Майдан Праці (станція метро)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Координати: 47°57′49″ пн. ш. 33°27′50″ сх. д. / 47.9636° пн. ш. 33.4639° сх. д. / 47.9636; 33.4639

Майдан Праці
маршрут №1
Вхід на станцію
Загальні дані
Тип наземна, відкритого типу
Кількість 3
Тип берегова
Форма 2 прямі, 1 на дузі
Дата відкриття 29 грудня 1986
Будівельник(и) БУ Промбуд-2 Криворіжаглобуду
Виходи до мкрн. Індустріальний, мкрн. Гірницький, КЦРЗ

«Майдан Праці» — кільцева станція Криворізького метротраму. Відкрита 29 грудня 1986 року у складі першої черги будівництва; до 1999 року була найпівнічнішою станцією лінії. Приймає трамваї маршруту №1.

Опис[ред. | ред. код]

Станція лежить осторонь головної траси метрополітену. У 1999 році, перед відкриттям третьої черги будівництва, була проведена невеличка реконструкція колійного господарства неподалік станції, що дозволило пустити прямий маршрут по новій ділянці. Наразі, трамваї нового, 2-го маршруту, на станцію «Майдан Праці» не заходять, тут розвертаються лише трамваї 1-го маршруту.

Станція розташована на разворотному кільці. Вона складається з неперекритої платформи для висадки пасажирів, яка розташована на кривій, і посадкової платформи, прохід на яку здійснюється через вестибюль. Посадкова платформа і вестибюль побудовано зі збірного залізобетону; вони облицьовані темно-вишневою кахельною плиткою. Осторонь, для трамваїв, що прямують у депо, розташована ще одна платформа для висадки пасажирів.

Поруч із станцією розташоване Депо метротраму (розраховане на 140 вагонів), управління комунального підприємства «Швидкісний трамвай».

Доїхавши до цієї станції, треба обов'язково вийти з вагона і з території станції, тож щоб поїхати назад треба знову проходити турнікети та платити за вхід. Це єдина станція, перони "туди" і "назад" якої не є цілісними.

Галерея[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]