Користувачка:ILchTanya
Ільчишин Тетяна Володимирівна - спеціаліст з поліграфії. Маю диплом виданий Українською академією друкарства з комп'ютеризованих технологій.
Львів-місто обласного підпорядкування в Україні, адміністративний центр Львівської області, національно-культурний та освітньо-науковий осередок країни, великий промисловий центр і транспортний вузол, вважається столицею Галичини та Західної України.
Корпус академії, в якому знаходиться видавництво Українська академія друкарства - правонаступниця Українського поліграфічного інституту ім. Івана Федорова, історія якого розпочалася у 1930 році. Саме тоді були об'єднані поліграфічні факультети Київського і Харківського художніх інститутів і створений єдиний вищий навчальний заклад для вишколу кадрів поліграфії і видавничої справи. Урочисте відкриття його відбулося 2-го грудня 1930 року в Харкові. Першим директором інституту став випускник поліграфічного факультетуКиївського художнього інституту М.Г.Шевченко. Серед перших викладачів інституту були професори В.І.Касіян, А.Х.Середа та ін.
1932 року для інституту було збудовано спеціальне приміщення, на базі УПІ відкрито навчально-поліграфічний комбінат.
1935 року відбувся перший випуск спеціалістів видавничої справи та поліграфії. За довоєнні роки інститут підготував близько 400 спеціалістів, серед яких такі відомі працівники галузі, як Ф.П.Азаренко, Г.М.Бабінський, В.Я.Грушин, І.М.Немченко, Ф.С.Савицький, І.М.Сиваш, М.В.Славінський та багато інших.
Із 1945 року відкривається нова сторінка в історії УПІ: інститут переводиться до Львова. Першим директором інституту був призначений к.т.н. Келлер Юліан Станіславович. Випускникам інституту перших повоєнних років були професор, доктор мистецтвознавства Я.П.Запаско, професор, кандидат технічних наук Г.Д.Толстой, визначні керівники в галузі поліграфії і видавничої справи Ю.П.Горелік, С.М.Горбонос, М.І.Бадах, П.В.Карпов, Л.Ю.Куликовський, В.П.Ресенчук та ін.
1959 року на базі навчально-консультаційного пункту було відкрито Київський вечірній факультет, який відіграв значну роль у забезпеченні столиці України висококваліфікованими кадрами для поліграфічних підприємств, видавництв, науково-дослідних установ галузі книжкової торгівлі. У 1989 році Київський вечірній факультет реорганізовано в поліграфічний факультет Київського політехнічного інституту.
1962 року створено загальнотехнічний факультет інституту у м. Хмельницькому, який у 1966 році був реорганізований у Хмельницький філіал УПІ. Згодом на базі цього філіалу був організований Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, з якого виріс сьогоднішній Технологічний університет Поділля.
- Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій (м.Сімферополь, вул.Пушкіна, 35)
- Факультет видавничо-поліграфічної та інформаційної технології (вул.Підголоско, 19, 234 ауд.)
- Факультет економіки та організації книжкової справи (вул.Підголоско, 19, 313 ауд.)
- Факультет комп’ютерно-поліграфічної інженерії (вул.Підголоско, 19, 219 ауд.)
- Заочний факультет (вул.Підвальна, 17, 30 ауд.)
- Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації (вул.Підвальна, 17, 37 ауд.)
- Підготовче відділення (вул.Підголоско, 19, 218 ауд.)
- Поліграфічний коледж (площа Митна, 1, 3 ауд.)
- Відділ по роботі з іноземними фірмами та вузами
- Відділ по роботі з іноземними студентами
- Науково-технічна бібліотека
- Видавництво
- Навчально-виробнича-експериментальна друкарня
- Навчально-демонстраційний центр фірми «Гейдельберг»
Ця користувачка зі Львова. |
Ця користувачка з України. |
Ця користувачка любить королівське місто Львів. |