Група компаній «Парус»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Група компаній "Парус"
Тип бізнес-підприємство
Галузь інформаційні технології
Гасло Системи керування
Засновано 1990
Штаб-квартира Київ
Адреса 02088, Київ, вул. Євгенія Харченка, 42, Україна
Продукція Парус-Підприємство, Парус-Бюджет, jПарус
Співробітники 550
Дочірні компанії Парус-Захід, Парус-Донбас, Парус-Днепр, Парус-Таврія (Запоріжжя), Парус-Харків, Южний Парус (Одеса), ... (http://parus.ua/ru/8/)
Сайт parus.ua

Група компаній "Парус" — українська компанія, розробник програмного забезпечення для підприємств малого та середнього бізнесу, великих корпорацій і холдингів, а також установ та організацій державного сектору економіки.

Територіальне розташування[ред.ред. код]

Головний офіс групи компаній "Парус"

Головний офіс групи компаній "Парус" розташований в Києві. Регіональна мережа налічує близько 45 дочірніх компаній, філіалів та дилерів у всіх обласних центрах України.

Історія[ред.ред. код]

Група компаній "Парус" була заснована в 1990 році. День народження компанії - 5 квітня. Перший продаж і впровадження відбулися в грудні 1991 (системи автоматизації розрахунку та нарахування заробітної плати «Парус-Заробітна плата»). Незабаром були розроблені й випущені програми для автоматизації бухгалтерського, кадрового, складського обліку та ін. Всі ці програмні продукти були об'єднані в дві комплексні системи: «Парус-Підприємство 4.ХХ» (для комерційних організацій) та «Парус-Бюджет 4.ХХ» (для бюджетних установ).

У 1998 році вийшли на ринок комплексні системи управління «Парус-Підприємство 8» і «Парус-Бюджет 8» (на базі СКБД Oracle) для великих підприємств і організацій. В 1999 році на ринку з'явились системи «Парус-Підприємство 7» та «Парус-Бюджет 7» (на базі Visual FoxPro) для автоматизації управління та обліку на підприємствах малого і середнього бізнесу та в бюджетних установах відповідно.

Група компаній "Парус" є лауреатом і переможцем різних конкурсів у сфері ІТ, таких як: «Soft Regatta», «ITC — Award», «ТОП-профі комп'ютерної України», «IT для управління підприємством: нові рішення», «Best CIO 2012» та багатьох інших. Крім того, компанія займає топові позиції в різноманітних рейтингах.

Програмні продукти[ред.ред. код]

Сьогодні розвиваються та підтримуються декілька ліній програмних продуктів:

  • JПарус  (працює з використанням «хмарних технологій»);
  • Парус-Підприємство 8  (ERP-система);
  • Парус-Підприємство 7  (система для автоматизації управління підприємствами середнього та малого бізнесу);
  • Парус-Бюджет  (система автоматизації управління установами державного сектору економіки);
  • ІАС Парус — Інтернет Консультант  (довідкова інформаційно-аналітична система по законодавству України з on-line оновленням).

Парус та освіта[ред.ред. код]

Група компаній "Парус" співпрацює з навчальними закладами в рамках всеукраїнської програми «Парус — для навчальних закладів України», учасниками якої стали більше 650 навчальних закладів. Учасники безкоштовно отримують програмне забезпечення для використання у навчальному процесі, методичні посібники, що допомагають освоїти програмні продукти, консультації по гарячій лінії, можливість участі в різноманітних конкурсах та тренінгах для підвищення рівня знань в сфері сучасних ІТ технологій, сертифікацію викладачів і студентів.

Група компаній "Парус" увійшла до рейтингів соціально активних компаній, а саме «ГVардія — рейтинг соціально відповідальних компаній України — 2013» та рейтинг журналу Hallmarker (спільно з громадською організацією «Соціально відповідальне суспільство») — «Соціальний захист, соціальна допомога».

Сертифікація[ред.ред. код]

В головному офісі групи компаній "Парус" функціонує навчальний центр, де проходять навчання та підготовку фахівці "Парус", клієнти компанії та учасники програми для вищих навчальних закладів. По закінченню навчання клієнти, співробітники та викладачі (учасники програми) проходять тестування, за результатами якого отримують відповідні сертифікати.

Посилання[ред.ред. код]