Очікує на перевірку

Бронюк Віктор Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Віктор Бронюк)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Бронюк Віктор Володимирович
Основна інформація
Дата народження24 березня 1979(1979-03-24) (45 років)
Місце народженняСоколова, Хмільницький район, Вінницька область, Українська РСР, СРСР
ГромадянствоУкраїна
Професіїавтор-виконавець, співак
ОсвітаВДПУ
Інструментивокал[d]
tik.ua
CMNS: Файли у Вікісховищі

Віктор Володимирович Бронюк (нар. 24 березня 1979(19790324), с. Соколова, Хмільницький район, Вінницька область) — український музикант, лідер гурту ТіК.

Освіта

[ред. | ред. код]

Здобув дві освіти. Закінчив Барське педагогічне училище та історичний факультет Вінницького державного педагогічного університету.[1]

Кар'єра

[ред. | ред. код]
Віктор Бронюк на обкладинці газети «Культура і життя»

У 2005 році Віктор Бронюк створює гурт, який невдовзі стає відомим під назвою ТіК (Тверезість і Культура). Цього ж року Віктор Бронюк запрошує на репетицію гурту ТіК свого майбутнього продюсера — Олега Збаращука. Його зацікавило те, що це було щось нове, не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони.

1 червня 2005 року в м. Вінниця на розігрів групи Таліта Кум вийшла група ТіК і представила перед тисячною аудиторією свої творіння.

Дебют виявився вдалим і саме цей день, 2 червня, вважається Днем народження гурту ТіК. З того часу і почалася плідна праця гурту.

У 2006 році ТіК записує дует із гуртом «Ляпис Трубецкой». Композиція «Олені», автором якої є Віктор Бронюк, піднялась на найвищі сходинки українських радіостанцій і принесла справжню популярність гурту ТіК.

11 березня того ж року ТіК розпочинає всеукраїнський тур «Байки про Оленів» у Вінниці. За два місяці хлопці дали 35 концертів у 27-ми містах України і перервали своє тріумфальне турне лише 1 раз — 20 березня. Саме у цей день Віктор Бронюк отримав музичний приз в одній з восьми номінацій Першої музичної Джем-FM-Премії «НеПопса» під назвою «Найкращий дебют 2007 року».

З 2008 року Віктор Бронюк стає головою правління благодійного фонду «Подільська громада», який визнано найкращим благодійним фондом України.

16 березня 2009 року грандіозним концертом у Київському палаці спорту розпочався третій всеукраїнський «Народний тур». А 21 лютого 2011 року гурт ТіК зіграв грандіозний «Естрадно-Сімфонічєскій Бомбічєскій концерт» за участю Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України під керівництвом Дмитра Антонюка. Одночасно на сцені виступило 97 артистів.

Влітку 2011 року Віктор Бронюк написав композицію під назвою «Не цілуй», яку в результаті виконав з українською співачкою Іриною Білик. У січні того ж року Віктор Бронюк разом із колегами по гурту знявся у кінострічці «Ржевський проти Наполеона».

У квітні 2012 року Віктор Бронюк став гравцем інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Тричі його визнавали найкращим гравцем. У вересні того ж року Віктора Бронюка посвятили у козаки.

26 березня 2013 року стартував всеукраїнський тур «Найкращі українські хіти» у виконанні гурту ТіК та Ірини Білик. Артисти дали 24 концерти за 30 днів, за що потрапили до «Книги рекордів України».

Особисте життя

[ред. | ред. код]

Одружений з Тетяною Бронюк. Має двох дітей - Данила та Єву. Будинок співака знаходиться в центрі Вінниці, на подвір’ї розташовані дерев’яні олені, фонтан та сцена.[[2]]

У 2022 році після вторгнення Росії в Україну фронтмен гурту ТіК Віктор Бронюк приєднався до територіальної оборони Вінниці.[3]

Почесні звання та нагороди

[ред. | ред. код]
  • 28 серпня 2015 року отримав звання «Почесний громадянин Вінниці».
  • Церковна медаль «За жертовність і любов до України» (20 жовтня 2015).

Джерело

[ред. | ред. код]
  1. Історія успіху фронтмену гурту “ТіК” Віктора Бронюка - vinnytski.info (укр.). 16 січня 2023. Процитовано 23 січня 2023.
  2. Вінничани у «Світському житті» з Катериною Осадчою. vinnytski.info (укр.). 1 лютого 2021. Архів оригіналу за 27 лютого 2021. Процитовано 27 лютого 2021.
  3. Фронтмен гурту ТіК Віктор Бронюк приєднався до тероборони Вінниці. www.ukrinform.ua (укр.). Архів оригіналу за 30 березня 2022. Процитовано 23 березня 2022.