуже різноманітний. Є багато льодовикових озер, наприклад Боденське озеро.

Панорама передгір'я

Клімат помірний, відносно прохолодний і досить вологий. У південній частині переважають ліси і болота, на півночі добре розвинуте сільське господарство. Основними культурами є пшениця, цукровий буряк, хміль, тютюн та виноград. Це один з найважливіших районів інтенсивного сільського господарства в Німеччині.

Гора Ротванд


Література[ред.ред. код]

  • DAV: Alpenvereins-Jahrbuch „Berg '84“: Die Einteilung der Ostalpen нім.
  • M. u. E. Zebhauser: Alpenvereinsführer Bayerische Voralpen Ost, Rother-Verlag, 1992, ISBN 3-7633-1120-3нім.
  • Bernd Ritschel / Malte Roeper: Bayerische Alpen zwischen Oberammergau und Bayrischzell mit Beiträgen von Hermann Magerer, Michael Pause, Hans Steinbichler u. a., 1. Auflage 2001, Rother-Verlag, ISBN 3-7633-7505-8 нім.

Посилання[ред.ред. код]