Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Чемпіон»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

КДЮСШ "Чемпіон" - (Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Чемпіон» ) - є позашкільним навчально-виховним закладом, заснованим на комунальній власності територіальної громади м. Києва та підпорядкованим Головному управлінню по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київської міської ради.

Історія[ред. | ред. код]

   Історія розвитку дитячо-юнацької спортивної школи сягає у 90-ті роки. У 1990 році була відома як СДЮШОР-19.

   Приблизно з середини 90-х років починається активний розвиток школи, її інфраструктури, кадрового складу та чисельності її учнів. Спортивна школа мала період закриття і була відкрита 01 жовтня 2003 року у відповідності з Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05.09.2003 року № 1664 під назвою Комплексна спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву. В 2012 році під керівництвом директора Стрельніка А.Ф. була перейменована КДЮСШ "Чемпіон".

   На сьогоднішній день КДЮСШ "Чемпіон" є відомою у всій країні та за її межами футбольною школою, команди якої є багатократними переможцями та призерами міських, загальнодержавних і міжнародних змагань. У музеї школи можна побачити величезну кількість різних кубків та нагород за здобуті перемоги. Тренери школи є висококласними фахівцями, що постійно вдосконалюють свій фаховий рівень, в тому числі при обміні досвідом з зарубіжними колегами. Спортивні споруди школи дають змогу повноцінного розвитку і становлення майбутніх футболістів та сильної, здорової молоді.

Директора[ред. | ред. код]

  • 2003  — по 2012  — Стрельніков А.Ф.
  • 2012  — по 2013  — Коноплястий В.О.
  • 2013  — досі — Панченко Вадим Васильович  (р. 1984), з дитячого віку займався футболом та грав у професіональній лізі до травми.

Вихованці[ред. | ред. код]

Спортивна база[ред. | ред. код]

Спорт школа має власні спортивні споруди для проведення тренувань та ігор.

Розташовані за адресою м. Київ, вул. Вербицького 23[ред. | ред. код]

Біля парку Воїнів-інтернаціоналістів 

- футбольне поле велике зі штучним покріттям.
- 5 футбольних полів малих розмірів з штучним покриттям.
- універсальну площадку.

Посилання[ред. | ред. код]