Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Пам'ятки національно-визвольної боротьби

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи English

Спецномінація «Пам'ятки національно-визвольної боротьби»

Спецномінація «Пам'ятки національно-визвольної боротьби» фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки» охоплює об’єкти нерухомої культурної спадщини України, які мають стосунок до національно-визвольної боротьби ХХ століття, а також ті пам’ятки, що були споруджені для вшанування цієї боротьби. До списку входять тільки і ті об’єкти, які охороняються як пам’ятки, і ті, які ще не отримали охоронного статусу. Це можуть бути світлини із зображенням пам’ятників та меморіальних дошок учасникам національно-визвольної боротьби; будівель, пов’язаних із їхньою діяльністю; місцья поховань тих, хто полягли в боротьбі за незалежну українську державу тощо.


Як взяти участь[ред. код]

Створіть чи увійдіть у свій акаунт у Вікіпедії, натисніть «Запам'ятати мене».

Знайдіть сфотографовану (або потрібну) пам'ятку у конкурсних списках спеціальної номінації.

Натисніть [Завантажити фото] чи «Завантажити ще» у колонці справа. Дотримуйтеся інструкцій завантажувача. Оновіть сторінку, якщо не бачите його.

Відеоінструкція «Як взяти участь»

Нагородження[ред. код]

Переможцями стануть автори найкращих фото за оцінками спеціального журі.

Партнери[ред. код]

Спецномінація пройде за підтримки Українського інституту національної пам'яті (УІНП) — урядової установи, яка реалізує державну політику у сфері відновлення та збереження національної пам'яті.

Журі[ред. код]

Журі спеціальної номінації перебуває на стадії формування. До нього ввійдуть експерти, запропоновані Українським інститутом національної пам'яті.

Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи English