Джірайя (Наруто)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Джірайя
Jiraiya main.jpg
Перша поява манґа: 90 глава
аніме: I частина 52 серія
Сейю Йосітада Оцука,Тору Нара(в юності)
Інформація
Прізвисько "Збочений відлюдник"
"Жабій відлюдник"
Стать чоловіча
Вік I частина:50-51 років
II частина:54(вбитий Пейном) р.
Зріст 191,2 см
Вага 87,5 кг
Дата народження 11 листопада
Дата смерті у битві з Пейном
Рід занять ніндзя,письменник
Звання санін

Джірайя (яп. 自来也)— один з головних персонажів манга- і аніме-серіалу «Naruto». Один з трьох Легендарних санінів, до яких крім нього відносяться Цунаде та Орочімару. Був учнем ІІІ Хокаге та вчителем Наруто та його батька Мінато.

Також він писав книжки які читає Какаші. Їх він створював після того як підглядував в бані за гарненькими дівчатами.

За його збочений характер Наруто називав його "Збочений Відлюдник".

Дитинство[ред.ред. код]

Про його дитинство мало відомо. Спочатку як і Наруто він був найгіршим у своїй команді. Але потім використовуючи техніку виклику випадково потрапив в жаб'ячий край, гору Нью-Боку. Там зустрівшивсь з жабячим мудецем який сказав шо він буде сильним воїном та великим збоченцем, почав працювати над собою, тренуватись та виростати в силі.

Знайомство з Наруто[ред.ред. код]

З Наруто він познайомився випадково коли той учився контролю чакри щоб ходити по воді. Саме він навчив Наруто Расенгану та виклику жаб, також він намагався навчити його контролю 9 хвостого демона. Але після того як Наруто мало не вбив його, зламавши йому пару ребер закінчив з цим.

Техніки[ред.ред. код]

В бою використовує техніки стихій Вогню та Землі, Режим Відлюдника, а також техніки, повязані з жабами. Навчився у Мінато Расенгану.

  • Расeнган (螺旋丸, "Спіральний шар") — техніка ранга A, створена Наміказе Мінато після дослідження "Бомби Хвостатого". Саме у нього Джірайя вивчиив цю техніку.