Гречишкіна Анна Анатоліївна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Анна Анатоліївна Гречишкіна
Гречишкіна Анна Анатоліївна.jpg
Анна Гречишкіна
Народилася 9 жовтня 1979(1979-10-09) (42 роки)
Київ, Україна
Громадянство Україна
Національність українка
Місце проживання Київ
Діяльність мандрівник
Відома завдяки мандрівниця
Alma mater Київський національний лінгвістичний університет, MacEwan Universityd (2004) і Міжнародний інститут бізнесу
Заклад Серійний завод «Антонов» і Український науково-дослідний інститут авіаційної технології
Членство Національна асоціація мотоциклістів Україниd і Пласт

Гречишкіна Анна Анатоліївна — українська мотомандрівниця, громадська діячка, рекордсменка[1].

Біографія[ред. | ред. код]

Народилася 9 жовтня 1979 в м. Києві. По закінченню Київської гімназії № 153 в 1996 р. вступила до Київського Державного Лінгвістичного Університету на факультет англійської мови та літератури. 2002–2004 — навчалася в Коледжі ім. Гранта МакЮена (Едмонтон, Канада) та Міжнародному Інституті Бізнесу (Київ, Україна). 1998–2002 — працювала перекладачем технічної літератури на Київському державному авіаційному заводі «АВІАНТ» та в Українському Науково-дослідному інституті авіаційної технології. 2002–2010 — працювала за фахом управління персоналом, в тому числі у банківській сфері з 2005 по 2010 рр. У 2011 працює в МБФ «Міжнародний Альянс з боротьби з ВІЛ/СНІД в Україні», згодом вирушає в подорож до Індії. Після подорожі займається винятково підготовкою до навколосвітньої подорожі.

Подорожі[ред. | ред. код]

З 2005 р. Анна захопилася їздою на мотоциклах. За 2007–2012 рр. на мотоциклі вона відвідала країни пострадянського простору, Європи, Кавказу, Близького Сходу та Індію. Низку подорожей вона здійснила наодинці.[2]

У 2009 р. Анна стала першою дівчиною в Україні, яка виконала норматив «Saddle Sore 1000» («Залізна сідниця 1000»), проїхавши 1900 км впродовж однієї доби за маршрутом «Київ — Полтава — Харків — Запоріжжя — Мелітополь — Миколаїв — Одеса — Київ»[1], .

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

З 2010 р. Анна є членом Національної Асоціації Мотоциклістів України (НАМУ), в якій очолила соціальне спрямування діяльності мотоциклістів.

Тоді ж з її ініціативи створюється соціальна програма «MotoSave — врятуємо усмішки!», основним завданням якої є допомога дитячим будинкам, будинкам пристарілих, іншим соціально незахищеним верствам населення. Акцент ставиться не на фінансовій, а на емоційно-психологічній складовій допомоги.

Учасники програми ставлять за мету регулярне відвідування дитячих будинків з розважально-виховними програмами, проведення благодійних акцій, спрямованих на привернення уваги громадськості до соціальних проблем, співпрацю з іншими громадськими організаціями та проведення спільних заходів.

У 2012 році Анна вступила до Пласту - Національної скаутської організації України, щоб розширити можливості роботи з дітьми.

Жіноча одиночна навколосвітня подорож на мотоциклі «I have a dream»[ред. | ред. код]

З травня 2012 розпочалася підготовка, а вже 27 липня 2013 року Анна стартувала в одиночну навколосвітню подорож на мотоциклі. Вона мала намір протягом двох років, з липня 2013 по липень 2015 р., відвідати Євразію, Австралію, Північну і Південну Америки, Африку і проїхати в загальному понад 100 тисяч кілометрів[3].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]