Користувач:Alecs

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Патрульний редагувань
Цей користувач є одним із патрульних української Вікіпедії (перевірити)

Вікіпедія:Запити до патрульних

Що буду робити[ред. | ред. код]

Статті, що збираюся написати[ред. | ред. код]


http://jpninfo.com/16567 https://matcha-jp.com/en/2036 https://hiro8japan.com/watermelon-smashing-suikawari-origin-and-unique-rule

Інше[ред. | ред. код]

Статистики[ред. | ред. код]

Довідка[ред. | ред. код]

Вікі-плюшки =)[ред. | ред. код]

Linux Barnstar Hires.png За участь у тематичному тижні Лінукса
Відзнака «Туксозіркою» за внесок у розбудову Вікіпедії статтями про вільне програмне забезпечення та на дотичні теми під час Тижня Лінукса і вільного програмного забезпечення. Alecs, цей знак вияв вдячності за Ваш внесок. Хай він надихає Вас на нові звершення. Пишіть ще!
--Dim Grits 18:20, 19 вересня 2011 (UTC)
Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, Alecs!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:18, 21 жовтня 2018 (UTC)
Нагорода до Тижня азійської кухні.png
За участь у тематичному тижні азійської кухні 2018
Дякуємо за Вам за участь у тижні азійської кухні! Завдяки вашому доробку україномовні читачі зможуть познайомитися із різноманіттям страв Японії. Alecs, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок. Продовжуйте наповнювати українську Вікіпедію смачними статтями про японські наїдки та напої. Наснаги Вам!

--Sakateka (обговорення) 06:01, 20 лютого 2019 (UTC)