Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 2016 — біг на 400 метрів (чоловіки)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Легка атлетика — біг на 400 метрів (чоловіки)
на XXXI Олімпійських іграх
Місце проведення Олімпійський стадіон Жоао Авеланжа
Дати 12 серпня 2016
(попередні забіги)
13 серпня 2016
(півфінали)
14 серпня 2016
(фінал)
Учасників 53 з 33 країн
Призери
Золота медаль   ПАР ПАР
Срібна медаль   Гренада Гренада
Бронзова медаль   США США
«2012 2020»
Легка атлетика на
Літніх Олімпійських іграх 2016 року
Athletics pictogram.svg
Бігові дисципліни
100 м чоловіки жінки
200 м чоловіки жінки
400 м чоловіки жінки
800 м чоловіки жінки
1500 м чоловіки жінки
5000 м чоловіки жінки
10000 м чоловіки жінки
100 м з бар'єрами жінки
110 м з бар'єрами чоловіки
400 м з бар'єрами чоловіки жінки
3000 м з перешкодами чоловіки жінки
Естафета 4×100 м чоловіки жінки
Естафета 4×400 м чоловіки жінки
Шосейні дисципліни
Марафон чоловіки жінки
Ходьба на 20 км чоловіки жінки
Ходьба на 50 км чоловіки
Технічні дисципліни
Стрибки в довжину чоловіки жінки
Потрійний стрибок чоловіки жінки
Стрибки у висоту чоловіки жінки
Стрибки з жердиною чоловіки жінки
Штовхання ядра чоловіки жінки
Метання диска чоловіки жінки
Метання списа чоловіки жінки
Метання молота чоловіки жінки
Багатоборство
Семиборство жінки
Десятиборство чоловіки
Кваліфікація

Змагання з легкої атлетики в бігові на 400 метрів серед чоловіків на літніх Олімпійських іграх 2016 відбуваються від 12 до 14 серпня на Олімпійському стадіоні Жоао Авеланжа.

Рекорди[ред.ред. код]

Станом на 12 серпня 2016 світовий і олімпійський рекорди були такими:

Світовий рекорд США Майкл Джонсон (USA) 43.18 Севілья, Іспанія 26 серпня 1999 Відео на YouTube
Олімпійський рекорд прапор, що використовується країною на Іграх Майкл Джонсон (USA) 43.49 Атланта, США 29 липня 1996 [1]

Результати[ред.ред. код]

Попередні забіги[ред.ред. код]

[2]

У півфінали виходять по троє перших з кожного забігу (Q) і троє найшвидших серед тих, що посіли наступні місця (q).

забіг 1[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 2 Махель Седеніо Тринідад і Тобаго Тринідад і Тобаго (TTO) 0.179 44.98 Q
2 7 Гіл Робертс США США (USA) 0.168 45.27 Q
3 4 Йоандіс Лескай Куба Куба (CUB) 0.199 45.36 SB Q
4 6 Фіцрой Данклі Ямайка Ямайка (JAM) 0.176 45.66
5 3 Кевін Борле Бельгія Бельгія (BEL) 0.138 45.90
6 5 Альберт Браво Венесуела Венесуела (VEN) 0.205 46.15
7 1 Александер Сампао Кенія Кенія (KEN) 0.199 46.62
8 8 Уссейні Джибо Індрісса Нігер Нігер (NIG) 0.173 50.06

Забіг 2[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 4 Бралон Таплін Гренада Гренада (GRN) 0.162 45.15 Q
2 2 Нері Бренес Коста-Рика Коста-Рика (CRC) 0.151 45.53 Q
3 7 Карабо Сібанда Ботсвана Ботсвана (BOT) 0.166 45.56 Q
4 1 Маттео Гальван Італія Італія (ITA) 0.154 46.07
5 3 Реймонд Кібет Кенія Кенія (KEN) 0.234 46.15
6 6 Мехбуб Алі Пакистан Пакистан (PAK) 0.212 48.37
7 8 Башир Махамат Чад Чад (CHA) 0.188 48.59
5 Анас Бешр Єгипет Єгипет (EGY) 0.141 DQ Lane Infringement

Забіг 3[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 7 Вайде ван Нікерк ПАР ПАР (RSA) 0.147 45.26 Q
2 2 Лугелін Сантос Домініканська Республіка Домініканська Республіка (DOM) 0.148 45.61 Q
3 8 Джевон Френсіс Ямайка Ямайка (JAM) 0.172 45.88 Q
4 6 Жонатан Борле Бельгія Бельгія (BEL) 0.162 46.01
5 3 Алфас Кекен Кішоян Кенія Кенія (KEN) 0.147 46.74
6 5 Брендон Валентайн-Перріс Сент-Вінсент і Гренадини Сент-Вінсент і Гренадини (VIN) 0.144 47.62
4 Алонсо Расселл Багамські Острови Багамські Острови (BAH) 0.159 DQ Lane Infringement

Забіг 4[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 5 Лалонд Гордон Тринідад і Тобаго Тринідад і Тобаго (TTO) 0.153 45.24 Q
2 4 Лука Янежич Словенія Словенія (SLO) 0.148 45.33 Q
3 6 Баболокі Тхебе Ботсвана Ботсвана (BOT) 0.155 45.41 Q
4 1 Кріс Браун Багамські Острови Багамські Острови (BAH) 0.147 45.56 SB
5 2 Мартін Руні Велика Британія Велика Британія (GBR) 0.154 45.60
6 7 Джуліан Джруммі Волш Японія Японія (JPN) 0.149 46.37
7 8 Густаво Куеста Домініканська Республіка Домініканська Республіка (DOM) 0.143 46.92
8 3 Джеймс Чингієк Збірна біженців Збірна біженців (ROT) 0.213 52.89

Забіг 5[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 8 Лашон Меррітт США США (USA) 0.235 45.28 Q
2 3 Абдалелах Гарун Катар Катар (QAT) 0.190 45.76 Q
3 6 Ісаак Маквала Ботсвана Ботсвана (BOT) 0.242 45.91 Q
4 2 Віталій Бутрим Україна Україна (UKR) 0.166 45.92
5 4 Дональд Сенфорд Ізраїль Ізраїль (ISR) 0.163 46.06
6 5 Деон Лендор Тринідад і Тобаго Тринідад і Тобаго (TTO) 0.201 46.15
7 7 Едерсон Естефані Бразилія Бразилія (BRA) 0.234 46.68

Забіг 6[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 6 Кірані Джеймс Гренада Гренада (GRN) 0.156 44.93 Q
2 5 Рушин Макдональд Ямайка Ямайка (JAM) 0.179 45.22 SB Q
3 2 Меттью Гадсон-Сміт Велика Британія Велика Британія (GBR) 0.142 45.26 Q
4 3 Девід Вербург США США (USA) 0.167 45.48 q
5 7 Вінстон Джордж Гаяна Гаяна (GUY) 0.186 45.77
6 8 Дієго Паломеке Колумбія Колумбія (COL) 0.159 46.48
4 Аббас Абубакар Аббас Бахрейн Бахрейн (BRN) 0.192 DQ Порушення лінії

Забіг 7[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 7 Алі Хаміс Бахрейн Бахрейн (BRN) 0.161 45.12 Q
2 1 Стівен Гардінер Багамські Острови Багамські Острови (BAH) 0.149 45.24 Q
3 8 Лімарвін Боневасья Нідерланди Нідерланди (NED) 0.142 45.49 Q
4 5 Рафал Омелко Польща Польща (POL) 0.177 45.54 q
5 4 Павел Маслак Чехія Чехія (CZE) 0.183 45.54 q
6 6 Мохаммад Анас Індія Індія (IND) 0.158 45.95
7 2 Орукпе Ерайокан Нігерія Нігерія (NGR) 0.180 47.42 SB
8 3 Юзо Канемару Японія Японія (JPN) 0.144 48.38

Півфінали[ред.ред. код]

Забіг 1[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 4 Кірані Джеймс Гренада Гренада (GRN) 0.144 44.02 SB Q
2 6 Лашон Меррітт США США (USA) 0.271 44.21 Q
3 2 Карабо Сібанда Ботсвана Ботсвана (BOT) 0.174 44.47 PB q
4 7 Лугелін Сантос Домініканська Республіка Домініканська Республіка (DOM) 0.155 44.71 SB
5 1 Джевон Френсіс Ямайка Ямайка (JAM) 0.170 44.96
6 5 Нері Бренес Коста-Рика Коста-Рика (CRC) 0.181 45.02
7 8 Лімарвін Боневасья Нідерланди Нідерланди (NED) 0.166 45.03 SB
8 3 Лалонд Гордон Тринідад і Тобаго Тринідад і Тобаго (TTO) 0.157 45.13

Забіг 2[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 5 Махель Седеніо Тринідад і Тобаго Тринідад і Тобаго (TTO) 0.243 44.39 Q
2 3 Вайде ван Нікерк ПАР ПАР (RSA) 0.156 44.45 Q
3 2 Павел Маслак Чехія Чехія (CZE) 0.185 45.06 SB
4 6 Лука Янежич Словенія Словенія (SLO) 0.154 45.07 NR
5 1 Девід Вербург США США (USA) 0.159 45.61
6 4 Рушин Макдональд Ямайка Ямайка (JAM) 0.182 46.12
7 7 Абдалелах Гарун Катар Катар (QAT) 0.173 46.66
8 Баболокі Тхебе Ботсвана Ботсвана (BOT) Did not start

Забіг 3[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 6 Бралон Таплін Гренада Гренада (GRN) 0.171 44.44 Q
2 8 Меттью Гадсон-Сміт Велика Британія Велика Британія (GBR) 0.143 44.48 PB Q
3 3 Алі Хаміс Бахрейн Бахрейн (BRN) 0.145 44.49 q
4 4 Гіл Робертс США США (USA) 0.151 44.65 SB
5 5 Стівен Гардінер Багамські Острови Багамські Острови (BAH) 0.156 44.72
6 7 Йоандіс Лескай Куба Куба (CUB) 0.216 45.00 PB
7 2 Рафал Омелко Польща Польща (POL) 0.164 45.28
8 1 Ісаак Маквала Ботсвана Ботсвана (BOT) 0.173 46.60

Фінал[ред.ред. код]

Місце Доріжка Ім'я Країна Час реакції Результат Нотатки Квал.
1 8 Вайде ван Нікерк ПАР ПАР (RSA) 43.03 WR
2 6 Кірані Джеймс Гренада Гренада (GRN) 43.76
3 5 Лашон Меррітт США США (USA) 43.85
4 3 Махель Седеніо Тринідад і Тобаго Тринідад і Тобаго (TTO) 44.01
5 1 Карабо Сібанда Ботсвана Ботсвана (BOT) 44.25
6 2 Алі Хаміс Бахрейн Бахрейн (BRN) 44.36
7 4 Бралон Таплін Гренада Гренада (GRN) 44.45
8 7 Меттью Гадсон-Сміт Велика Британія Велика Британія (GBR) 44.61

Примітки[ред.ред. код]

  1. Лашон Меррітт ends Jeremy Wariner's 400m domination. The Australian. August 21, 2008. Процитовано August 22, 2008. 
  2. Start List. Olympics. Процитовано 11 August 2016.