Вікіпедія:Кандидати у добрі статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС
Dobra kadydat.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус доброї. Дивіться також споріднені проекти Вибрані статті і Вибрані списки.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає критеріям до добрих статей. Висувайте, будь ласка, статтю на добру лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження. Поставте на сторінку шаблон, який вказуватиме іншим користувачам, що стаття є кандидатом на отримання статусу доброї.

Добрі статті пізніше можуть стати вибраними, тоді вони перейдуть у цю категорію. Але частина добрих статей обраними, імовірно, не стануть через специфічність теми: вузька спеціалізація, відсутність зображень тощо.

Нові добрі статті обираються щотижня у п'ятницю. Стаття отримує статус, якщо в розділі «За» висловляться хоча б три користувачі, пропорція голосів «За» і «Проти» є не меншою, аніж 2:1, і при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Добра стаття}}, який включає до відповідної категорії та позначає їх блакитним значком «плюс» — Dobra5.png у правому верхньому кутку, вилучаються зі списку голосування та заносяться до архіву.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний тиждень, якщо тільки автор пропозиції чи основний автор не вирішать зняти її з номінації, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо стаття не набирає відповідної кількості голосів «за» чи «проти», то стаття знімається з голосування через два тижні з моменту виставлення.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата обрання добрих статей: 3 березня 2017 року.

Номінувати нову статтю

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Кандидати[ред. код]

Чорне дзеркало 1—0—0[ред. код]

Пропонує: Стаття про популярний науково-фантастичний телесеріал. Вимогам до добрих статей відповідає --ivasykus (обговорення) 21:35, 20 лютого 2017 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Чорне дзеркало 1 0 0 100% 20 лютого 2017 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --ivasykus (обговорення) 21:35, 20 лютого 2017 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. Відсутній розділ "Епізоди". Назва є, а епізодів немає. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 08:12, 21 лютого 2017 (UTC)
 2. Підтримую, хоча б короткий синопсис епізодів варто додати.--Віщун (обговорення) 10:11, 21 лютого 2017 (UTC)
  YesТак Зроблено Створив статтю зі списком епізодів, у розділі «Епізоди» додав трохи пояснювального тексту. Тут, до речі, найправильніше було би використати шаблон Series overview: він, власне, для цього і призначений. Але, на жаль, не функціонує так, як мав би (не працює можливість вказувати спецепізоди, сезони, що виходили поетапно, сезони, що вийшли в один день, та деяку іншу додаткову інформацію). Якщо хтось має вільний час і може перекласти відповідний шаблон з англвікі, був би дуже вдячний. --ivasykus (обговорення) 13:37, 21 лютого 2017 (UTC)
 3. Вам «Премія Товариства звукорожесирів» за Видатні досягнення у звукорежисерванні --Sehrg (обговорення) 10:25, 21 лютого 2017 (UTC)
  YesТак Зроблено Виправив одруки --ivasykus (обговорення) 11:48, 21 лютого 2017 (UTC)
 4. Назви епізодів в тексті іноді беруться в лапки, іноді - ні. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 10:42, 21 лютого 2017 (UTC)
  YesТак Зроблено Взяв в лапки назви епізодів по всій статті --ivasykus (обговорення) 11:48, 21 лютого 2017 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів добрих статей