Вікіпедія:Кандидати у добрі статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС
Dobra kadydat.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус доброї. Дивіться також споріднені проекти Вибрані статті і Вибрані списки.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає критеріям до добрих статей. Висувайте, будь ласка, статтю на добру лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження. Поставте на сторінку шаблон, який вказуватиме іншим користувачам, що стаття є кандидатом на отримання статусу доброї.

Добрі статті пізніше можуть стати вибраними, тоді вони перейдуть у цю категорію. Але частина добрих статей обраними, імовірно, не стануть через специфічність теми: вузька спеціалізація, відсутність зображень тощо.

Нові добрі статті обираються щотижня у п'ятницю. Стаття отримує статус, якщо в розділі «За» висловляться хоча б три користувачі, пропорція голосів «За» і «Проти» є не меншою, аніж 2:1, і при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Добра стаття}}, який включає до відповідної категорії та позначає їх блакитним значком «плюс» — Dobra5.png у правому верхньому кутку, вилучаються зі списку голосування та заносяться до архіву.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний тиждень, якщо тільки автор пропозиції чи основний автор не вирішать зняти її з номінації, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо стаття не набирає відповідної кількості голосів «за» чи «проти», то стаття знімається з голосування через два тижні з моменту виставлення.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата обрання добрих статей: 3 вересня 2016 року.

Номінувати нову статтю

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Кандидати[ред. код]

Дьюла Бенцур 2—0—1[ред. код]

Пропонує: Останнім часом зацікавив історичний живопис; ось така от стаття вийшла про одного з найвидатніших (принаймні в Угорщині) його представників. Стаття може видатися заготовкою, але на тлі аналогів з інших вікірозділів виглядає пристойно. --Exroader (обговорення) 17:51, 22 серпня 2016 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Дьюла Бенцур 1 0 1 100% 22 серпня 2016 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Exroader (обговорення) 17:50, 22 серпня 2016 (UTC)
 2. --Denis Yurkowskiy 16:21, 28 серпня 2016 (UTC) (обг.)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 1. Ви пишете якісно, але дивно, що про людину, котра прожила понад 70 років (до того ж, не настільки давно це було) не вистачає біографічних згадок.
  Стаття гарна, але хотілося б більше. --Fessor (обговорення) 08:25, 25 серпня 2016 (UTC)
  Дякую, що оцінюєте мій доробок про Бенцура як якісний. По суті поясню. Згадок про Бенцура та його творчість чимало, та, на жаль, всі вони угорською мовою, якою я зовсім не володію (((. Писав свою статтю про Бенцура на основі англомовних та, частково, російськомовних джерел. Шкода, що в україномовній мистецькознавчій літературі та в українському сегменті інтернету про цього художника зовсім немає згадок. От і хотілося заповнити цю прогалину. Більше інформації з наявних джерел на жаль витиснути не можу, хоча й самому хотілося б більше. --Exroader (обговорення) 08:37, 25 серпня 2016 (UTC)
  Це не тільки про цю статтюFace-smile.svg Так, угорська мова з першого (та й із другого) наскоку не піддається, а ті користувачі, що нею володіють, останнім часом неактивні. --Fessor (обговорення) 10:07, 25 серпня 2016 (UTC)
 • Зауваження:
 1. Може перейменувати на Бенцур Дьюла, він же угорець? --Yukh68 (обговорення) 16:25, 28 серпня 2016 (UTC)
Особисто я не бачу підтав/причин аби стаття була перейменована в Бенцур Дьюла. --Exroader (обговорення) 16:53, 28 серпня 2016 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів добрих статей