Вікіпедія:Кандидати у добрі статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС
Dobra kadydat.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус доброї. Дивіться також споріднені проекти Вибрані статті і Вибрані списки.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає критеріям до добрих статей. Висувайте, будь ласка, статтю на добру лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження. Поставте на сторінку шаблон, який вказуватиме іншим користувачам, що стаття є кандидатом на отримання статусу доброї.

Добрі статті пізніше можуть стати вибраними, тоді вони перейдуть у цю категорію. Але частина добрих статей обраними, імовірно, не стануть через специфічність теми: вузька спеціалізація, відсутність зображень тощо.

Нові добрі статті обираються щотижня у п'ятницю. Стаття отримує статус, якщо в розділі «За» висловляться хоча б три користувачі, пропорція голосів «За» і «Проти» є не меншою, аніж 2:1, і при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Добра стаття}}, який включає до відповідної категорії та позначає їх блакитним значком «плюс» — Dobra5.png у правому верхньому кутку, вилучаються зі списку голосування та заносяться до архіву.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний тиждень, якщо тільки автор пропозиції чи основний автор не вирішать зняти її з номінації, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо стаття не набирає відповідної кількості голосів «за» чи «проти», то стаття знімається з голосування через два тижні з моменту виставлення.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата обрання добрих статей: 1 жовтня 2016 року.

Номінувати нову статтю

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Кандидати[ред. код]

Over the Rainbow 1—0—0[ред. код]

Пропонує: З багатьох джерел, в основному статей в англомовній Вікіпедії, склав статтю про найклащу за версією "Американського інституту кіномистецтва" пісню з фільму оскароносну "Over the Rainbow". Anton Bazelinsky (обговорення) 12:57, 22 вересня 2016 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Over the Rainbow 1 0 0 100% 22 вересня 2016 триває
  • Symbol support vote.svg За:
  1. Anton Bazelinsky (обговорення) 12:57, 22 вересня 2016 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
  • Зауваження:
Ви використовували статті enwiki, тож маєте це вказати на СО статті відповідним шаблоном. Навіть, якщо Ви ознайомилися з усіма джерелами самостійно, структура статті точно запозичена.
+ треба вичитати текст, але це вже, напевно, не до Вас, бо замилене око пропустить помилки. --Fessor (обговорення) 13:37, 22 вересня 2016 (UTC)
"Ви використовували статті enwiki, тож маєте це вказати на СО статті відповідним шаблоном" - Зроблено Anton Bazelinsky (обговорення) 13:51, 22 вересня 2016 (UTC)


Завершені голосування[ред. код]

Архів добрих статей