Вікіпедія:Кандидати у добрі статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення:
ВП:ДС
Dobra kadydat.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус доброї. Дивіться також споріднені проекти Вибрані статті і Вибрані списки.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає критеріям до добрих статей. Висувайте, будь ласка, статтю на добру лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження.

Добрі статті пізніше можуть стати вибраними, тоді вони перейдуть у цю категорію. Але частина добрих статей обраними, імовірно, не стануть через специфічність теми: вузька спеціалізація, відсутність зображень тощо.

Нові добрі статті обираються щотижня у п'ятницю. Стаття отримує статус, якщо в розділі «За» висловляться хоча б три користувачі, пропорція голосів «За» і «Проти» є не меншою, аніж 2:1, і при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Добра стаття}}, який включає до відповідної категорії та позначає їх блакитним значком «плюс» — Dobra5.png у правому верхньому кутку, вилучаються зі списку голосування та заносяться до архіву.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний тиждень, якщо тільки автор пропозиції чи основний автор не вирішать зняти її з номінації, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо стаття не набирає відповідної кількості голосів «за» чи «проти», то стаття знімається з голосування через два тижні з моменту виставлення.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.

Наступна дата обрання добрих статей: 10 липня 2015 року.

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Заявки[ред.ред. код]

Заявки подавайте у вигляді:

=== [[]] 1—0—0 ===
''Пропонує'':
{{голосування/
 | 1     = [[]]
 | початок  = {{}} {{}} {{}}
 | тривалість =
 | закінчення =
 | статус   = триває
 | За     = 1
 | Проти   = 0
 | Утримуюсь = 0
}}
* {{За}}:
# 
* {{Проти}}:
#
* {{Утримуюсь}}:
#
* '''Зауваження:'''

Кандидати[ред.ред. код]

Тадао Андо 2—0—0[ред.ред. код]

Пропонує: Стаття про японського архітектора Тадао Андо, лауреата Прітцкерівської премії (1995). Стаття була створена в рамках «Тижня архітектури»; працював понад місяць у лютому-березні 2015. Стаття написана на основі друкованих джерел із доповненням Інтернет-ресурсів. У процесі написання була створена низка статей, зокрема про архітектурні проекти Андо (наприклад, Пунта-делла-Догана, Фонд Ланген та ін). За структурою: має два основні розділи: «Біографія» та «Аналіз/опис творчості», а також розділів «Основні проекти» та «Нагороди»; за оформленням: проілюстрована логічно, без перенасичення/перевантаження галереями зображень.

Здається, серед добрих статей про архітекторів, є лише стаття Фріденсрайх Гундертвассер.

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Тадао Андо 2 0 0 100% 4 липня 2015 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --AnatolyPm (обговорення) 09:50, 4 липня 2015 (UTC)
 2. Червоного забагато правда.--Jphwra (обговорення) 09:58, 4 липня 2015 (UTC)
  Вікіфікував важливі інститути/академії/університети, можливе це спонукатиме до написання. --AnatolyPm (обговорення) 10:04, 4 липня 2015 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:

Конституційний суд 1—0—0[ред.ред. код]

Пропонує: Стаття — практично копія Добра стаття Конституційне судочинство. З квітня стоїть на об'єднанні з нею (ВП:ПОДІБНЕ, Content forking), а віз і нині там. Раз такі справи, та зважаючи на те, що спільнота визнала Конституційне судочинство «доброю», а Конституційний суд є її повнішою копією, то, певно, і її треба додати до списку «добрих» Wink.png --Pavlo1 (обговорення) 10:29, 1 липня 2015 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь»  %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Конституційний суд 1 0 0 100% 1 липня 2015 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Pavlo1 (обговорення) 10:29, 1 липня 2015 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
  • Так може спочатку дійти якоїсь однієї точки. З правників першим згадується Exroader. Правда він не любить реагувати на пінги. Все, що я бачу зараз – це дві подібні статті (особливо «Історичні витоки»), та й ще не зовсім ясно хто що звідки копіював--TnoXX parle! 14:22, 1 липня 2015 (UTC)
   Brox, Khorus, Klishch, Mr.John, Musician, Sergii Riabenko, Sheliazhenko, Ua4children, Ukr pravo, Миролюб Доброгневович, може допоможіть, будь ласка, у ситуації чи ме існувати окрема стаття «Конституційне судочинство»?--TnoXX parle! 14:27, 1 липня 2015 (UTC)

Завершені голосування[ред.ред. код]

Архів добрих статей