Кілер Фрост

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Кілер Фрост - це ім'я, що використовується кількома вигаданими суперзлодійками, що з'являються в американських коміксах , опублікованих DC Comics. Персонаж з'являвся в різних втіленнях, в кількох різних осіб з Всесвіту DC враховуючи, що Кілер Фрост - персона. Кілер Фрост з'являється, головним чином, як противник супергероя Вогняного Шторму у деяких варіаціях.

Вигадані біографії персонажів[ред. | ред. код]

Кристал Фрост[ред. | ред. код]

Кристал Фрост була першою версією, що дебютувала у Вогненний Шторм #3 (червень 1978). Поки Фрост вчилась, щоб стати вченим у Гудзонськіому університеті, вона закохалася у свого викладача Мартіна Штайна. Під час роботи над проектом в Арктиці, Фрост була засмученою, дізнавшись, що Штайн не відповідає взаємністю на її почуття. Фрост випадково закрилася у thermafrost камері, але вижила, і стала в змозі поглинати тепло від живих істот і створювати лід та холод. Почала називати себе "Кілер Фрост" після кривавого хрестового походу проти чоловіків і після того як почала неодноразово вступати в бій з Вогняним Штормом.[1] Зрештою, Кілер Фрост загинула після того, як вона поглинула занадто багато енергії від Вогненного Шторму.[2] Кристал була ідентифікованою як одна із загиблих і похований нижче Залу Справедливості.[3] ЇЇ тіло було реанімовано організацією Чорний Ліхтар.[4]

Посилання[ред. | ред. код]

  1. Wallace, Dan (2008). Firestorm. У Dougall, Alastair. The DC Comics Encyclopedia. New York: Dorling Kindersley. с. 123. ISBN 0-7566-4119-5. OCLC 213309017.  Вказано більш, ніж один |ISBN= та |isbn= (довідка); Вказано більш, ніж один |oclc= та |OCLC= (довідка)
  2. Firestorm (vol. 2) # 21
  3. Blackest Night #1
  4. Blackest Night #3