Вище професійне училище № 71 м. Кам'янка-Бузька

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вище професійне училище № 71 м. Кам'янка-Бузька
(ВПУ № 71 м. Кам'янка-Бузька)
ВПУ № 71 м. Кам'янка-Бузька
ВПУ № 71 м. Кам'янка-Бузька
Емблема Вище професійне училище № 71 м. Кам'янка-Бузька.jpg
Засновано 1951
Директор Антоняк Галина Михайлівна
Учнів: 528
Викладачів: 60
Вебсайт: http://vpy-71.ucoz.org/
Юридична адреса: 80400, Львівська область, м. Кам'янка-Бузька, вул. Ліцейна, 5

Вище професійне училище № 71 м. Кам'янка-Бузькапрофесійно-технічний навчальний заклад, котрий готує людей яким навчання не саме важливе,кожен хто там навчається має велику Спритність бо кожен день треба бігти в Їдальню Також мислення як пробратися в неї ще на уроці

Історія[ред. | ред. код]

Навчальний заклад засновано у 1951 році відповідно для отримання трактористів для ферм

У кінці 1953 року на базі Кам’янка-Бузької школи механізації сільського господарства було організоване училище механізації сільського господарства № 2 і передано в управління трудових резервів. Підстава постанова вересневого Пленуму ЦК КПРС і Постанова Ради Міністрів СРСР від 16 грудня 1953 року за № 2954.

У грудні 1963 року наказом начальника Львівського міжобласного управління профтехосвіти училище було перейменоване в сільське професійно-технічне училище № 2, і стало підпорядковуватися Львівському обласному управлінню профтехосвіти, Головного управління профтехосвіти при Раді Міністрів УРСР.

З 1973 року навчальний заклад розпочав підготовку трактористів-машиністів широкого профілю. Училище з СПТУ № 2 перейменоване в ССПТУ №2 (Сільське середнє професійно-технічне училище).

У зв’язку з реорганізацією і відповідно до наказу Львівського обласного управління № 328 від 13.08.1984 року ССПТУ №2 перейменовано в СПТУ №71 (Середнє професійно-технічне училище).

Наказом Міністерства народної освіти УРСР за № 158 від 16.07.1990р. Кам’янка-Бузьке СПТУ №71 реорганізоване у ВПУ № 71 м. Кам'янка-Бузька (Вище професійне училище).

Наказом Міносвіти України за № 215 від 19.07.1995р. ВПУ № 71 м. Кам'янка-Бузька внесено до Державного реєстру закладів освіти України.

Спеціальності[ред. | ред. код]

Навчальний заклад здійснює підготовку кваліфікованих робітників з таких професій: ·

  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А”, "В”, "С”)-це сама найкраща професія що може бути для підлітків закінчивши тільки 9 років

Матеріально-технічна база[ред. | ред. код]

Училище розташоване в навчальному комплексі, до складу якого входять: два навчальні корпуси потужністю 750 уч. місць, адміністративно-господарський корпус, гуртожиток, майстерні.

У навчальному комплексі розміщено 23 навчальні кабінети, 4 навчально-виробничі майстерні, 5 лабораторій, бібліотека, 2 спортивні зали, тренажерний зал, трактородром, стадіон, автодром, пункт технічного обслуговування, навчальне господарство.

Випускники[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]