Якщо Ви прочитали багато статей Вікіпедії, то помітили, що чимало посилань на джерела оформлені як примітки. Вони зазвичай виглядають як маленькі пронумеровані виноски, такі як оця[1]. Загалом їх додають або одразу ж після певного факту, який вони підтверджують, або в кінці речення, яке вони підтверджують. Якщо клацнути на таку виноску, читача буде перенесено до повного наявного опису джерела в розділі для приміток до статті.
Якщо редагувати сторінку, яка використовує популярний (найпоширеніший) стиль виносок, посилання на джерела зазвичай розташовані між тегами <ref>...</ref>. Зверніть увагу на закривальну косу риску («/») в другому.
Інформація про наявні примітки відтворюється вся разом, в єдиному місці на сторінці — там, де розташовано тег <references/> або, найчастіше, шаблон {{Reflist}} (чи його україномовний відповідник {{Примітки}}). Зазвичай такий розділ так і називається — «Примітки». Якщо Ви створюєте цілковито нову сторінку, або додаєте примітки до вже наявної сторінки, яка раніше їх не мала, не забудьте додати розділ для приміток так, як показано нижче. На сторінці настанови Вікіпедії щодо структури статей є інформація про те, як правильно оформлювати цей розділ.
== Примітки ==
{{Reflist}}
Якщо стаття має багато приміток, може бути корисно заради зручності читання розбити їх у відповідному розділі на стовпці. Це можна зробити за допомогою незначної зміни коду вище: використовуйте {{Reflist|30em}} замість простого {{Reflist}}.
Зауваження: це — явно найпопулярніша система для додавання внутрішньотекстових посилань на джерела, але іноді в статтях можна натрапляти також і на інші стилі, такі як внутрішньотекстові посилання з використанням круглих дужок (найчастіше трапляються в статтях, перекладених з інших мовних версій Вікіпедії). Зазвичай використовувану систему приміток визначає основний автор статті, але якщо маєте бажання, можете переробити її (в усій статті) на найпоширеніший її варіант — заради послідовності й уніфікації стилю статей Вікіпедії. Якщо стаття використовує якусь іншу систему, відмінну від тієї, до якої Ви вже звикли, просто скопіюйте одну з наявних приміток і змініть її так, щоб вона посилалася на потрібне джерело й містила решту необхідної інформації. Не змішуйте різні стилі в одній статті.
Примітки
↑Wales, J (2012). What is an inline citation?. Wikipublisher. с. 6.