Персонажі мультсеріалу «Губка Боб Квадратні Штани»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Головні герої

[ред. | ред. код]

Головний герой серіалу-Губка Боб Квадратні Штани – кумедна і весела морська Губка ,вік якої не відповідає особистому психологічному стану. Живе він зі своїм домашнім улюбленцем – равликом Гері у власному будинку, що має вигляд, форму і структуру ананаса. Боб працює кухарем в ресторані "Красті Краб". Він також навчається в школі водіння Пані Пафф.

Сусід Губки Боба та [Патріка. Він восьминіг, який живе в домі, схожу на статую з острова Пасхи. Працює касиром в Красті Краб. Сквідвард егоїстичний та серйозний. Також він має кузена Сквільяма, якому дуже заздрить.

Ґері Уілсон-молодший Равлик (Gary the Snail)

[ред. | ред. код]

Хатня тваринка [Губки Боба, яка за звичками та голосом швидше нагадує домашнього кота і вміє казати лише «Мяу». Він Королівської крові, кузен Патріка.

Сусід Губки Боба та його найкращий друг, який супроводжує Боба у його пригодах. Патрік нерозумний, товстий та ледачий, ніде не працює. Він живе під каменем, меблі в нього зроблені з піску.

Губка Боб працює кухарем в ресторані «Красті Крабс», керованою помішаним на грошах старим скнарою паном Юджином Крабсом. Він любить гроші більше за доньку Перл та кохану Пані Пафф. Пан Крабс був моряком, має моряцький лексикон і вживає морську лайку.

Його батько був піратом, передав корабель у спадок сину, але той збіднів, розігнав команду і з перевернутого корпуса корабля зробив ресторан.

Ще одним важливим героєм серіалу можна назвати учену-дослідницю білку-каратистку з Техасу Сенді Чікс. Через неможливість дихати під водою вона вимушена постійно носити скафандр. Вона завжди бере участь в авантюрах Губки Боба та Патріка. Сенді розумна і вигадує різні прилади. До того ж вона найкраща каратистка в океані.

Головним антагоністом виступає мікроскопічний копеоід Шелдон Планктон, який за першої найкращої нагоди намагається викрасти з «Красті Крабс» секретну формулу приготування крабової петті (крабсбургера), але, як правило, невдало. Колишній друг Крабса. Невідомо, скільки точно він здійснив спроб вкрасти рецепт.

У Планктона є дружина-комп'ютер Карен, яка завжди свариться із чоловіком. Вона придумує плани викрадення секретної формули приготування Крабсбургерів, проте чоловік присвоює собі ці плани, і дружина ображається на нього. До того ж Планктон інколи зраджує її. Вона надпотужний комп'ютер.

Перл Крабс (Pearl Krabs)

[ред. | ред. код]

Пан Крабс має доньку Перл, яку він вважає за рідну дитину. Їй 27 років. Вона любить ходити по магазинах. Працює у торговельному центрі. Перл часто ображається на тата. Вона кашалот.

Місіс Поппі Пафф (Mrs. Penelope Puff)

[ред. | ред. код]

Губка Боб намагається здати іспит у школі кермування катерами Пані Пафф, професійного інструктора, який може легко навчити кермувати усіх, окрім Губки Боба. Вона зустрічається з Паном Крабсом. За відношенням до Губки Боба вона схожа зі Сквідвардом.

Другорядні герої

[ред. | ред. код]

Лоуренс «Лері» Лобстер (Lawrence "Larry" Lobster)

[ред. | ред. код]

Лобстер, рятувальник на пляжі. Сильний та приваба для жінок.

Ерні «Морський Супермен» і Тім «Причепа» (Ernie "Mermaid Man" & Tim "Barnacle Boy")

[ред. | ред. код]

Супергерої, проте зараз вони старі. Вони не такі сильні, як раніше, проте мудрі. Супермен погано чує, а Причепа (Сліпарик) погано бачить.

Король Нептун (King Neptune)

[ред. | ред. код]

Король і бог моря. Трохи злий та жорстокий, як і годиться поважному богу.

Сквільям Фенсісон/Вишуканюк 3-тій (Squilliam Fancyson III)

[ред. | ред. код]

Восьминіг, кузен та ворог Сквідварда. Дуже багатий.

Пірат Патчі/Однорукий (Patchy the Pirate)

[ред. | ред. код]

Президент клубу шанувальників Губки Боба. Живе в Каліфорнії в Енсіно.

Папуга Поті (Potty the Parrot)

[ред. | ред. код]

Папуга Пірата Петчі/Рябого Пірата/Однорукого. Невідома стать (у деяких серіях чоловіча, у деяких жіноча).

Морський Лиходій/Промінь (Man Ray)

[ред. | ред. код]

Головний ворог Морського Супермена та Сліпарика/Причепи.

Брудна Бульбашка (Dirty Bubble)

[ред. | ред. код]

Ще один ворог Супергероїв. Він може проковтнути рибу, але його можна луснути чимось гострим.

Гарольд та Маргарет Квадратні Штани (Harold and Margaret SquarePants)

[ред. | ред. код]

Батьки Губки Боба. Живуть далеко, і рідко бачать сина, але люблять його.

Бабуся Губки Боба (Grandma SquarePants)

[ред. | ред. код]

Бабуся Губки Боба, яку Губка Боб часто відвідує. Любить цілувати Губку Боба.

Примітки

[ред. | ред. код]