Мартинюк Сергій Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сергій Мартинюк
Зображення
З гуртом Фіолет у клубі "Sentrum"
Основна інформація
Дата народження 28 грудня 1987(1987-12-28) (31 рік)
Місце народження Дубно, Ровенська область, Українська РСР, СРСР
Роки активності від 2009 до сьогодення
Громадянство Україна
Національність українець
Професія музикант
громадський діяч
політолог
Жанр рок, поп-рок, інді-рок
Псевдоніми Колос
Колективи Фіолет
сторінка в Фейсбук

Мартинюк Сергій Володимирович (нар. 28 грудня 1987, Дубно, Рівненська область) — український музикант, вокаліст, з 2009 року - засновник та лідер рок-гурту «Фіолет», поет, громадський діяч, арт-директор фестивалю Бандерштат та письменник. Автор роману "Капітан Смуток".

Один із засновників ВМГО «Національний Альянс», голова Волинської обласної організації впродовж 2007-2009 років.

Заснував та очолив громадську організацію "Бандерштат", кінцевим бенефіціаром якої став Гузь Ігор Володимирович.

За участю Мартинюка у Луцьку ще при Ющенку почав працювати Центр модерної української культури «Форпост», в Житомирі – культурно-мистецька кампанія «Антиокупант», у Львові – рок-фестиваль «Ліфт».

Одним з перших спонсорів проведення фестивалю став Олексій Панасюк, власник підприємства ПП «Транс-Волинь». Свого часу вони разом з Мартинюком були співзасновниками «Національного Альянсу». Олексій Панасюк працював помічником Гузя, ще коли той був депутатом Волинської обласної ради.

Починаючи з 2015 року, помічником Мартинюка та виконавчим директором фестивалю стала заступниця голови ГО "Бандерштат" Коваль Мар'яна Юріївна, яка також стала засновницею та керівником громадського об'єднання "Фундація суспільних перетворень" у Луцьку.

11 листопада 2018 року провалився прямо на сцені в дошках, хоча дехто почав говорити про його умисну "постановку" з метою епатажу та шоу, а також недорогого піару: "Отмечается, что пол будто исчез под его ногами – солист застрял в досках по плечи. Некоторые же уверены: покрытие было изначально установлено с "дыркой" в сцене". [1].

Примітки[ред. | ред. код]