Вороніна Вікторія Вікторівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вороніна Вікторія Вікторівна
Вороніна Вікторія Вікторівна

заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Нині на посаді
На посаді з20 лютого 2019
Президент  Петро Порошенко
Прем'єр-міністр  Володимир Гройсман

Народився13 липня 1988
Путивль
ГромадянствоУкраїна
ОсвітаНаціональний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Вікторія Вікторівна Вороніна - (нар. 13 липня 1988(19880713), Путивль, УРСР) - заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України[1]20 лютого 2019 року). До призначення на посаду очолювала патронатну службу міністра[2] у цьому ж міністерстві

Біографія[ред. | ред. код]

Дитинство

Народилась 13 липня 1988 року в Путивлі Сумської області.

У 2003 році з відзнакою закінчила навчання у середній загальноосвітній школі №2.

У 2003-2007 роках навчалась у Путивльському педагогічному коледжі імені С.В. Руднєва, яку закінчила з відзнакою. Здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, вчителя англійської мови в початкових класах. Двічі отримувала стипендію Президента України, отримувала стипендію імені С.В. Руднєва. Протягом навчання входила до складу навчально-наукової комісії. Неодноразовий учасник наукових конференцій, олімпіад, змагань, конкурсів. Здобула перемогу в олімпіаді з історії.


Освіта

У 2007-2012 роках навчалась в Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство". Навчання завершила з відзнакою, здобула кваліфікацію "юрист" та отримала диплом магістра.


Державна служба

Вересень 2012 року - вересень 2015 року - працювала юристом у системі податкової служби (м. Київ).

З вересня 2015 року працює у структурі Державного агентства з питань відновлення Донбасу, яке у 2016 році реорганізоване у Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, на посадах:

- головний спеціаліст юридичного відділу;

- завідувач сектору контролю;

- начальник відділу з питань підготовки, відбору та реалізації проектів та програм Управління з питань залучення коштів позабюджетних джерел;

- начальник відділу з взаємодії з донорами та МФО - заступник начальника Управління з питань міжнародного співробітництва, проектів і програм.

- керівник Патронатної служби міністра.

У 2018 році у якості заохочувальної відзнаки отримала Подяку Прем'єр-міністра України.

Призначена на посаду заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій України розпорядженням Кабінет Міністрів України від 20 лютого 2019 року.

Джерела[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]