Жарінова Алла Георгіївна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Алла Георгіївна Жарінова — голова Державної служби інтелектуальної власності України[1]

Освіта, науковий ступінь і вчене звання[ред. | ред. код]

В 1980 з відзнакою закінчила Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування (нині Центральноукраїнський національний технічний університет).

У 2002 закінчила Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації при НТУ «Харківська політехніка», У 2007 — Одеську національну юридичну академію.

В 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Механізм інноваційного оновлення підприємств (за матеріалами підприємств сільськогосподарського машинобудування України).

В 2013 році присвоєно вчене звання доцента кафедри економічної кібернетики.

В 2014 році захистила докторську дисертацію на тему «Механізм управління інтелектуальним капіталом на етапі становлення економіки знань».

Доктор економічних наук зі спеціальності «Економіка та управління національним господарством».

Кар'єра[ред. | ред. код]

1981–1987 — працювала в СКБ Кіровоградського заводу радіовиробів,

1987–1993 — в Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування.

1993–2014 — на керівних посадах в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації (УкрІНТЕІ), ДП „Український інститут промислової власності“, ДП „Український державний центр радіочастот“, ВНЗ "Київський національний університет будівництва і архітектури.

З 5 листопада 2014 року призначена на посаду Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 1074-р)

Наукова діяльність[ред. | ред. код]

Є доктором економічних наук, доцентом кафедри економічної кібернетики.

Є автором понад 80 наукових праць, серед яких 3 монографії.

Відзнаки[ред. | ред. код]

Нагороджена Грамотою Верховної Ради України, почесними грамотами Міністерства освіти і науки України та Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності, Почесною грамотою і Подякою Київського міського голови, а також Подякою Ради національної безпеки та оборони України, Почесною відзнакою Спілки Третейських суддів України «Знак пошани» і нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 1074-р

Посилання[ред. | ред. код]

http://sips.gov.ua