Вікіпедія:Кандидати у добрі статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС
Dobra kadydat.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус доброї. Дивіться також споріднені проекти Вибрані статті і Вибрані списки.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає критеріям до добрих статей. Висувайте, будь ласка, статтю на добру лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження. Поставте на сторінку шаблон, який вказуватиме іншим користувачам, що стаття є кандидатом на отримання статусу доброї.

Добрі статті пізніше можуть стати вибраними, тоді вони перейдуть у цю категорію. Але частина добрих статей обраними, імовірно, не стануть через специфічність теми: вузька спеціалізація, відсутність зображень тощо.

Нові добрі статті обираються щотижня у п'ятницю. Стаття отримує статус, якщо в розділі «За» висловляться хоча б три користувачі, пропорція голосів «За» і «Проти» є не меншою, аніж 2:1, і при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Добра стаття}}, який включає до відповідної категорії та позначає їх блакитним значком «плюс» — Dobra5.png у правому верхньому кутку, вилучаються зі списку голосування та заносяться до архіву.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний тиждень, якщо тільки автор пропозиції чи основний автор не вирішать зняти її з номінації, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо стаття не набирає відповідної кількості голосів «за» чи «проти», то стаття знімається з голосування через два тижні з моменту виставлення.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата обрання добрих статей: 20 квітня 2018 року.

Номінувати нову статтю
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Category КатегоріяКаталог

Кандидати[ред. код]

Місце призначення — Місяць 1—0—0[ред. код]

Пропонує: Драматичний науково-фантастичний художній фільм режисера Ірвіна Пічела, що вийшов на екрани в 1950 році. Створений за віддаленими мотивами роману Роберта Гайнлайна «Ракетний корабель "Галілео"». Статусу немає в рос. та англ. зразках. --Professor Senkler (обговорення) 12:14, 14 квітня 2018 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Місце призначення — Місяць 1 0 0 100% 14 квітня триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Professor Senkler (обговорення) 12:14, 14 квітня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
Доброго дня пане Олексів! "У ролях" зробив. Саундтрек додав та він дещо відрізняється від орігіналу. Там здається є кілька помилок допоможіть виправити, бо з мене поганий знавець англійської. На рахунок Перевидання буду радий Вашому поліпшенню. Також додав заголовок "Реліз" З повагою --Professor Senkler (обговорення) 14:08, 15 квітня 2018 (UTC)
Якщо є розділ головні ролі то потрібні й другорядні. Просто як текст, що такий-то грав такого-то --Чорний Кіт Обг. 15:32, 15 квітня 2018 (UTC)
Додав пане Чорний Кіт . --Professor Senkler (обговорення) 07:34, 16 квітня 2018 (UTC)
 • Як на мене, зарано. Занадто багато слідів автоперекладу, немилозвучно розставлені сполучники. «Зверталися до допомоги...» — це як узагалі? Тут іще багато роботи. --Standin.GLHF (обговорення) 01:30, 16 квітня 2018 (UTC)
Standin.GLHF Виправив. Мені просто цікаво, де ви ще вбачаєте помилки? Якщо можна вказуйте будь ласка і розділ. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 07:04, 16 квітня 2018 (UTC)
@Professor Senkler: думаю, більш доречно буде обговорювати в зауваженнях. На жаль, майже в усіх розділах неграмотно розставлені сполучники (правила милозвучності). Крім того, є суперечливі факти без джерел, наприклад:
« 1948 року письменник відвідав Голлівуд і зустрівся там з Фріцем Лангом. Спроба спільної творчості не вдалася. Ланг був людиною, з якою було непросто знайти спільну мову. Потім Гайнлайн зустрівся зі сценаристом Елфордом ван Ронкелем і потім з іншим однодумцем — продюсером Джорджем Палом. Пал, який вже мав певне ім'я в кіноіндустрії, виношував аналогічний задум і сторони погодилися створити сценарій ігрового фільму. »
Гадаю, це дві основні проблеми. Якщо вони будуть виправлені, усіма руками "за". Звісно, хотілося б більше медіа, але не можу не згодитися, що знайти фото для цієї статті відповідно до вимог Вікіпедії буде важко. --Standin.GLHF (обговорення) 19:02, 16 квітня 2018 (UTC)

Русалонька Аріель 4—3—0[ред. код]

Пропонує: Уже колись пропонував, але тепер я її доповнив і відкорегував. Якщо я щось не додивився, прошу мені вибачити, примітки всі правильні і текст відповідає нормам. Забув згадати, що стаття перекладена з декількох мов, більше з англійської, але є відмінності. MikDid (обговорення) 14:32, 23 березня 2018 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
MikDid 4 3 0 57.14% 23 березня 2018 місяць триває 23 квітня 2018
 • Symbol support vote.svg За:
 1. MikDid (обговорення) 14:32, 23 березня 2018 (UTC)
 2. Олексів (обговорення) 18:05, 23 березня 2018 (UTC)
 3. Standin.GLHF (обговорення) 15:04, 27 березня 2018 (UTC)
 4. MikDid Змінив думку побачивши правки інших учасників та ваші. Наполегливе за --Professor Senkler (обговорення) 10:06, 28 березня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. В такому вигляді не прокатить. Ми тут усі за дотримання АП --Павло (обговорення) 14:52, 25 березня 2018 (UTC)
 2. Пане @MikDid:, Ваша стаття є якісною достатньо, щоб отримати статус доброї. Проте. Я підтримую пана Павла у тому, що Ваша стаття не може бути доброю і мати невільні зображення (особливо враховуючи, що можна знайти подібні, але вільні). Спеціально почекав тиждень, сподіваючись на те, що Ви звернете увагу на цю суттєву проблему. Поки мій голос тут, якщо буде прогрес - це зміниться. З повагою, --SW (обговорення) 07:16, 12 квітня 2018 (UTC)
  Таких зображень знайти не можливо, усі вільні я використав у галереї. А ті які завантажив були потрібними, можливо вони не ідеально описані, але як зміг так і описав. MikDid (обговорення) 12:26, 12 квітня 2018 (UTC)
  Даруйте, пане @MikDid:, проте не можу з Вами погодитись. У Вас невільне зображення в самому початку статті, хоча в Правилах та критеріях чітко вказано: Наявні зображення/медіа в статті повинні мати чіткий ліцензійний статус і бути категоризовані, що прийнято трактувати вікіспільнотою у контексті відсутності невільних зображень. У звичайних статтях - будь ласка, у добрих - на жаль. Крім того, Ви можете використати вільні зображення з галереї наприкінці статті у якості основних зображень у тілі статті, натомість вилучивши всі невільні медіа. Повірте, я ні в якому разі не намагаюсь якось обмежити Вашу роботу - просто вважаю, що така якісна стаття, як ця, має право на статус доброї, якщо Ви врахуєте певні зауваження і усталені вимоги. З повагою, --SW (обговорення) 18:40, 12 квітня 2018 (UTC)
  У самому початку статті, тобто у картці ще є нормальним, так як це анімаційний персонаж, але далі це не відповідає КДВ так як зменшує комерційну цінність твору та використовується декоративно, не приносячи нічого нового. Погоджусь ще на те, що екскізи приносять щось нове і відповідають розділу. І на останок розділ Відеоігри як був куцим так і залишився. Він не відповість читачу на питання, що це таке і чому це там + неточності, русизми. Також незрозуміло чому лише ця гра виділена в окремий розділ, а інші в розділі "У інших медіа" --Чорний Кіт Обг. 18:49, 12 квітня 2018 (UTC)
 3. Оскільки невільних файлів дійсно надлишок, поки проти.--Brunei (обговорення) 13:28, 13 квітня 2018 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. помилки у виносках, пройтися вікіфікатором, є декілька неоднозначностей, підправити оформлення, перевірити граматику є помилки (онлайн-засобів для цього є), розділ відеоігри відшліфувати, бо "справа" і "тут" це несерйозно. Розділ озвучення закороткий, її озвучувала не лише Бенсон. І якщо це переклад, то проставить шаблон на СО {{перекладена стаття}}. Ну і неліцензійні файли повинні бути не більше завантаженого оригінала. Це так у загальному. --Чорний Кіт Обг. 14:11, 24 березня 2018 (UTC)
 • Помилки у виносках виправив, граматичні помилки також, розділи: відоігри і розділ озвучення покращив(насправді Джоді Бенсон фактично одна її і озвучує, лише в не офіційних інші пані). Шаблон переклад поставив. А щодо ну і неліцензійні файли повинні бути не більше завантаженого оригінала, то я не дуже зрозумів, про що йде мова... До речі, я щось не зміг знайти вікіфікатор, на панелі, тому редагував виноски сам. MikDid (обговорення) 22:26, 24 березня 2018 (UTC)
А що там з зображеннями не зрозуміло? Файл:Ariel Disney.png, Файл:Arielthemermaidscreencap.jpg, Файл:Ariel Kingdom Hearts.PNG, Файл:Ariel sketches.png, Файл:Ariel-SierraBoggess.jpg завантажені вами порушують Вікіпедія:Критерії добропорядного використання і мають бути вилучені. При необхідності можна скористатись вільними зображеннями з Вікісховища. В картку, наприклад, цілком прийнятним є це зображення з Диснейленду File:Walt Disney World - Magic Kingdom - New Fantasyland - Voyage Of The Little Mermaid - Ariel (3) (8620135196).jpg. Читайте Критерії доброї статті і керуйтесь ними --93.126.95.15 09:46, 25 березня 2018 (UTC) P.S. Кнопка «вікіфікатора» в панелі редагувань зверху восьма ліворуч ["/«]
А як же "Одного разу в казці"? en:JoAnna Garcia. Ну і подивіться франквікі. Там багато з цього є цікавого. Ще наче хтось з радянських акторів озвучував, але не певен. От українських не знаю, тоді лише чув росозвучку. На українській старі мультфільми не озвучували? Зображення у картці підправив. Щодо інших зображень, то на мою думку Файл:Ariel Kingdom Hearts.PNG,Файл:Arielthemermaidscreencap.jpg використовуються як декоративні і не відповідають КШВ п.8. Щодо Сієра Богес тут не знаю. У мене є ідеї щодо оформлення, з'явиться час підправлю. А от ескізи добре підходять до розділу створення. 2-3 невільних файла може бути як для такої статті. Жаль що на вікісховище немає дуже доброго косплею :с --Чорний Кіт Обг. 10:36, 25 березня 2018 (UTC)
Джоана її не озвучувала, а зіграла. Ну і якщо ви про стару мультиплікацію Русалоньки(радянську зокрема), то я вказую лише ту озвучку, яка відповідає діснеївському мультфільму. А інші актори, які озвучували інших русалоньок, у інших картинах то гадаю, вони не підходять, бо стаття про персонажа з Діснею і яким чином сюди мають бути приписані інші актори озвучки. MikDid (обговорення) 12:33, 25 березня 2018 (UTC)
Може бути й більше одного невільного зображення, якщо добре обгрунтувати, але не в «добрій» (див. критерії), тим більше, якщо є вільна заміна. AlexKozur, те що ви робите з зображеннями в статті, треба робити з самими файлами з вилученням версії недопустимого розміру. У ReAl'а здається є спеціальний бот — ставите шаблон — він сам все зробить --93.126.95.15 11:08, 25 березня 2018 (UTC)
Зображення я описав і думаю, вони відповідають ОДВ, але я не сильно професіонал по цих справам. MikDid (обговорення) 12:33, 25 березня 2018 (UTC)
версію затвердив, але ще вичитайте, доки триває обговорення, бо русалонька одружилася — це занадто сучасно. Дякую--SitizenX (обговорення) 17:42, 25 березня 2018 (UTC)
Дякую, я все виправлю. --MikDid (обговорення) 16:47, 26 березня 2018 (UTC)
 • Що означає «28» у першому реченні. Це 28-й мультфільм з часів заснування кіностудії чи у 1989 році? Чи це 28-а серія «Русалоньки»? --Roman333 (обговорення) 09:54, 26 березня 2018 (UTC)
"Русалонька" — 28 повнометражний мультфільм Діснею. --MikDid (обговорення) 16:47, 26 березня 2018 (UTC)
Навряд оце «28» доречне у першому реченні вступу. Але в тексті про це обов'язково потрібно зазначити. Це така моя особиста думка. --Roman333 (обговорення) 18:46, 27 березня 2018 (UTC)
@Roman333:, я перефразував речення. --Standin.GLHF (обговорення) 22:10, 27 березня 2018 (UTC)
 1. Одне посилання з помилкою, буде усунуте - підтримаю.-Yasnodark (обговорення) 15:23, 3 квітня 2018 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів добрих статей