Вечер с Яниной Соколовой

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вечір з Яніною Соколовою
рос. Вечер с Яниной Соколовой
Вечер с Яниной Соколовой.png
Тип телепередача
Телеканал(и) YouTube і Україна 24
Жанр політична сатира
Ведучий Яніна Соколова
Країна-виробник Україна Україна
Мова оригіналу російська
Кількість сезонів 2

Вечер с Яниной Соколовой (укр. Вечір з Яніною Соколовою) — українська політико-сатирична програма, авторкою і ведучою якого є Яніна Соколова.[1] Метою проєкту є боротьба з російською пропагандою. Щотижня у випусках Соколова спростовує й пояснює глядачам, де їх обманюють.

Авторка і ведуча Яніна Соколова

Програма виходить з поміткою «18+» на однойменному YouTube-каналі, а також на теле- та веб-каналах ATR, 5 канал та skrypin.ua.[2].

Опис[ред. | ред. код]

За 2 місяці YouTube-канал «Вечора» отримав срібну кнопку.

Канал має 237 тис. підписників. Найпопулярніші відео мають близько 800 тис. переглядів[3][4].

За місяць проект дивляться біля 6 млн людей[5].

80 % аудиторії — чоловіки, середній вік — 18-35, 35-44, та дивляться і старші люди. За переглядами лідирує Україна — 70 % усіх переглядів, Росія — 9.2 %, Польща — 2.5 %, США — 2.3 %, Німеччина — 1.8 %[2].

Знімальна група складається з 14 людей.

Блокування[ред. | ред. код]

Кожен випуск намагаються заблокувати росіяни.

« За день до того, як «Вечір» з'явиться в Інтернеті, він проходить перевірку на блокування. Тобто ми його виставляємо в інтернет і буквально через п'ять хвилин телеканали «Росія-1», «Перший», НТВ, програми типу «60 хвилин з Соловйовим» строчать в YouTube скарги. У них для цього є спеціально навчені люди. Це ціла система. У Росії на таке виділяються величезні гроші.

У зв'язку з тим, що вони нас починали блокувати спочатку, ми звернулися до трьох компаній, які (за відсоток від монетизації) опротестовують їх скарги та заздалегідь аналізують наш свіжий випуск на предмет можливих порушень. Завдяки цій схемі ми за день можемо розблокувати програму. Тобто ефір, який виходить в четвер, повинен бути змонтований в середу, щоб зрозуміти, де росіяни нас «підхопили», і відразу ж автоматично відправити протест на їх скаргу.

«

Яніна Соколова

В листопаді 2018 канал був заблокований через численні запити російських ботів[6].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]